אז מה דחינו
ומתי נעשה את זה כבר

מרי לי

New member
אז מה דחינו../images/Emo35.gif ומתי נעשה את זה כבר../images/Emo35.gif

לכל אחד מאיתנו יש לפחות משהו שהוא דוחה לאח"כ, "כשאני אשיג את זה ואת זה אז אני אהיה מאושר" כשאני אמצא עבודה אני אהיה מאושר, כשאני אנקה את הבית אני אוכל לארח אנשים כשאני אקנה אוטו חדש אני אטפל בו יותר טוב כולנו מכירים את זה... אז בואו כולנו נסכים שאם נחכה למשהו שייקרה כדי שנוכל ליהנות מהחיים - תמיד יצוץ משהו חדש שיגרום לנו לדחות את זה שוב ושוב ושוב... בואו נהנה מהחיים שלנו היום - ולא תמיד זה קל, אבל תמיד זה עדיף מלבזבז עוד יום. ודבר שני ועיקרי, בואו כולנו נבחר משהו שמזמן רצינו לעשות והחיים מדיי פעם מזכירים לנו לעשות אתו, ובכ"ז אנו ממשיכים לדחות אותו לאח"כ כל אחד יבחר משהו ויעשה אותו, לא חייבים לכתוב ע"ג הפורום מה זה, אבל אשמח לראות מי משתף פעולה
בהצלחה לכולנו

liza26

New member
דוחה דוחה דוחה.....

את נושא הדיאטה לא מחכה לרזות כדי להיות מאושרת אבל כן רוצה לרזות כדי להיות קצת יותר בריאה ופחות מסורבלת דחיתי את עניין הגשמת הייעוד שלי והשבוע נרתמתי לזה שוב דוחה מאוד את עניין שינוס המתניים ושינוי דרך החיים.....דחיינית כפייתית.

מרי לי

New member
דחיתי והשגתי

מאז שהתחלתי ללמוד מאוד פחדתי לתת לחברי הכתה שלי לראות את הרגשות שלי כי הייתי הבת היחידה בלימודים, והיום כשהייתי בשיא ההתרגשות, לקחתי מיקרופון והתחלתי לשיר עם המילים הראשונות שבאו לי לראש - יצא כ"כ מרגש אני שמחה שעשיתי את זה סוף סוף...

MAGIC39

New member
../images/Emo35.gif

אבל איך מתגברים על הפחד ועל עוד מיני מחסומיםשבגללם אנו כל הזמן דוחים את הדברים?

מרי לי

New member
לא יודעת....לקח לי המון זמן לעשות את זה..בד"כ

כשאני מתה מפחד ואני שמה לי יעד אני קודם קופצת ואח"כ רק בודקת את התוצאות של העצבים והפחד שלי. אבל אני מחייבת את עצמי קודם
אחרת אני לא מעיזה....

liza26

New member
אוה! שאלת השאלות!

דרך אחת היא לחשוב על מה הדבר הכי גרוע שיכול לקרות? ואחר כך לזרום עם זה "ומה יהיה אז?" ומה יהיה הלאה וכו' וכו' וכו' בסופו של דבר מגיעים לתשובה ממש מגוחכת ובלתי אפשרית זה מרכך קצת את הפחד מהמחסום.

מרי לי

New member
המצב הכי קיצוני שהגעתי אליו פעם

היה כשהעזתי בפעם הראשונה לומר למישהו מה אני מרגישה אליו אחרי שגיליתי שהוא לא אוהב אותי. זה היה שבוע שעשיתי בו המון דברים שלא חשבתי שאני אצליח בהם בחיים, אז ניצלתי את הרגע עם התנופה והתקשרתי.... תוך כדי צלצול אני אומרת לעצמי.... אני ממש ארגיש מטומטמת מחר....... אבל כבר היה קו..... אז אמרתי לו, ושום דבר רע לא קרה (חוץ ממה שכבר אמרתי קודם....) הוצאתי את זה מעצמי, וגם הבנתי שזה אדם שאפשר לסמוך עליו... הייתי גאה בעצמי שניצלתי את רגע התנופה שלי ועשיתי משהו שמעולם לא העזתי - עם או בלי קשר לבחור. הכי חשוב הוא שהעזתי

למעלה