אחרי אין ספור פציעות, סוף עונה ראשונה

DrBall20

New member
אחרי אין ספור פציעות, סוף עונה ראשונה

אז באמת, הדבר הכי בולט שהיה לי במשחק, הוא כמות הפציעות המטורפות. הבנתי שזה בא לדמות את המציאות, ובמקרה של בארסה זה לרוב נכון, אבל זה קורה לכולם וזה גורם לשחק במשחק פחות.. בקשר לעונה עצמה, הטריפל שאני כל כך רציתי הגיע אחרי גמר צ'מפיונס עקוב מדם, במהלכו הורחקו שני שחקנים, נכבשו שני שערים, ואיסלנדי שיכור אחד כובש את הפנדל המכריע... מבחינת העברות, הנרי הועבר לארסנל בתחילת העונה תמורת 50מיליון יורו, סילביניו הועזב לסטוק סיטי תמורת 600אלף יורו,גיא אסולין ופדרו הושאלו לאלמריה וסלטה בהתאמה. רכש- האחד והיחיד מתיאס פרננדז (מעניין אם הוא יודע שהוא כל כך טוב במנג'ר ומעניין אם זה משפיע עליו על הספסל של ויאריאל) ב13.5 מיליון יורו לפתור את בעיית הקיצוני השמאלי.. דבר אחד טוב יצא מכל הפציעות האלה, אף שחקן לא מתלונן שהוא לא משחק
זכיתי באליפות שמונה מחזורים לסיום, עם פער משמעותי מהשנייה רעל מדריד, שהספיקה לפטר את שוסטר ולהביא במקומו את...(ראמוס? ראמוס? לההה..) קמאצ'ו ולטפס איתו למקום השני בעזרת רצף מטורף של 9 נצחונות!!! סיימתי עם הפסד אחד (ויאריאל בחוץ), שתי תוצאות תיקו (חטאפה במדריד ומדריד בברנבאו) ו35 נצחונות. חבל שיש כל כך הרבה פציעות אחרת הייתי מגיע לפחות לעונה שלישית כבר =\

DrBall20

New member
נבחרת העונה

לא יודע איך אפשר לבחור, כל הזמן היו שחקנים פצועים. היה לי סגל מלא אולי פעם אחת, וזה גם אולי, לא בטוח....

DrBall20

New member
לקראת העונה הבאה - העברות

אחרי שיצא לי כמה משחקים לשחק עם בוסקטס בעמדת הקיצוני השמאלי, וויקטור אספסנדין (או מה שלא יהיה השם שלו) בעמדת המגן השמאלי, החלטתי שאני צריך להביא רכש! אז הדבר הראשון מבחינת העברות שעשיתי, ואני תמיד עושה, היה להשאיל את פדרו וגיא אסולין שוב, בנוסף לכמה שחקני משתלה. מקייטה נפטרתי סוף כל סוף, אחרי שהשאלתי עונה בעונה שעברה לאסטון וילה תמורת 2.5 מיליון יורו + אפשרות רכישה עתידית של 12.5 מיליון! התחננתי והתפללתי רק שירצו אותו, (כי: 1. יש בעמדה שלו את צ'אבי, יא יא טורה ובוסקטס. 2. אני לא סובל אותו!@#!@) אזזז הם באמת הציעו תמורתו 12.5 מיליון יורו, הוא לא הסכים לתנאים. בסופו של דבר אתלטיקו קנתה אותו תמורת 30מיליון יורו
אבל זה בסדר, אני עושה איתם הרבה עסקים. את ליאו פרנקו הבאתי בתור שוער מחליף, פינטו יורד לעמדת השוער השלישי ולז'ורקרה לא הוארך החוזה. בוסקטס הושאל לעונה לסראגוסה שחזרה לליגה הראשונה. עוד: דניאל סטארידג' הגיע בחינם ויושאל לאחת הקבוצות וכנראה עוד כמה שנים יימכר במחיר טוב, וגולת הכותרת: סרחיו אגוארווווו ב55 מיליון יורו!!! עוד שחקן שבדרך - דייגו בונאנוטה תמורות 13.75 מיליון יורו צריך להסכים איתי על תנאים, ותיאו וולקט גם בתכניות שלי. הכל בגלל כל הפציעות =\ תקציב של 150 מיליון יורו לעונה החדשה מגבה אותי.

DrBall20

New member
גמר ליגת האלופות

המשחק הכי מטורף שהיה לי עד עכשיו. התחיל בהקפצה של רובי ואן םרסי מעל ואלדס אחרי טעות של מיליטו בהגנה, עוד אני מקלל את מיליטו והוא רואה צהוב שני ואנחנו רק בדקה ה31. החלטתי להישאר עם מארקז כבלם יחיד (פויול מגן ימני כי דני אלבס, נחשו מה? פצוע :-\) והכנסתי את טורה במקום בוז'אן, כשצ'אבי עולה מעמדת הקשר האחורי אבל אני נשאר עם חלוץ אחד, אטו, ובפיגור. נראה לכם באמת שאטו ישחק חלוץ לבד? הוא נפצע (ירד ל 60% מתיקול של סילבסטרה) והחלפתי אותו ב...גודינסן:-O) אז כן, אין אטו, אין בוז'אן (זוכה נעל הזהב והפיצ'יצ'י), 10 שחקנים, יש גודינסן ופיגור 1-0 בגמר ליגת האלופות.. אה?! דקה 64 זה קורה, הכדור מגיע למסי ובסלאלום מ-ט-ו-ר-ף מהחצי הוא מגיע מול אלמוניה ועושה 1-1 מוצדק בהחלט. מכאן מתחילות דפיקות הלב, פעמיים ואלדס עוצר את ואן פרסי 1על1 ופעם אחת את אדוארדו דה סילבה. אם זה לא מספיק, מסי יורד ל67% ומוחלף ע''י חלב. בדקה ה90 צ'אבי מחטיא מול השוער והמשחק נכנס להארכה! החצי הראשון של ההארכה היה משעמם ובתחילת החצי השני סמיר נאסרי מורחק והמשחק מתאזן. איזה מתאזן איזה נעליים, מכבש אטומי שלי על השער שלהם לא נתן כלום. פנדלים- כמו שאתם יכולים לראות, הם מחטיאים ואני ישר אחריהם (אינייסטה) הם כובשים ואני ישר אחריהם.. הצלה אחת מדהימה של ואלדס (הוא פאקין קפץ לחיבור, קצת לא אמין) שלחה את גודינסן לבעוט את פנדל הניצחון ואת הגביע אלי

אהבתי. ../images/Emo13.gif

בהחלט מרשים. לא נראה לי שהפציעות צריכות לפריע לקבוצה כמו בארסה. זה עוזר לי לשלב צעירים, וכשיש לך צעירים כמו בלוטלי, בויאן, פיקה וקסארס אז זה דווקא טוב. לא שיחקתי למעלה משבועיים, עשית לי חשק לחזור. דווקא אהבתי את קייטה, הוא באמת טוב לרוטציה, לפעמים הוא משחק ממש טוב וכואב לי להוריד אותו לספסל, במיוחד כי אינייסטה דיי חלש אצלי. גם אני הבאתי את אגוארו, אבל הוא קצת מאכזב. לא גרוע, אבל גם לא משהו מיוחד כמו שהוא אמור להיות.

DrBall20

New member
אגוארו

הספיק לכבוש שלושער במשחק האימון הראשון שלו העונה. בונאנוטה כבש את השער הניצחון לאחר שנכנס כמחליף במשחק הראשון שלו
ונתת לי אחלה רעיון עם בלאטולי! אני מחפש חלוץ מחליף כזה, אבל עם כזאת כמות של פציעות אפחד לא באמת יהיה מחליף. רציתי את ואגנר לאב אבל ולנסיה נצחה במאבק (נגדי, נגד רעל מדריד, נגד מילאן ויובנטוס! מה הסיכוי..), אני רוצה את ניהאט, אבל הוא כבר בן 30 עוד חודש, ומה עכשיו אני אוציא 13 מיליון יורו על חלוץ בן 30.. בלאטולי זה רעיון נחמד...

נחמד? זה רעיון מצויין

הוא עושה מה שחלב, ארשבין וגודיונסן לא עשו אצלי ביחד. הוא גם לא עלה לי הרבה כי אינטר לא רצו אותו ממש, כמו במציאות....

DrBall20

New member
הלכתי עם הרעיון שלך וקניתי

אבל הוא היה שם indespesible אז הוא עלה לי 17.5 ביומיים האחרונים של חלון ההעברות. הוא הספיק להיפצע כבר לחודשיים =\ לא ידעתי שבמציאות אינטר לא רוצה אותו. אולי בארסה תקח אותו? :) כמה הוא עלה לך? קניתי גם את ארשבין בשעתיים האחרונות של חלון ההעברות וזה העלה לי את מכירות החולצות. חוצמזה זה היה סתם כדי לחזק את הרוטציה. נראה איך ארשבין יהיה...

הבאתי את טורס בחלון ההעברות ../images/Emo3.gif

100 מליון יורו, נורא היססתי כי בשביל רגעים כאלה יש לי שחקני ספסל טובים שאמורים לשחק, אבל לא רציתי לקחת סיכון: מסי השחקן המוביל נפצע והיה אמור לגמור את העונה, אבל הוא חזר חודשיים לפני הזמן במפתיעה(זה באג?). אותו בלוטלי עדיין פצוע מהעונה שעברה, היכולת האיומה של הנרי, ולמעשה בויאן הוא היחיד שיציב אצלי בהתקפה, אמרתי אם הוא יפצע הלך עלי, אז הבאתי את טורס ביום האחרון במחיר משוגע.
לא זוכר כמה הוא עלה, כשאפעיל את המשחק אכתוב. ובקשר למציאות: אינטר מציעה 3 שחקנים תמורת דייגו מיליטו

DrBall20

New member
בעל הבית השתגע

מיליטו חלוץ מעולה אין ספק, אבל הפוטנציאל שטמון בבלוטאלי הוא תהומי פשוט.. לא נגמר! 100 מיליון יורו, גם אתה השתגעתי הייתי אומר, מעניין מה סער יגיד על זה חח

בלוטלי כבר מזמן לא כוכב רק במנג'ר

ראיתי אותו עם נבחר איטליה הצעירה באליפות האחרונה, הוא היה פשוט 2 רמות מעל כולם. לא מובן איך אפשר לוותר על כשרון כזה, ובטח קבוצה עשירה כמו אינטר שאם היא כל כך רוצה היא יכולה לקנות את מיליטו.

DrBall20

New member
השחקן הכי אלמוני במשחק

הא?! מישהו יכול להרכיב לי קלסתרון שלו?

למעלה