אחרי המון זמן שלא ביקרתי כאן...

eti22

New member
אחרי המון זמן שלא ביקרתי כאן...

מרשה לעצמי להפציע ולספר לחברים מימים ימימה שאנחנו מצפים בע"ה לעוד בת מתוקה ויפיפיה- ו........... ספונטאנית כמובן! מרגישה מחובקת כל כך מההוא שם למעלה שלא נתן לי לחוות שוב את הסיוט שנקרא טיפולים. הילה שלי נפלאה גדולה כל כך מנשקת את הבטן כששואלים אותה איפה תינוקי, אושר גדול. בקיצור ניסים קורים פרק ב.... נשיקות, אני

וואו, איזו בשורה נפלאה!!

שיהיה קל ומוצלח ולא פחות מושלם מהפעם הראשונה

chompi1

New member
אהובתי ../images/Emo23.gif

ממשהו שראיתי בפייסבוק ולא הייתי בטוחה שראיתי טוב, אז חשבתי שאולי כתבת משהו בפורום, והנה.... לא הייתי פה כל כך הרבה זמן, אבל בשבילך
. אני לא מאמינה, איזה אושר! איזה כיף! זה מה שתמיד קיוויתי שיקרה. איזה שבוע את? שימשיך קל, עגול וטוב. מאושרת איתך.
ות.

chompi XL

New member
ווואו איזה יופי

איזה עולם, כמה עברת והנה.....לפעמים יש צדק אה.... מזל טוב כפרות, רק ראיתי אמרתי אני חייב להודיע לצומפית, והנה מסתבר שהיא היתה כאן. לא להאמין איפה אנחנו נמצאים היום, מאד מאד שמח בישבלכם. ספונטאני.....מחכה לקולולו של בתיה.

חגיתלה

New member
אתינלה../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

איזה יופי
בתיה לימדה אותך היטב שילדים באים מ
איזו בשורה נהדרת אני כ"כ מאשורת. איפה עקבת אחרי??? מתי את צריכה ללדת? עשית לי את הבוקר

אפרסקה

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo7.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

מזל טוב מותק!!! השארתי אותי המומה, שמחה ומאושרת. חמסה חמסה, איזו בשורה נהדרת. מה שהולך פה בפורום, שתהיו בריאות, עוד תשכנעו אותי בסוף ללכת על זה שוב...
יקירתי, שימשיך בטוב ויסתיים בידיים מלאות אהבה.

s h r o n i t

New member
יו,אני כל כך שמחה

איזה יופי של עדכון. שימשיך בריא וקל ותקין...

אח אח איזה יופי.

היית מאמינה, שאת תכתבי "ספונטאנית כמובן!"... אשריך. מתי את משוערת להפציע כאן עם הודעת לידה?

hyb

New member
איזו בשורה מדהימה../images/Emo6.gif

כ"כ שמחה לשמוע. מישהו מלמעלה בטח ממש אוהב אותך... שיהיה המשך משעמם...

eti22

New member
היב בדיוק כמו שכתבת-

ההוא שם למעלה באמת ממש אוהב אותנו, ככה זה מרגיש, ואני- אני אוהבת אאותו כל כך בחזרה

יששששששששששששש!!איזה יופי

שמחה שנס יכול לקרות פעמיים
מאוד מאוד שמחה לקרוא את הבשורות.חשבתי עלייך ולא'ידעת הייתה לי הרגשה שמשהו טוב כזה קורה. אושר גדול.מתרגשת לקרוא כמעט כמו הודעת ההריון של הילה רק טוב

eti22

New member
מפזרת בשפע ומכל ה../images/Emo23.gif

אבקת תינוקות ספונטניים משובחת!

eti22

New member
../images/Emo13.gif אני והבטן מודות מקרב../images/Emo23.gif

על השמחה בשמחתי
אני אמורה ללדת בע"ה ב29/10 מאחלת לכולכן ניסים שכאלו
אתי

למעלה