אז מה עשיתן בשביל |הדגש|עצמכן|סדגש| לאחרונה?|

אורora

New member
כניראה הטלפון היה כבוי

כי אל ראיתי שהתקשרת להזמין אותי. ואני ממש אל מתה על בשרים.... אני חובבת מסעדות צרפתיות. שמעתי על משהו באודים שממש בא לי לנסות

ליביתי

New member
'צטערת, זה היה אחת על אחת....

בהזדמנות קרובה נלך לשם, הבשר היה מעולה.

catנוע

New member
אם בא לך להגיע

להרצליה פיתוח, אני אשמח ללכת איתך לעסקית. אמנם זאת שהיינו בה נסגרה, אבל לא חסרות מסעדות באיזור

ליביתי

New member
פששששששששששש........

כמו תמיד איתך, אני בהשתאות ובהערצה, מהולות בקנאה...
באמת כל הכבוד לך, ואני מפרגנת לך את הכל (ואף יותר) מכל הלב. ורשמתי בפני את יתרת ימי החופש שלך.... אשתדל לעזור לנצל אותם כראוי

וואו, איזו רשימה!!!

תהני מהתקופה השקטה שנופלת עליך. נצלי ותהני מכל רגע. הכוונה שלי להנות מכל רגע כאשר יש חופשה כוללת גם בהיה בקיר. כלומר להוריד את הלחץ של ההתרוצצות הבלתי נגמרת של חיינו.

אורora

New member
בדיוק גאיה תהני מתקופת החופש

עוד מעט יש בחירות, מתחלפת הממשלה. אז החופש קצר.....

גם אני אוהבת לא לעשות כלום בחלק מהחופש

הבעייה היא, שכשיש לי רשימת מטלות, אני הרבה פחות נהנית מהלא-לעשות-כלום. לכן החשיבות של קידום המטלות. בימים בהם אני מקדמת את ה- to-do-list, אני גם נהנית הרבה יותר מזמן פנוי נטו.

dafnapo

New member
וואוו איזו רשימה

איזה כיף זה חופש ! קודם כל ח"חים על כל הרשימה - בהחלט מגיע לך לעשות למען עצמך! ובהצלחה בכל התכנונים וגם בביצועם.

אורקה39

New member
אני באלם ../images/Emo2.gif

ציצקס, תספורת, גוונים, טיפול פנים, קרם פעיל, וצחצוח גרון ... לא בטוחה שאזהה אותך פעם הבאה שנפגש
לכל העשייה בעבר והעשייה בעתיד והכי הרבה
לחופשה - מגיע לך

Zivi38

New member
וואו, יקירתי התרשמתי

במיוחד מהסעיף השני... הייתי מציעה לך משלי קצת אבל ההריון השני עשה בהם ניסים וכיווצים

האופציה ל-"הסכמי עודפים" כבר נשקלה

עם כמה מתנדבות המוכרות לשתינו, ונפסלה בעיקר משיקולי חוסר ישימוּת... תודה לכולן על הפירגון, לאו דווקא לסעיף הזה. זה עתה חזרתי מפגישת הייעוץ הראשונה, ונראה כי מתגבשת החלטה 'ללכת על זה'. ולאורקה - אני יודעת שזה היה בצחוק, אבל לא מתוכנן שינוי שיקשה על זיהוי שלי. בכל מקרה, תמיד תוכלו לזהות אותי לפי הנסיך
. בשבוע שעבר הגעתי ליום הורים. אחת המורות, שלא הכרתי קודם, ראתה אותי במסדרון, ושאלה אותי האם אני אמא של הנסיך. יש כ- 20 תלמידים חדשים בביה"ס השנה, והיא מייד חיברה בינינו. זו היתה הרגשה מאוד נעימה.

catנוע

New member
אצלי...

דווקא בגלל ה'מצב' אני יוצאת פחות, שמצד שני אפשר לראות את זה כמשהו חיובי כי אני חוסכת בהוצאות
בעקבות תוצאות מהמוקד שהדליקו לי אור אדום הלכתי להבדק, והתגלה שיש לי לחץ דם גבוה. התחלתי טיפול תרופתי ובמקביל הרופא הסביר לי (באופן תקיף ביותר) שאם אני רוצה לרדת מהתרופה אני חייבת לרדת במשקל ולעשות כושר. אז חזרתי לדיאטה, ונרשמתי למכון כושר. הפעם עשיתי סקר מקיף של כל מה שיש בסביבה שלי ובסביבת העבודה, החלטתי על מכון מסויים שאיפשר לי גם לעשות מנוי בוקר שיוצא חצי מחיר ממנוי רגיל (כי בתכל'ס אני לא מגיעה אחה"צ ובערב). והבטחתי לעצמי שאני מגיעה לשם לפחות פעמיים בשבוע בשאיפה לשלוש. מחזיקה לעצמי אצבעות להצליח גם עם הדיאטה וגם עם הכושר. וסיבה נוספת שאני כותבת את זה כאן זה גם כדי להגיד שהרופא שלי אמר שכל מי שהיה לה לחץ דם גבוה בהריון נמצאת בסיכון לפתח לחץ דם גבוה בחמש השנים שלאחר ההריון, אז תהיו עירניות - כי לא מרגישים כשיש לחץ דם גבוה, ופשוט צריך לבדוק מדי פעם ולא להיות שאננים אם מישהו מסביר שהרבה אנשים מתרגשים בזמן הבדיקה ולכן יוצאות להן תוצאות לא תקינות (שזה מה שאמרו לי במוקד). התחלתי לסרוג! נורא נורא נהנית. סרגתי פעם כשהייתי בתיכון ומסתבר שלא שוכחים. בקרוב אראה לכן את התוצאות
(לא, לא סורגת סוודרים אלא אם תהיה בקשה מפורשת מאנשים)

ליביתי

New member
כל הכבוד!

סחתיין על המודעות לבדיקות. כמי שהיה לה ל.ד. גבוה בסוף ההריון של שדוניהו, ועם רקע משפחתי בעייתי בנושא, אני גם מודעת לזה ומידי פעם, על הדרך, עושה בדיקה. באמת חשוב וכרוך בכמעט אפס טרחה. וממש כל הכבוד על החזרה לדיאטה ולכושר, הלוואי עלי.... וסריגה? גמני סרגתי הרבה לפני חמשת'לפים שנה.... גם בשתי מסרגות וגם במסרגה אחת, רק שאין לי שום חשק לחזור לזה. תהני.

מאחלת לך הצלחה במישור של הכושר והדיאטה

ולגי הסריגה, כל הכבוד. אני לא סרגתי כמעט אף פעם להוציא כיצה ה' ו'. גם אז סיימתי איזו כיפה במשך שנה שלימה בעוד יתר הבנות סיימו כבר כמה וכמה פריטים. שיעורי מלאכה של "בנות" אף פעם לא היו הצלחה אצלי.

למעלה