אז יש כאן משהו מעניין?

מוניקה33

New member
אז יש כאן משהו מעניין?

שלום, אני חדשה כאן בפורום יש כאן משהו מעניין או שכולם כאן מזילי ריר בני 16?

eranile

New member
יש תמונות של פיקאסו ב"קישורים" ../images/Emo13.gif

ולעניין: גם אני חדש כאן, בינתיים משעשע לי ואני בעיקר קורא את הפורום אחורה. הנפשות הפועלות בהחלט מעניינות
27,נשוי. ואתם?

שמוצקין

New member
מענינים יש ויש

ולגבי הריר ,צריך להתיחס לכלכ אחד לגופו. אני כן מזיל...

eranile

New member
איכס מגעיל אחד ../images/Emo13.gif

אף פעם לא חשבתי עלינו, הגברים, כעל סן-ברנרדים...
אבל לך תדע. מה בדיוק גורם לך להזיל את הריר, ומדוע אינך מסוגל לשלוט על הענין? חשבת על זה פעם?

שמוצקין

New member
אבל אני חשבתי עלינו

וגם על הנשים כעל יצורים ש 99 אחוזים מהגנים שלהם זהים לאלה של קופים מסוימים.זה לא מרנין במיוחד אבל זה מה יש

שמוצקין

New member
"נחמד שיודע לעשות שמיניות

באוויר מחפש חמודה ועגולה לשחק איתה כדורגל ולהזיל ריר ביחד" איך זה בתור מודעת היכרות?

lizard

New member
אני בן 26 ולא מזיל ריר, אני מזיל

משהו אחר, חלבוני יותר

דנטל

New member
ברוכה הבאה

מה מעניין אותך בדרך כלל אצל אנשים? טוב, נצמצם את השאלה - מה מעניין אותך בדרך כלל בסקס?

nati mazuz

New member
לא מזיל ריר

אני לא מזיל ריר אבל אני בן 21 חייל קרבי .....ואל תדאגי אני מעניין

היי מוניקה....

מזל טוב לרגל הצטרפותך לפורום... אם את מחפשת משהו או מישהו מעניין.... כנסי לכרטיס האישי שלי... אולי תתרשמי.. בכל אופן אשמח לשמוע ממך ולהיות בקשרץץ פירס.

adorable

New member
הנה משהו מעניין

אני מעניין, אני בן 23, וכן, אני מזיל ריר... לא סתם, אם אנחנו באותו ראש, צרי קשר...

שמוצקין

New member
דרך אגב ליזרד

יצא לך לקחת בחורה לשיט בים סוער? אם כן,איך זה משפיע על מצב הזיונים?

lizard

New member
חחח ../images/Emo6.gif

עוד לאיצא לי לקחת מישהי. אבל מה שבטוח זה שגם אם הים יהיה בופור 0 (מצב שהים כמו אגם, ללא אדווה אחת אפילו ורוח פחות מקשר) אז הוא יהיה סוער ביותר. הממממ.. סקס ביאכטה...אני מגורה רק מכל האפשרויות ומשחקים שאפשר לעשות עם החבלים שם
חוץ מזה, אין על 4 וחצי בבוקר, לילה חם ונעים, היא אוחזת בהגה ואני מאחוריה מענג אותה בהמון דרכים. גררר
או סקס לוהט בחרטום, בזמן שהיכטה מול הגלים. לחדור אליה בתחתית כל גל. שנינו נעים בקצב הגלים. יופי עכשיו אני מחורמן. אה רגע, זה מצב טבעי אצלי

oroy

New member
עניין גם הוא עניין של טעם

מוניקה - מעניין לעניין בין אדם אדם זה משתנה - זה וודאי מניח מה שעניין לאחד אינו בהכרח עניין לאחר - ואלו שמזילים ריר - כנראה לא עסקו עדיין בעניין וגם כשעוסקים בריר כנראה שלא עם המון עניין

למעלה