אחרי שח"כ סאמי אבו שחאדה אובחן כחולה קורונה

אחרי שח"כ סאמי אבו שחאדה אובחן כחולה קורונה

הכנסת עובדת במתכונת מצומצמת כך ומליאת הכנסת תפעל במתכונת מצומצמת – וסדר היום יכלול נושאים היקף מוגבל. הוועדות יתכנסו באישור יו"ר הכנסת בלבד ולא תתאפשר כניסת מוזמנים לישיבות, אלא באישור מנכ"ל הכנסת. במקביל, תותר כניסת עד שני יועצים פרלמנטריים של שרים וחברי כנסת. בכנסת קראו לחברי הכנסת שלא נדרשים להגיע למשכן, להימנע מלעשות זאת. מעניין עכשיו שאנשי הרל"ב איבדו את הרוב בכנסת לא ממש מפריע להם שהועדות לא מתכנסות "לפקח על המממשלה" אלה באשור יו"ר הכנסת יריב לוין ואין שום עתירות לבג"ץ נשמע את קישקושי גברת הרל"ב בעניין ה"פיקוח" לפני קצת יותר מחודשיים

הועדות כן מתכנסות ואורחים שאינם חברי כנסת כבר מספר חודשים

מופיעים בועדות מרחוק באמצעות זום, כך שההנחיות החדשות לא ממש משנות את המצב. https://main.knesset.gov.il/Activity/committees/Pages/default.aspx הפיקוח בא לידי ביטוי משמעותי בהכשלת נסיון משרד ראש הממשלה להגניב הצעת חוק דיקטטורית שהייתה מאפשרת לשוטרים להיכנס לתוך בתי מגורים ללא צו של שופט ולהכריז על מצב חירום לעשרה חודשים. הפיקוח היה, נשאר ויישאר כדי לוודא שאף אחד לא יוכל להשליט כאן דיקטטורת מצב חירום שרירותי לפי גחמות של ראש הממשלה ושריה. שוטרים לא ייכנסו לבתי מגורים ללא צו שופט והממשלה לא תוכל להכריז על מצב חירום לעשרה חודשים אלא לחודש אחד בלבד ותקנות חירום מכוח ההכרזה יצטרכו להיות מאושרות על ידי הכנסת תוך שבוע שגם תוכל לבטל את מצב החירום בכל עת. [URL]https://twitter.com/AviNissenkorn/status/1268879273798090757/photo/1[/URL] זו משמעות של פיקוח שחסידי רשות יחידה שליטה לא רוצים שיהיה.

לא יודע מה היה באתר בשעה עשר ורבע

אבל עכשיו יש ביטולים ניסקרן זה לא קשור זה היה בוועדת שרים לעניני חקיקה ונסקורן לא בלם שום דבר זה החוק שנתניהו רצה להעביר ואף אחד לא רוצה ליצור כאן דיקטטורה זה רק בדמיון שלך ושל אנשי הרל"ב אבל זה הצבעות של אנשי הרל"ב כשהרוב אצלם זה דמוקרטיה(מאיר כהן) אבל שהרוב הפוך זה דיקטטורה (יריב לווין ) לא יודע על איזה רשות אחת אתה כותב ומי זה החסדים שלה אבל בניגוד למה שאתה סבור "מנשקי הקמעות של ישראל השניה" יודעים מה זה דמוקרטיה והפרדת רשויות

הנה נוסח הצעת החוק המקורית שמשרד ראש הממשלה הפיץ

כל אחד יכול לקרוא בעצמו, מה היה בהצעה הזו. במיוחד סעיף 12(ד)(3) בעמוד 52. משרד ראש הממשלה רצה שלממשלה תהיה סמכות לשלוח שוטרים למקומות מגורים פרטיים והפיץ את תזכיר הצעת החוק הזו בערב חד השבועות כגנב בלילה במטרה שלא ישימו לב. אבל שמו לב והדיקטטורה הזו נחסמה ונמנעה. ביטולים? הנה שלושה "ביטולים" [URL]https://main.knesset.gov.il/News/PressReleases/Pages/press07.06.20.aspx[/URL] [URL]https://main.knesset.gov.il/Activity/committees/StateControl/Pages/CommitteeAgenda.aspx?Tab=1[/URL] " ועדת החוקה דחתה כ-1600 הסתייגויות ל"חוק הנורבגי"; המשך ההצבעות - במועד אחר ועדת החוקה חוק ומשפט בראשות ח"כ יעקב אשר הצביעה על כ-1600 הסתייגויות שהוגשו להצה"ח * סיעת ימינה משכה כ-5500 הסתייגויות * ח"כ אשר הודיע כי המשך ההצבעות במסגרת ההכנה לקריאה 2 ו-3 ייערכו במועד אחר כדי "להשאיר פתח להסכמות" "

ל יודע אם אתם עושים את עצמכם או באמת

כאלה. הסעיף הוא זה קבעה הממשלה בתקנות כי הפרת הוראה היא עבירה פלילית וכי העבירה היא עבירה מנהלית כאמור בסעיף 10, רשאית היא לקבוע כי לשם פיקוח על הוראות אלה, לרבות לצורך הטלת קנס מינהלי מכוחן יהיה רשאי הגורם המוסמך כאמור בסעיף קטן (א) להפעיל אחת או יותר מן הסמכויות המפורטות להלן וכו' ברגע שהממשלה קובעת ש"הפרת הוראה היא עבירה פלילית" אז חלות עליה כל סדרי הדין הפלילי גם היום המשטרה יכולה לפרוץ לבתים ולעצור חשודים בעבירה פלילית אז אם הפרת הוראה זה עברה פלילית אז גם אחרי בטול הסעיף הזה המשטרה יכולה לעצור בהתאם חוק סדר הדין הפלילי. אז כך שבטול הסעיף הנ"ל לא מעלה ולא מוריד בקשר לחוק הנורבגי מה חדש כאן? עד כמה שידוע ל כל חוק במדינת ישראל עובר את התהליך הזה

המשטרה לא יכולה לפרוץ לבתים ללא צו שופט

לפי ההצעה הזו לא היה צורך בצו שופט. מי שעושה את עצמו זה אתה. נראה לך הגיוני שלפי גחמות של ממשלה שוטרים יוכלו לפרוץ לבתים פרטיים? והנושא של קביעת עבירה פלילית זו עוד סוגייה - ממתי לממשלה יש סמכות לקבוע מה עבירה פלילית? זו סמכות של הכנסת, לא של הממשלה. הממשלה כאן מנכסת לעצמה סמכויות של הכנסת. לפי ההצעה הזו הממשלה הייתה יכולה למשל לקבוע בתקנות ש"סמולנות" זו עבירה פלילית או שהתנגדות לנתניהו זו עבירה פלילית ולשלוח שוטרים לבתים של מתנגדי נתניהו... בקשר לחוק הנורבגי - זה דיון שהתקיים היום ולא בוטל וזה לא הדיון היחיד שהתקיים היום בכנסת. גם מחר יתקיימו דיונים, חלקם דיוני פיקוח של הכנסת על הממשלה בועדה לביקורת המדינה...

דיברגנט חדש

Well-known member
והדבר הבא תקין בעינייך? -

מזוז דן בעתירה הקשורה למקום העבודה של בתו, וסיפק הסבר שלא מתחבר לעובדות. תוסיפו את זה לשקרים שלו בהקשר לשר אוחנה, ותבינו מי קובע לנו מה סביר ומה מידתי

לא, אבל התנהלות לא תקינה של שופט לא מאפשרת לממשלה

לשלוח שוטרים לתוך בתים פרטיים או לקבוע לפי גחמותיה מה ייחשב כעבירה פלילית.

באמת ? אישה מתקשרת למשטרה ואמרת

בעלי מרביץ לי אז אסור למשטרה לפרוץ לבית ולהציל אותה צריך שופט הגיון צרוף והממשלה לא קובעת מה עבירה פלילית או לא ברגע שהחוק עובר בקריאה שלישית אם עוברים עליו זה עבירה פלילית זה נכון לגבי כל חוק אין בהצעה שום דבר בעניין הסמולניות והתנגדות לנתניהו סעיף 12 מתייחס לסעיף 10 אגב גם אם לנתניהו כן היה סמכות להכריז שהתנגדות אליו זה עבירה פלילית הוא לא היה עושה את זה לעולם ועצם זה שאתם מאמנים שהוא מסוגל לזה זה מראה על שינאתכם הרבא אליו החוק הנורבגי לא מש מעניין אותי זה יותר נוגע לעחול לבן אבל כמובן נתמוך בחוק כפי שהתחייבנו תראה הבאתי את קטע מכתבה בווינט אם הם שיקרו אז זה לא הבעיה שלי

כשאשה מתקשרת למשטרה היא מזמינה אותה לביתה

ואם מדובר בהצלת חיים, אז זו לא פריצה לבית שנובעת מתקנת חירום של הממשלה. כל כניסה של משטרה למתחם פרטי שנובעת מחקירה שמשטרה פותחת צריכה להיות מלווית בצו שופט. הגיון צרוף... ולגבי נתניהו - זו לא שנאה אליו, אלא פשוט לא סומכים עליו ולא נותנים בו אמון. לכן לא תומכים בו.

יושבים 4 אנשים בתוך דירה ומתכננים

לשדוד בנק והמשטרה יודעת על זה והבנק לא הזמין את המשטרה כי השוד לא בוצע אז אסור למשטרה לעצור אותם כדי למנוע את השוד היא צריכה לחכות אחרי השוד ואז לעצור אותם אחרי שהבנק מזמין את המשטרה ולא כתבתי על תמיכה ואימון בנתניהו כתבתי על עניין הדמוקרטיה נתניהו לא יעשה שום דבר של פגיעה בדמוקרטיה ומי שמאמין שכן או שהוא צבוע או טיפש או שניהם ובכלל להטיף לליכוד שגם היו"ר שלה וגם רוב הרשימה נבחרו באופן דמוקרטי על דמוקרטיה זה שיא הצביעות

בשביל מקרים דחופים יש 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים

בשנה שופטים תורנים. אין שום הטפה לליכוד. יש ביקורת לגיטימית על הצעת חוק שמשרד ראש הממשלה פירסם. הצעת חוק שבטבעיות אפשרה לשוטרים בקלי קלות להיכנס לבתים פרטיים לפי גחמות של ממשלה. אדם שתומך בטבעיות ובקלות בדבר כזה לא יכול להטיף על דמוקרטיה, גם אם הוא תומך במפלגה שיש בה פריימריס. פריימריס מפלגתיים אינם אישור לממשלה לעשות באזרחי המדינה כרצונה לפי גחמותיה. עובדה שההצעה הזו משונה כי גם בליכוד הבינו שהיא לא באה בחשבון. אחרי שהחלה הביקורת על ההצעה המגונה הזו, ראש הממשלה עצמו מיהר להבהיר ששוטרים לא יוכלו להיכנס לבתים ללא צו שופט. גם הוא הבין שההצעה שמשרדו פירסם הולכת הרבה יותר מדי רחוק ממה שאזרחי ישראל יכולים להכיל. אזרחי ישראל מציבים גבולות גם לבנימין נתניהו האהוב, האחד והיחיד שאין בלתו ובלעדיו המדינה תתמוטט. הוא ניסה - לא הצליח. גם לשלטון נתניהו יש גבולות וקווים אדומים - שוטרים חופשי-חופשי בתוך בתי מגורים זה מעבר לקווים האדומים.

אני יודע שיש שופטים ויש מעצר של 24 שעות

אז בטול הסעיף זה בטול קוסמטי אתה מכיר את הפתגם נאה דורש נאה מקיים אז מי שלא מקיים דמוקרטיה בתוך מפלגתו שלא יטיף לאחרים ואיפה כתבתי שאי אפשר להעביר ביקורת על נתניהו רק ואולי צרכים להיות עיקביים ולא לזחול אח"כ לממשלתו בקשר לנתניהו האהוב וכל הקישקוש המטופש שכתבת אז להזכיר לך שלא הנציגים שלי בכנסת זחלו לממשלת גנץ אלא הנציגים שלך (ההוא שגילח את השפם) הם שזחלו על 4 לממשלת נתניהו להיפך הליכוד עמד אייתן מול כולם להגן על האמת שלו אזרחי ישראל השניה לא יציבו גבלות אלא יעלימו לגמרי את הגזענות השחצנות ווהתנשאות של ישראל הראשונה גם לשלטון האליטות יש גבולות אדומים הוצאת ישראל השניה מחוץ למשחק הדמוקרטי זה קו אדום נ.ב :כמה שתנסו להשתיק את אבשי בן חיים הוא ימשיך להגיד לכם את האמת בפרצוף

"אזרחי ישראל השניה" יכולים מצידי לעשות מה שבא להם

שוטרים חופשי-חופשי לבית שלי הם לא ישלחו. ואם ישלחו - הם יצטרכו להורות לשוטרים להרוג אותי ואחר כך לנאום נאומי קרטונים בעצרת האו"ם ובועידת אייפא"ק כמה ישראל דמוקרטית והדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון. אגב, במפלגת העבודה יש פריימריס....

ישראל השניה לא תשלח שום שוטרים

איילך לבית אלא אם עברת עבירה פלילית ולא התכוותי למפלגת העבודה אלא לשותפה האחרת

גם "ישראל השניה" במסווה מופרך של "ישראל השניה" לא תצליח

להפוך את מדינת ישראל לטורקיה ארדואנית.

בנתיים מי שניסה להפוך את ישראל לא לטורקיה

אלא לאירן זה ישראל הראשונה עם הבג"ץ (ששולט כמו המועצה המסלמית באירן) וחוקים פרסונלים

ואני התנגדתי לזה בדיוק כפי שאני מתנגד להצעת חוק השוטרים

החופשיים שאתה מגן עליה ומקל בה ראש. אני מתנגד גם לזה וגם לזה. אתה מתנגד לאחד ותומך בשני. אז לי אתה לא יכול להטיף שום דבר.

ותודה שאתה מודה שאין לך גבולות והמטרה שלך "להעלים"

תטיף עוד קצת על "גזענות, שחצנות והתנשאות"... הגזענות שלך מושפרצת מכל הודעה שלך.

למעלה