אז מה עשיתן בשביל |הדגש|עצמכן|סדגש| לאחרונה?|

אורora

New member
בהצלחה בפרויקט הדיאטה והספורט

מה את סורגת? צעיפים? '2 מסרגות או אחת. את מעוררת בי געגוע גם אני סרגתי המון בעבר

catנוע

New member
הפרוייקט שלי עכשיו

הוא סרפן חורפי לחבצלת. זה בשתי מסרגות. הפרוייקטים הבאים כוללים שאל, כובעים, תיקים....גם במסרגה אחת וגם בשתיים, תלוי במוזה ובמה מתאים לפרוייקט. האמת היא שהתחלתי לסרוג כדי למנוע את תופעת הנשנושים בערב שמפריעה לי לדיאטה (אני אוכלת כדי להעסיק את הידיים
), ואני פשוט כל כך נהנית, שהחלטתי לקחת על עצמי פרוייקטים של סריגה
היתרון הוא שגם יוצא משהו יפה בסוף (בתקווה), וגם אפשר לקחת את זה לכל מקום (השבוע סרגתי למשל בתור לרופא והיו שם לפחות עוד 3 שסרגו), וגם זה כיף.

catנוע

New member
../images/Emo6.gif

אני חושבת שגם אני במקומה הייתי כבר משתגעת. כמה כבר אפשר להיות עם אותם אנשים 24/7?

dafnapo

New member
בהצלחה

בכל הפרויקטים. וגם אני הייתי מהסורגות - עשיתי דברים מורכבים ומסובכים בשתי מסרגות, אבל מאז שסרגתי אפודות לגדולה, אין לי חשק יותר. יחד עם זה את צודקת בעניין להעסיק את הידיים כדי לא לנשנש

אורקה39

New member
מחזיקה אצבעות איתך להצלחה

גם בדיאטה וגם בהתמדה במכון הכושר. סריגה
כבר הגעת לגיל
רכשת כסא נדנדה ושל

catנוע

New member
../images/Emo6.gif

כסא נדנדה עוד אין, ושל אני אסרוג
לפי מה שאני רואה מסביבי בחנויות הצמר אין גיל לסריגה

Zivi38

New member
יופי שבדקת

כסובלת מיל"ד בעצמי בהחלט צריכים להיות מודעים ולבדוק. אני מקנאה במי שיכולה לסרוג. יש לי קוצים בתחת ואין לי סבלנות ליצירה מכל סוג שהיא. בגלל מקנאה באנשים יוצרים.כיף לנפש

מוסיפה מעט משלי

לפני שבועיים היינו בחופשה משפחתית באילת. לא יודעת אם זה שייך "למדור הנכון" של עשייה לעצמי, אבל נהננו בצורה בלתי רגילה. הנסיעה באוטו להבדיל מהטיסה איפשרה להגיע לכל מיני מקומות בדרך. ממליצה בחום על פארק תמנע. גם היינו בים בחוף האלמוגים עם מסכה ושנורקל וזו הייתי חוויה נהדרת לראות את הדגים האופן לא אמצעי. לקראת סוף השנה צריכה לשמחתי לנצל כמה ימי חופש שנותרו להנאתי נטו.

catנוע

New member
בטח שנחשיב לך את זה

ובפעם הבאה נא להביא גם דברים שעשית לבד
נשמע שנהניתם מאוד. איזה כיף

אורקה39

New member
חופשה, זו חופשה, זו חופשה והיא נחשבת ../images/Emo13.gif

אתן הורגות אותי. בכל הודעה כאן מזכירים חופשה. אתן מקצרות לי את החיים

ליביתי

New member
כמו שכבר אמרו - חופשה זו חופשה זו חופשה

ונצלי בהנאה מרובה את החופשה ה'כפויה'.

אורora

New member
מותר סיבוב שני....

סיימתי חלק ראשון של פרויקט ציור פרפרים על הקיר בחדר הילדים. שעות של צביעה במכחול עדין עדין. יצא מקסים. החדר שיש בו רק 2 מיטות כבר ניראה הרבה יותר חמים וכיפי. אולי זה לא קלאסי בקטגוריה למען עצמי....אבל זה בהחלט כן

אורora

New member
עשיתי בנתיים על על פינה אחת בחדר

יש עוד כמה איזורים שאני רוצה לצייר ולצבוע (כרגע שלושה אחרי שאצבע ניראה אם צריך עוד ) זה לוקח שנים. אומנם עם שבלונות אבל אם צובעים על השבלונות הגבולות יוצאים מאוד מטושטשים וזה לא באמת יפה. ( עשיתי ניסיונות במחסן ) אז אני מציירת עם עיפרון בעזרת השבלונה , ואח"כ צובעת שעות עם מכחול דקיק. עבודה נמלים אבל יוצא מהמם.

למעלה