אחסון חינם.

• פותח הנושא N i X
  • פורסם בתאריך

N i X

New member
אחסון חינם.

יש לי p3-500/256MB שכרגע משמש אותי כgateway שלי לאינטרנט, עליו יושב לו FreeBSD, על חיבור 1.5mbit/128kbit כבלים. הייתם מעוניינים לקבל חשבון על הנ"ל, למטרות תכנות PHP (בדומה לphpdev.dyndns.org, של אמיר ט.) לא בשביל להתקין ניוק, PHPbb, או כל מערכת מוכנה אחרת, אלה בשביל לתכנת בלבד. מה אני יכול להציע:
php 4.3.4 +gd libs + sockets + other cool stuff MySQL 4.0.18 apache 2.0.48 perl 5.6.2 gcc 3.3.3 גישה דרך sftp גישה דרך ssh subdomain.domin.tld לבחירה איימאילים בסגנון: [email protected] pop/imap/webmail​
זה לא ממש בעיה להתקין כל תוכנה אחרת, עניין של כמה דקות, השאלה היא האם יש מעונינים? ;)

bnayal

New member
אני הייתי שמח מאוד

רק אם תוסיף את הFlash comunication Server של Macromedia, יש להם גרסא חינמית למפתחים אבל תבוק אתה.... אני מחפש נואשות שרת כזה... תודה

XiroX

New member
לא יהיה מאושר ממני להיפטר

מהבאנר הנוראי של טריפוד

N i X

New member
אתה צודק,

זה לא אחסון ברמה, אבל בשביל לבנות מערכת או משהו בסגנון, זה יכול להיות בסדר...

Terminal Frost

New member
אני מעלה אחסון גם, אבל WIN2K

עם SQL SERVER וכל השטיקים. כשזה יהיה באוויר אני אדווח.

N i X

New member
ICQ כן, IRC חפש אותי בניקס ;)

לא הייתי באפנט שנים... גם בניקס אני מסתובב פעם בשנה... ;\ אין זמן, יש צבא, קשה, קשה. סורי אסיד... בכל אופן, שלח מאייל אם בא לך לפטפט ;)

N i X

New member
אני חושב שהכל מוכן...

מי שמעוניין שלחו מאייל ל
באיימאיל לרשום:
שם משתמש מבוקש + סיסמא, דומיין או תת-דומיין, במידה ואין לך, אפשר לקבל אחד חינם מwww.afraid.org, ואז להגדיר אותו כCNAME לnull.nix.co.il (ראה תמונה).
שם בסיס נתונים, שם משתמש לבסיס נתונים, וסיסמא לבסיס נתונים.
חשבונות איימאיל(pop3/imap) רצויים+סיסמא, לדוגמא:
[email protected] password: blapass [email protected] password: anotherpass​
פרטים על PHP אפשר לראות כאן.

kensaggy

New member
יפה מאד!

חזק ואמץ!
אני שמח לראות משתמשים בפורום עוזרים כך אחד לשני
-חן.

N i X

New member
בנתיים אף אחד לא הראה עניין ;)

ותיבת הדוא"ל נשארה יתומה מאיימלים... ;)

N i X

New member
החשבון שלך פעיל כבר...

חלקית ;) בדוק מאייל, שכחת לרשום לי מה ה"דומיין" שלך ;)

XiroX

New member
אממ

האימייל שלי נדפק קצת, לא קיבלתי את ההודעה, ובכלל, כל ההודעות שלי נמחקו, כך שאשמח לקבל את הפרטים שוב. בכל מקרה, הסאבדומיין הוא kvh.a.la

למעלה