אז ככה....

lior02010201

New member
אז ככה....

כעיקרון אני בעד כל מה שכתוב במצע של הירוקים. אני תומך בכל דבר שהירוקים תומכים בו (שקשורים לאיכות הסיביבה). עם כל זאת זאת לא יכולה להיות מפלגה פוליטית בכנסת זו יכולה להיות תנועה חברתית מצוינת מאוד. מה זו מפלגה ללא מצע פוליטי, זה כמו מדינה ללא שטח אלא משהו באוויר. הרי ברור לכולנו שבסופו של יום אתם תצביעו בדיוק כמו מר"צ אפילו שאתם מנסים להסתיר את זה. בכנסת רוב ההצבעות גם אם אתם תיכנסו יהיו לא על איכות הסביבה- ומה אתם תצביעו אז? הרי אתם לא יכולים להמנע ב99% מההצבעות ואם כן אז כל קול שאתם תקבלו הוא כל ששווה 1% מכל קול אחר. כבר ראיתי מה שכתבת שימין ושמאל זה כבר לא אקטואלי אבל זה רק אם אתה מרחף איפשהו כי בפועל רק על זה מדובר. בואו גם נסתכל על הסיכוים שלכם להכנס לכנסת. עכשיו כאשר אחוז החסימה הוא כ -3 מנדטים אין לכם סיכוי בלבד אם לא הצלחתם כאשר היה רק 2 ומה אתם חושבים שהשתנה מ4 שנים אחרונות? ונגיד ונכנסתם כמה כבר אתם מנדטים 3 מקסימום אבל נלך על מה שמושלם בשבילך אך הוא מוגדר רק בתור חלום חלום חלום והוא שנכנסים 6 ואתה נכנס (מזל"ט ובהצלחה) עם 6 מנדטים אין לכם שום השפעה לעומת מפלגות שלא אכפת להם מן הזיהום אתם לא תוזיזו כלום. אך אם ניבדוק את הכנסת המתפרקת אנחנו נראה רק מפלגה אחת שהעבירה חוק (ואפילו 2) על הנושא של איכות הסביבה והיא אין ספק המפלגה הכי נקיה וללא שחיטות מבין כל המפלגות הריאליות- האיחוד הלאומי ומפד"ל!!!

מוטי זיסר

מוטי זיסר הוא איש מפד"ל שהוא אחראי לאחת האסונות הסביבתיים הגדולים בישראל, מרינה הרצליה. האם המפד"ל תפעל נגד יוזמות דומות של מוטי זיסר? אני בספק! תודה, דרור

למעלה