אחרי שאני חושבת שהבנתי קצת מזה...

אחרי שאני חושבת שהבנתי קצת מזה...

הפורום הזה, אני מרשה לעצמי לכתוב כאן...
אז נראה לי שאתם אמורים להציע לי הצעות...:) אז ככה... חבר שלי נוסע לחודש לארה"ב ואני לא יודעת מה אני יכולה לעשות לו לפניי??? או מה אני יכולה לכתוב/להביא לו לפניי שהוא טס... אני ממש צריכה עזרה... לילה טוף...

yaaraz

New member
את תמיד יכולה

לקנות לו עט ולחרוט עליו משהו קיצי (אם אתם בקטע של קיצויות) ולהגיד לו שזה בשביל שיוכל לכתוב לך הרבה ... במיוחד גליות
ולצרף גם תמונה שלך בצורה כלשהיא

חוששתני

שאיני מספיק ברורה לגבי מה הפורום הזה: אני מתפנה לי פעם-פעמיים ביום מעיסוקיי הרבים, כבר הפסדתי 2 ישיבות קבינט בגלל הפורום הזה, שלא לדבר על זה שמשרתי בתור רוצחת שכירה במוסד די מתנדנדת בגלל שפה ושם טעיתי בזיהוי ויריתי - ועדיין אני לא מצליחה להבהיר את עצמי. האם ייתכן שבי הטעות??? (כמובן שלא). אנחנו בהחלט מציעים הצעות, בהחלט רוצים לתת פתרונות ישימים לבעיות קשות וכואבות (מה קורה באמת עם שרוניק שכולם אצלה בעבודה הם חיות טרף - עוד לא עניתם לה !), אבל נדמה לי שישנם אי אילו אינדיבידואלים, שסוברים שבכל פעם שיש להם חבר/חברה/אחות/אמא שיש להם יומולדת/חתונה/בר מצווה/לוויה, אנחנו ניתן להם הצעות למתנה. או לחילופין, דוגמת הלק שנמרח בקצוות האצבעות והמצוקה בשיאה. אנא, מקדו את בעיותיכם לבין אדם לאדם, בין אדם לשכנו, בין אדם לאשתו, בין אדם לחברו, ובין אדם לעצמו. עסקינן בפורום זה באנשים ולאו דווקא בהצעות טיולים בוולטה עילית, או הדילמה הידועה: לחפוף ראש היום או לוותר? ובכל זאת לשאלתך - תני לו כסף שיקנה לי פקט סיגריות בדיוטי פרי. שישלח לי את זה במייל לכשיחזור.

למעלה