אז מה?..

heaven is here

New member
אז מה?..

מתי התחלתם לשמוע אותם? מתי התחלתם ללכת להופעות שלהם? ומתי קניתם את הדיסקים?

בוהו

התחלתי לשמוע אותם בערך לפני שנה פלוס מינוס... להופעות? הראשונה הייתה החימום של היהודים..ואח"כ שהם באו לאיזור שלי.. אני לא הולכות להופעות בכלליות שהם לא באיזור חיפה אז כמובן שלא יצא לי להיות בהרבה הופעות... את הדיסקים? את ככה מפנקים קנתי אממ ממש לא זוכרת...לפני 3-5 חודשים משו כזה..ואת בכיף קניתי בהופעה ב19.5
זהו.

Spirite

New member
מממ...

התחלתי לשמוע השנה. למען האמת, התחלתי לשמוע מוזיקה השנה- אני קצת מעופפת ואת רוב היסודי פלוס כיתה ז' ביליתי אי שם בעולם הפרטי שלי ולא הייתי מודעת לעובדה שיש מוזיקה אי שם, בחוץ. לא הלכתי לאף הופעה של שום להקה בחיים שלי- חוסר תקציב וחוסר סימפטיה לעניין מההורים. ובעניין הדיסקים, כנ"ל- חוסר תקציב. כל שיר שיש לי זה בגלל שחברות שלי ניסו להכניס אותי לעניינים ושלחו לי שירים, או שאחותי המאגניבה הורידה. עצוב, לא?

מממ מתי זה התחיל?

כיתה ח', יענו שנת 2003, לפני שנתיים, חבר שלי השמיע לי את אציטון, וממש אהבתי, אז הלכתי לקנות את 'ככה מפנקים', והוא חזק!!!!! וממש אהבתי ולפני כמה חודשים הייתי בהופעה שלהם בנמלה, הופעה בת זונה וקניתי מאז את בכיף, ואני עדיין אוהב אינפצקיה :)

moshit1

New member
אמממ אני

תמיד רציתי לשמוע אותם, כי ידיד המליץ לי, ואני לא זוכרת מתי... התחלתי לשמוע, והייתי בהופעה ראשונה שלהם בבארבי כפ''ס- אחרי ההופעה של מוניקה, ומאז עוד 3 הופעות [: הדיסק.... קניתי אותו, נראה לי האחרון בארץ

ממממ

לפני שנתיים התחלתי לשמוע, קניתי את ככה מפנקים לפני שנה וחצי בערך...אבל הוא נאבד, עם כל שאר ה 20-30 דיסקים שהיו לי
, ולא קניתי שוב, לפני חודש בערך קניתי אתבכיף.. ככה מפנקים רולז ולא הייתי בהופעה עדין

itoosh2

New member
אני!

התחלתי לשמוע אותם אחרי שאח שלי שר כל הזמן את "שוקי" ההופעה היחידה שהייתי בא והם היו בא היה רוק עצמאות אבל הם היו רק חימום ושרו 4 שירים
אח שלי נתן לי את ככה מםנקים לפני שנה... את השאר הורדתי... ועכשיו אני שומע את וורד! שיר ענק!!!

gold ayelet

New member
אני...

התחלתי לשמוע תחילת כיתה י'... זה אומר עוד מעט שנתיים! זה התחיל יום אחד בשיעור אנגלית....
קיצור חברה שלי אמרה לי שיש שיר על פתח תקוה.... בהתחלה חשבתי שזה של שייגעצ...אח"כ הבנתי שזה של אינפקציה ואז התחלתי לשמוע אותם.. הופעות לא הלכתי.... אני בכלל לא הולכת להופעות הרבה אבל אני הולכת לניצנים והם יהיו שם..

אני../images/Emo13.gif

התחלתי לשמוע מייד אחרי החימום שהם עשו ליהודים באולם הקונגרסים חיפה. הלכתי רק להופעה אחת שלהם בבינימינה בפאב קטן והיה מאוד נחמד, ואני אהיה גם בהופעה בניצנים. אממ..הדיסקים...אין שמץ של מושג.

אני.

התחלתי לשמוע אותם לפני בערך 3 שנים? אפילו יותר.. הורדתי בטעות שיר שלהם, וזהו..ההמשך ברור. [ועכשיו הפסקתי להוריד.בלע] מתי התחלתי ללכת להופעות? תראו בגלל שהתחלתי לשמוע אותם בגיל דיי צעיר, לא ידעתי שיש להם בכלל הופעות.. התחלתי ללכת מהרגע שגיליתי שיש.. לאזוכרת מתי. מתי? לפני שלוש שנים את הראשון קניתי ועכשיו את החדש, בהופעה החגיגית.

שמיקי

New member
אני מכירה אותם בערך שנתיים ומשו

הייתי בשתי הופעות שלהם, אחת בירושלים בצוללת, ואחת ברוק"צ ומחרותיים ניהיה בעוד אחת:) יש לי את ככה מפנקים מתחילת שנה שעברה ואת בכיף עדיין אין לי..

למעלה