אז... מה יהיה לנו בפורום?

אז... מה יהיה לנו בפורום?

בוקר טוב לכולן (ולכולם
)
הגיע הזמן לחשוב ביחד איזו קהילה אנחנו רוצות להקים כאן, ועל מה נרצה לדבר:
- שרשורי לבוש "ביגוד שקניתי ברשת", שבהם נוכל לראות איך אנחנו מנצלות בגדים שנקנו אונליין?
- האם תרצו להעלות תמונות שלכן ולקבל ייעוץ מחברות הפורום לגבי בגדים שתוכלו להזמין ושיחמיאו למבנה הגוף שלכן?
- תרצו לחלוק ביקורות על מוצרים שקניתן באינטרנט ועל השירות של אתרים?
- האם אתן רוצות להעלות תמונות של פריטים ולהעזר בנו כדי לאתר פריטים דומים במחיר נוח יותר או עם משלוח נוח לארץ?
- שרשורי מבצעים - כמה, למה ואיך? משמש אתכן בכלל?
- שרשור בלוגים/שרשור מקוון: לא ראינו שיש לזה ביקוש בינתיים. תרצו?

אם יש לכן רעיונות נוספים נשמח לשמוע.

דברו!

אני בעד כל מה שכתבת

למעט שרשור בלוגים שאותי אישית לא מעניין גם בפורומים אחרים.

שרשורי מבצעים - מאוד משמש לדעתי. למעט אסוס אני לא עוקבת אחרי אתרים אחרים בקביעות עבור מבצעים כך שבשרשורים כאלה אני הרבה פעמים מגלה דברים מעניינים.

אולי אפשר לפתוח איזה פינה שבועית של "היכרות עם אתר" ששם תהיה סקירה והמלצות על אתרים פחות מוכרים מהרגילים (כלומר לא אסוס ואיביי שכולם מכירים). אני אישית תמיד שמחה להכיר אתרים חדשים שלא הכרתי.

וי על הכל, למעט עדכוני בלוגים

אפשר מדי פעם לעשות שרשור על הבלוגים האהובים עלינו, וזהו. רובנו מנויות על בלוגים שאנחנו אוהבות.

אולי גם שרשור של מה שלא התאים

נגיד מידה לא נכנה או סתם גרה שלא יושבת טוב.
לפעמים יותר קל למכור למישהי אחרת מאשר להתעסק עם החזרות וזיכויים

32 דקר

New member
בבקשה, תמונות של בגדים שרכשתי באסוס ואי ביי

השמלה הכתומה - אסוס ב60 ש"ח (אחרי המרה)- הכפתיה האלק מיוחדת הזו כל הערב גרמה לי להיות שיפחה של השמלה כי האיקס בגב צריך להיות מושלם וכל הזמן או בריקודים או סתם בישיבה שטיפה הרמתי את הכתף, הדראק הזה זז- אז לא מומלץ.
השמלה השחורה ב10 ש"ח מאי ביי - המטרה היתה שמלה שחורה הכי זולה כי זה לתחפושת והייתי צריכה להרוס אותה מאחורה כי תפרתי עליה זנב

אגב אני הייתי רוצה גם חוו"ד על שירותי שילוח!

אחרי חוויה מאוד מתסכלת עם BUY2USA על הבוקר,
ואחרי כמה חוויות מתסכלות עם כימה נותני שירותים שאף פעם לא מיידעים בכל התנאים שקשורים לרכישות שמתבצעות דרכם (למשל, בבייטו שאני מאוד מרוצה מהם, אי אפשר להחזיר חזרה מוצר שלא מתאים כשמשתמשים בשירות "קונים עבורך", אז השירות הזה לא שווה. גם המענה הטלפוני שלהם בחיים לא עזר לי, הטלפן אמר לי "כן" לכמה דברים מאוד הפוכים שאמרתי, ובסוף סיימתי את השיחה מבולבלת).

למעלה