אז תודות לדנטל יש לנו גלריות

אז תודות לדנטל יש לנו גלריות

ובגלריות יש את תמנותכם, אז מי שמעוניין שתמונתו או "חלק ממנו" יוצג לראווה בגלריה שלנו מוזמן לפרסם את התמונה וכמובן שזה כולל נשים וגברים. לא לשכוח את הסקר שלנו למי שטרם הצביע וכמובן את לוח המודעות שלנו שבו תוכלו לצרף את הודעתכם בקטגוריות השונות. שבוע טוב לכולם.

franko1

New member
תודה דנטל

איזו יופי סוף סוף יש לנו גלריה... תודה דנטל. ואנחנו רוצים לראות את כל חברי הפורום מציגים את עצמם...

שמוצקין

New member
מה שיש לך מתחת לחולצה

זה בטריה?

ליזרד יקירי...

אתה הרבה יותר מדהים ממה שחשבתי! יפיוף קטן!
ואגב.... ורוד הולם אותך

שמוצקין

New member
וואלה הרגתם אותי סופית

הייתי בטוח שאמצא בגלריות תמונות דיוקן של המעונינים והחרמנים הסטוציונרים בהוה ובעתיד ו...סתם אלה שיש להם יצר פירסום. ומה רואות עיני?!תמונות של איברים אינטימים וקצת פיטמות שהם די דומים אצל רב גברברי ישראל!!!את עינין הגודל די קשה לחשב לפי התמונה וכל היתר זה בערך אותו דבר ...אז יש לי חדשות בשבילכם :אם מישהי תפגוש אתכם אחרי שראתה תמונה של הפנים שלכם קרוב לודאי שהיא תזהה אתכם. לעומת זאת אם תמונות כאלה של זין אלמוני מה היא אמורה לעשות? ותחשבו על זה!

lizard

New member
תאמין לי שברגע שאני ארגיש נוח

לחשוף את עצמי בערום יהיו תמונות. חוץ מזה, בנינו...יש איזה 7 תמונות שלי בצורה כזו או אחרת שמסתובבות בפורומים פה.

lizard

New member
הממ 7 תמונות שאני שמתי

יש עוד שצלמו אותי. לבוש לבוש

Crossface

New member
לצערכן

אין לי מצלמה דיגיטלית
וגם אני חושב שכדאי לעשות גלריה אחת לגברים ואחת לנשים (למרות שבנות הפורום לא חספו את עצמן עדיין) מה אתם אומרים?

דנטל

New member
לצערנו? אתה מתכוון לצערך, נכון?

היית מת שתהיה לך מצלמה דיגיטלית, ושאנחנו נזמין אותך לצלם. את התמונות שלי צילם lizard ואני לא אשים אותן פה, כי אני לא מעונינת שתיבת המסרים שלי תפוצץ יותר ממה שהיא במילא.

Crossface

New member
לא הייתי ממש מחכה להזמנה../images/Emo8.gif

ובתור מנהלת אם את לא מכירה, אז אני אכיר לך מושג שנקרא מניהיגות ע"י דוגמה

למעלה