אז סיכמנו על איזי בייבי?

אז סיכמנו על איזי בייבי?

נכנסתי להמון תגובות בפורום הזה והמקביל, היום ראיתי את העגלה בהדגמה עם בעלי בחנות. נראית בהחלט אפקטיבית. מה אתן קונות?

איג3

New member
שאלה כ"כ מתסכלת....

נורא רצינו להחליט לפני הלידה על עגלה ואז אחרי שאלד בעלי ילך ויביא אותה... מה שקרה בפועל זה שאני בשמירה ובעלי לא ככ רוצה ללכת לבד... צודק! מה אני יגיד?! יתרון נוסף להחליט אחרי הלידה היא שאפשר להתייעץ עם אנשים שאנחנו מכירים ויש להם תאומים... (עכשיו א"א כי לא יודעים שיש לנו תאומים...) תהנו מההחלטה. ואם החלטתם, אל "תתברבשו" עם זה כ"כ הרבה...

ממה מיה

New member
אנחנו נחכה עם העגלה לאחרי הלידה

כי אני ממש לא יודעת את הצרכים - האם נטייל הרבה בחוץ ? האם אני צריכה אמבטיות ? האם עגלה מסיבית ? או שאפשר לחכות שיגדולו ולקנות טיולון. מה שקנינו בינתיים זה Snap n' go שהם בעצם גלגלים לסלקלים, נראה לי הכי שימושי לכל הקטעים של להגיע מהאוטו לטיפת חלב, לגן, לקניות... השלד מתקפל לקטן ונכנס אצלי בקלות לבגאז' של הפולו. לא מתאים לטיולים ארוכים, מאמינה שכשיגיע הרגע ואצטרך אז נשקול עגלה. בינתיים אני דלוקה על עגלה שראיתי אצל חברה בחו"ל ולא ניתן לרכוש אותה בארץ, (urban jungle) אבל היא יקרה רצח (מעל 4500 ש"ח..)אם החיידק לא יעבור לי יש סיכי גדול שנלך עליה... מצרפת תמונה של Snap n' go

גיסתי הזמינה (וכבר קיבלה) מחו"ל את

הפג שבתמונה (דוּאט). היא ראתה אותה אצל חברה שמאוד מרוצה. ניתן להרכיב עליה 2 סלקלים, 2 אמבטיות. הילדים יכולים לפנות האחד אל השני גם. העגלה עלתה כ-4500 או 5000 ש"ח, שזה בערך מחיר העגלה שצירפת אבל עם הרבה יותר יתרונות.

ממה מיה

New member
העגלה שצירפתי עולה רק 700 ש"ח

בביבי שיק. לי עלתה 400 ש"ח באתר יד שנייה.העגלה שדיברתי עליה היא urban jungle יש לה אמבטיות תואמות

ראיתי אותה לא מזמן בארץ

היא מדליקה אבל לדעתי רחבה יחסית ועלולה לא להיכנס להרבה מקומות. מנסיוני זה שיקול מאוד חשוב

ממה מיה

New member
היא נחשבת צרה- 75 ס"מ

המינוס היחיד שלה (שבעיני הוא דווקא יתרון) הוא המשקל 16 ק"ג. עגלת היחיד שלי בלידה הקודמת היתה במשקל כמעט זהה והרגשתי מאד יציב איתה. הקושי היחיד היה להרים אותה לבגז'... היא היתה יורדת במדרגות כך שהכובד לא מרתיע אותי.

shira311

New member
פג דואט

גם אנחנו נדלקנו עליה בהתחלה, היא נמכרת בארץ בבייבי קלאב בסגולה (3000 ש"ח) האמת היא שהיא מדהימה אבל מחייבת: ג'יפ 4X4 או מיני ואן- לנו תופסת עד 0 מקום בגאג' של פורד פוקוס, וסבל צמוד - שוקלת כ-15 קילו
ממה- כמה שוקלת העגלה הזו שדיברת עליה?

../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif פתאום, כשיש ילדי

ילדים בפנים היא נראית פחות נוחה. זו הדואט? הילדים יכולים לפנות זה מול זה? מה עושים עם ה"אמבטיות"?

orenkeren

New member
urban jungle כנראה בדרך לארץ

הייתי בשבוע שעבר בחנות מיני סטאר בהרצליה פיתוח והם אמרו לי שהם מנסים ליבא אותה לארץ (צריכים עדיין לקבל את כל האישורים). בכל מקרה, היא בטח תהיה באמת יקרה, כי החנות עצמה יקרה (אבל מהממת!). אם תחליטי ללכת על העגלה, שווה לך לברר קודם אם הם מביאים, לדעתי, כי תמיד עדיף לקנות פה (גם אם עולה טיפה יותר), מאשר אח"כ להיתקע עם איזו בעיה קטנה בלי "בית" לבוא אליו כדי לתקן. יש להם אתר - מצרפת לך קישור

luna10

New member
אני דוקא הולכת על הפג אריה

נראית לי אמינה נוחה וקלה. מקווה שלא אתבדה

למעלה