אז ככה...

lifie

New member
אז ככה...

לאחר שהפינה של סיכום שבועי יצאה לפגרה לא מובנת... החלטתי לקחת יוזמה (עדי אני מקווה שאת לא כועסת...) אז יאלללה שיהיה לנו שבוע טוב... וסכמו את עצמכם לשבוע זה... שיר השבוע (של עלמה זהר): - שיר השבוע (לא של עלמה זהר): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם): - מאכל השבוע: - דבר שהשגתם השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: - שיר שפתחתם איתו את השבוע: - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: - תמונה (שלכם\שאהבתם השבוע): המון אהבה ...

t0merm

New member
יאללה נענה ../images/Emo3.gif

שיר השבוע (של עלמה זהר): אגו טריפ - שיר השבוע (לא של עלמה זהר): 'מהמרחקים' של גלי עטרי וסגיב כהן - אלבום השבוע: דברי
- האדם שעשה לכם את השבוע: משפחה וחברים - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם):
- מאכל השבוע: קרפ נוגט במקס ברנר
- דבר שהשגתם השבוע: קיבלתי 100 ב-2 בחנים באנגלית
- משהו שעשה לכם את השבוע: הופעה של מארינה
- משהו שהרס את השבוע:
- מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אם אין אני לי מי לי השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: מבחנים - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: הצלחה במבחנים
- שיר שפתחתם איתו את השבוע: מיגל
- האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: חברים ומשפוחה

ה אiר

New member
מהמרחקים אכן שיר מדהים.

מה זה, "יאללה נענה"?! אל תעשה טובה, תענה מכל הלב, חצוף!
וכל הכבוד על הציונים מותק...

להלהלה

שיר השבוע (של עלמה זהר):אגו טריפ, לילה בנפרד. - שיר השבוע (לא של עלמה זהר):"גם כשאת מגמגמת"- בעז בנאי
- אלבום השבוע: אהבת איש הפח-בעז בנאי - האדם שעשה לכם את השבוע:יש כמה:] - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם):לאזוכרת - מאכל השבוע:קוראסון
- דבר שהשגתם השבוע:חיבוק וחתימה מזמרת נערצת:] - משהו שעשה לכם את השבוע:מפגש מעריצים, שבת,עבודה. - משהו שהרס את השבוע:הרבה יותר מדי דברים
- מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:- השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לעבור אותו. אופטימיות רולז. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:לקבל תוצאות ממבחנים^^ - שיר שפתחתם איתו את השבוע:love of my life-queen. - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:
- תמונה (שלכם\שאהבתם השבוע):-

lifie

New member
גם אני יענה...

שיר השבוע (של עלמה זהר): אחרי הנפילה - שיר השבוע (לא של עלמה זהר): ניצוצות-פורטיסחרוף, לעולם מצידי-היהודים - אלבום השבוע: עלמה זהר-"דברי" - האדם שעשה לכם את השבוע: אח שלי ... - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\\ריגש אתכם\\איפיין את השבוע שלכם):
- מאכל השבוע: כרוב ממולא של אימא ... ותפו"א עם שניצלים -כמו שפעם אימא שלי הייתה מכינה ... - דבר שהשגתם השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: ראיתי סרט עם אח שלי ... - משהו שהרס את השבוע: עבודה ... - מסקנה מהשבוע\\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: "דע מי אתה... דע מאיפה באת ולאן אתה הולך" (עלמה זהר) השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: הופעה של עלמה בצוותא... - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה רק טוב! - שיר שפתחתם איתו את השבוע: ניצוצות-פורטיסחרוף - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אחיינים שלי - תמונה (שלכם\\שאהבתם השבוע):

ג ב ש ו ש

New member
עונה../images/Emo11.gif../images/Emo88.gif

שיר השבוע (של עלמה זהר):שמיים אפריקאים
- שיר השבוע (לא של עלמה זהר):אממ יש די הרבה
בעיקר של עברי לידר,נינט טייב וכאלה... - אלבום השבוע:עברי לידר-בקצב אחיד בתנועות של הגוף
- האדם שעשה לכם את השבוע:חבר הכי טוב
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם):"איך הגזמתתת"
- מאכל השבוע:אממ אממ...נראה לי השווארמה שאכלתי אתמול
- דבר שהשגתם השבוע:כלום
- משהו שעשה לכם את השבוע:יום שישי בערב..היה כ"כ טובבב
- משהו שהרס את השבוע:
- מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:תהנו מהחיים כמה שאפשר.אל תחשבו יותר מדי
השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:שיגמר
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע:שיעבור מהר ושימשיך להיות טוב ומהנה
- שיר שפתחתם איתו את השבוע:שיר חדש שלי שסוף סוף מוכן
- האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:את אותם אנשים שאני רואה כל הזמן..מספיק לי חחח
- תמונה (שלכם\שאהבתם השבוע):

ה אiר

New member
חלילה כועסת, כל הכבוד../images/Emo70.gif

היא יצאה לפגרה כי הרגשתי שאין מספיק הענות עליה ותיכננתי להחזיר אותה כשיצופו יותר גולשים. עכשיו כשהם מברכים אותנו בבואם, אין ספק שזו חגיגה לעיניים... תודה לך אורי
שיר השבוע (של עלמה זהר): לילה בנפרד - שיר השבוע (לא של עלמה זהר): Air - You Make It Easy - אלבום השבוע: של ארז לב ארי - האדם שעשה לכם את השבוע: אורית שחף, לישי, ענבר, טולי, עדי. - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק\ריגש אתכם\איפיין את השבוע שלכם): "I can't take my mind off of you" - מאכל השבוע: אין... - דבר שהשגתם השבוע: הופעה טובה של היהודים. - משהו שעשה לכם את השבוע: לראות את תום ואורית אחרי. - משהו שהרס את השבוע: שומדבר מיוחד... - מסקנה מהשבוע\מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אני רוצה רכב
השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: הופעה של ארז לב ארי... - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אלך אליה! - שיר שפתחתם איתו את השבוע: אנא אפנה \ ארז לב ארי - האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: את ארז?
ובכלל, חברים... - תמונה (שלכם\שאהבתם השבוע): צילום: ספיר בן עמי. עריכה שלי... אישה מדהימה.

lifie

New member
עדידהההה...

שלומולום לך ... תמונה יפיפיה... יפה לך להיות מאושרת... ועוד עם אורית תלויה לך על הכתף

t0merm

New member
האורית הזאת מהיהודים קצת מפחידה ../images/Emo12.gif

בכל מקרה, שמח שנהנית בהופעה שלהם

ה אiר

New member
תודה אורי וחגית../images/Emo25.gifנכון, הגבירה../images/Emo25.gif

ותומר, למה מפחידה??? אני מסרבת להבין

t0merm

New member
היא לא על סמים או משהו כזה? ../images/Emo67.gif

ראיתי אותה בערוץ 2 פעם מבצעת את "ירושלים של זהב" במשהו לכבוד 60 שנה למדינה... לא משהו אישי, אבל...... ה-ר-ס-ו את השיר!!! מה שכן, אני ממש אוהב את השיר "מעשה בזונה שילמו לה ב-50 היתה הולכת ככה בתולה מוצצת חן לאנשים .."

ה אiר

New member
זה משהו שאף פעם לא נדע בוודאות.

בכל מקרה יש לא מעט אמנים שהם עושים סמים ומצליחים. אני חלילה לא מעודדת. אבל גם לא חסר אנשים שעושים סמים בצעירותם, ככה תקופתי. אז לצערי זה הפך להיות פחות "חריג" ויותר נורמטיבי כביכול. בוא נגיד ככה - אני לא בעד. לגבי ירושלים של זהב?! אני התאהבתי בשיר בזכותם!!!!!!!!!!!!! מה קרה לך!!!!!!!!!!!!! ביצוע רוקיסטי לפנים. והיא אמא היום, אין מצב לסמים. פשוט אין. יום אחד אולי כשנפגש, אני אספר לך משהו... תזכיר לי... אורית אישה מדהימה, עם לב רחב ויכולות ווקאליות מרשימות מאד, אל תמהר לשלול, באמת. תסתכל, איך אפשר להגיד על היצור הזה "מפחיד"?!?!?! (אתה לא היחיד שחושב ככה כן? פשוט זה מצחיק, כי הרבה חושבים ככה וזה טוב, כי הם לא מתקרבים אליה
)

t0merm

New member
פה היא נראית אדם שונה לגמרי ../images/Emo2.gif

לא ידעתי שהיא אמא! זה באמת משנה את התדמית שלה פתאום לחשוב שהיא אמא
אני פשוט לא הכי מתחבר לסגנון הזה.. צעקני כזה לא יודע להסביר (חוץ מ"מעשה בזונה" כמו שכבר ציינתי
)

למעלה