אחרי 17 שנים המשך....

יערית

New member
אחרי 17 שנים המשך....

אז נכון שהחלטתי לעשות את הצעד הזה וללכת לבקר את אבי במיגרש שלו.מסתבר {ככה אני הבנתי}שלא רק אני חלק מזה...ישנה שם אישה שהיתה שם לצידו וכנראה לא מוכנה לקראת המפגש הזה שבא כנראה מאוחר מידיי עבורה{ויכול להיות בצדק}. התקשרתי בכדי לתאם איתו למחר,בהתחלה שמעתי את הכן המוחלט ואז הוא חצי איתי חצי מקשיב לקול שמדבר אליו, שמעתי אותה אומרת לו כמה דברים... ואני אומרת "אבא אל תלחץ...אפשר בפעם אחרת..כשתרגיש יותר טוב" והוא חוזר אלי,מספר על כך שבקושי זז מהמיטה ולא יוכל לקבל אורחים..אולי בחג.. אין לי בעיה בחג,מתי שרק תרצה,מה גם רוצה לפגוש בה, הגיע הזמן לא פפא לא? והיא עוד ברקע..והוא מעלה טונים ואומר שהוא ממש לא חש בטוב, ושלא אקח את זה אישית,שנוכל להיפגש בערבים אחרים כשהוא ירגיש טוב יותר. והנה אני פונה אליכם...17 שנים ילדיו של בן הזוג לא מקבלים אותה בחייהם...מדוע שעכשיו היא תהייה מוכנה לכך?בגלל שירד להם האסימוןוהם התבגרו וקיבלו תובנות על החיים? למה שהיא תסכים לזה? אני היום נמצאת בצד הזה של המיתרס,בן זוגי לא מתראה אם ילדיו בגלל הסתות מצד האמא שלהם וגם אני נקראת ה"זונה" של אבא שלהם, גם אותי בטח לא ירצו להכיל ,לא ירצו להכיר..וכך יעברו אולי שנים... אבל בתוכי יודעת שאין מצב כזה מאוחר מידיי... בעצם לא יודעת מה לומר על משהו שהוא כ"כ רחוק ממני העתיד, יודעת שעכשיו בתקופה הזו לא מכירה אותם מזה כבר שנתיים וחצי והם לא אותי... הגלגל הוא עגול..ואני מקווה לא לזכות לאותו יחס ומעמד שזכתה לו זוגתו של אבי מזה 17 שנים. עכשיו אני צריכה שהוא יזום...כי אני מרגישה וחשה שעכשיו בטח לא מוכנים לקבל אותי אותנו לחייה{ולא רוצה להיכנס לחייהם, פשוט להכיר ולומר אולי תודה על התקופה לצד אבא}. שבת שלום

רות 2

New member
הנה שוב את מתחילה....יא...

"עכשיו אני צריכה שהוא יזום"..... מה את רוצה לחכות עוד 17 שנה?.... תני זמן להבראתו..תני זמן לעיקול אצלה ..מממממממ...שבועיים והרימי שוב טלפון... אני מזהה אצלך שוב "ת'התחשבנויות" האלה שתוקעים תקשורת והתקשרות.. אז אל תתני לזה שוב לתקוע תריז וממש לא רלבנטי שעשית צעד ראשון ונידחית עשי גם את הצעד השני! זה לא כאילו נתת פה את הלחי השנייה! מה את חושבת שהיא לא צריכה לבנות אמון,רצון, אז יש לה את הסיבות שלה למה לא מתאים להם הביקור... עוד "חיזור" מצידך בהחלט יכול לרכך את העיניין.. מה שחשוב מכל מה שאמרת הוא "שבתוכך את יודעת שאין מצב כזה מאוחר מידיי"....

יערית

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

תודה..אולי זה במאמת מה שאני יעשה
מלעונה מלעונה ויש הרבה בקלבסה.

rolan

New member
יערית ../images/Emo20.gif

עצוב, זה מה שעושה לי הסיפור שלך/שלכם... מיד כשקראתי היה ברור לי שכאן נדרשת הצצה מכיוון אחר. את מדברת על אביך, מתקשרת ומבקשת אותו, מדברת איתו, שואלת אותו.... הכיוון האחר, הוא המקום שלה, של האשה שלו... אולי כדאי יערית יקירתי, לפנות אליה, להציע לה שיחה איתך. שיחה בה תדברי אליה, על מה שהרגשת כל השנים, על מה שאת מרגישה כעת... איזו אשה תעמוד מנגד?! יעריתקה יקירתי - תנסי את הכיוון הזה?!

יערית

New member
בררררררררר

לא מסוגלת ככה סתם ליזום שיחה גלויה, בגלל זה חשבתי על צעד ראשון ואחר כך צעד שני.. זה לא כך ביום אחד של טלפון. אני עוד אתקשר אליהם הביתה ולא לנייד שלו, כך שאנסה לבדוק את הדופק...זה לא קל כפי שחשבתי.

אני מבינה מאוד את אישתו/זוגתו

של אבא שלך, יעריתוש. אני ממש יכולה להבין את זה ולעמוד שם במקום שלה, בפרט שיש לי את זה היום מהבן הבכור של רגיעון כבר קרוב לעשר שנים. העניין הוא שההבדל ביניכם הוא שאת לא "לא רצית לפגוש בה" את פשוט כיבדת את אמא שלך, למרות שאני חושבת שבהיותך כל כך בוגרת ואישה בפני עצמך, יכולת לעשות החלטות אחרות כשאמא לא רואה
אבל שוב, אני ממש לא במקום של לשפוט אותך, את עשית מה שהרגשת ואני מכבדת את זה לחלוטין, רק שהיא כנראה לא. היא כנראה ציפתה ליחס אחר מאישה בוגרת ובשלה בגילך והיום היא פגועה. אני חושבת כמו רות, תני לזה שבוע-שבועיים ותסתערי על המטרה מחדש. יש בך אהבה והיא תנצח, נכון? אף פעם לא מאוחר מדי ולפחות תנסי עוד ועוד עד שתרגישי שעשית כל שביכולתך. אוהבת ומאחלת לך רק הצלחה, שחר

1נתי 1

New member
גם אני ה"זונה"

לא יודעת איך ארגיש ואיך אתנהג באם פתאום ינחתו עליי ילדיו של בן זוגי כזכור , הם אינם בקשר עימו מזה עידן ועידנים נפרד מאימם לפני כ- 12 שנים בתחילה היה קשר קלוש אשר הלך ודעך בעקבות הסתות/לחץ/איומי האם כבר 9 שנים אנו יחד כבר כ- 6 שנים לא ראה כלל את ילדיו (ולפני כן גם בקושי) אני לא ראיתי אותם מעולם בתחילה ניסיתי לעורר את הקשר בתחילה עוד קיוויתי שיקרה נס אבל כיום - לא יודעת אם פתאום תצלצל הבת ותרצה להיפגש ?! - לא יודעת כואבת את כאבו של בן זוגי לאורך כל השנים ולאור זאת גם מבינה את זוגתו של אביך (וטפיחה על השכם לאחותך, ללא קשר לסיבות ולנסיבות שהביאו אותה לקיים קשר - כי לעיתים - מה שלא רואים/יודעים - לא כואב)

מנסיון אין כזה דבר מאוחר...

קוראת אותך ונזכרת אייך אחרי שנים שלא דברתי עם אבי ועם הפולניה שלו, אחרי שלא הזמנתי אותו לחתונה אבל דאגתי להזמין את כל מכריו ומשפחתו, אייך אחרי שנולד הבכור והוא לא הוזמן לברית אייך אחרי כל השנים הרמתי יום אחד הטלפון ואמרתי רוצה לחדש את הקשר והפולניה הייתה זו שקיבלה את זה בצורה פולנית ביותר...כן לא הבינה מה אני רוצה פתאום, לא הבינה למה צריך לסלוח לשכוח, פשוט כעסה עלי על כל השנים שלא הייתי שם בשביל אבא ועל שלא קבלתי אותה... הקשר נוצר שלא בנוכחות הפולניה היא לא הסיכמה לראות אותי או להיכנס לבית שלה...הגענו להסכמה אני ואבי שחידוש הקשר חשוב לנו ועל מנת לא לפגוע בה אני לא אבוא אליהם אבל גם היא לא תיכנס אלי הבייתה. השנים עברו, לא נכנסתי אלהים מעולם לבית עם הנכדים (הם אפילו לא יודעים איפה סבא גר..) היא לא נכנסה אלי, הוא בא לכאן פעם בשבוע ואנחנו נפגשים באירועים משפחתים ....היום היא יותר מקבלת, מכבדות אחת את השנייה אבל לעולם לא ניהיה חברות...יש דברים שאפשר לסלוח אבל לעולם לא לשכוח...

עלמה 3

New member
יעריקה, יוווווו חישבי כמה קשה לו...

קודם היתה גרושתו אם ילדיו, שחיבלה בקשר עם ילדיו, ועכשיו - זוגתו
יערית, לאט לאט, לא לוותר על הקשר וגם לא להיכנס איתה למלחמה. ולא להיכנס להתחשבנויות כאלה של מי יזום...שתגע'ת...... את צריכה לתפוס איתו שיחה כנה , מחבקת, תומכת..להסביר לו מה כוונתך ורצונך בקשר איתו... והיא עם כל הכבוד....לא לתת לה הרבה משקל....ממש מיותר. שבוע טוב כפרה עאלק, נעביבאשק

azaria

New member
לא לתת משקל?

את מציעה לא לתת משקל לזוגתו החדשה של אבא. חלק ניכר מאיתנו, כולל אותך עצמך, הינם בני זוג חדשים של אנשים שיש להם ילדים מסיבובים קודמים. האם היית מציעה גל לילדיו של זוגך הנוכחי לנהל את הקשר שלהם איתו "ואת עם כל הכבוד....לא לתת לך הרבה משקל....ממש מיותר" ... יפה שחשבת על "הצד השני" בקטע של האבא שנתון בלחץ פעם מכיוון גרושתו ופעם מצד זוגתו הנוכחית. אש את אותה מחשבה על הצד השני צריך ליישם גם בשאר המקומות, לא? גם למקרים שבהם אנחנו עצמנו בנעליים של הבן/בת זוג החדשים. (סליחה ששוב דעתי חלוקה על שלך. אני בטוח שהיו ועוד יהיו דברים שנסכים עליהם)

עלמה 3

New member
עזריה ......

הביקורת שלך על דבריי... באמת נפלאים ??? אולי, תקרא את זה שנית....חחחחחחחחחחחחחח מה אתה סוחב כעסים משירשורים אחרים. וזה בסדר שלא נסכים ודעותנו חלוקים, ככה יש עניין והדיון לא יבש.

יערית

New member
קיבלתי היום כמה תשובות

מאחותי שיותר בקשר איתם,שיתפתי אותה ואת יתר אחיי בשיחות שהיו לי עד כה עם אבא שלי ומה בכוונתי לעשות, היא הרגיעה אותי שזוגתו של אבי אישה מאוד לבבית וחמה, היא הבינה אותנו לאורך כל השנים שהיינו נתונים ללחצים ואיומים, היא כיבדה גם את בקשתו של אבי והבינה שאולי יבוא היום והדברים ישתנו. לגבי הדחייה של אבי אמש,היא אמרה שאולי היו נבוכים ולא היו ערוכים לקבלת אורחים ולכן דחו זאת לפעם אחרת. בכלל לא בגלל ה17 שנים והרגשה של דחייה... נכון שזה משמח יותר? יערית מעבירה לכם מסר קטן... יובל נחבט היום ע"י מכונית בכביש ושלומו טוב..אין צורך לדאגה הדופק חזר וזרימת הדם שלי תקינה..עכשיו.

azaria

New member
מזל שאלוהים שמרה עליו.

כמו שהחתולית אמרת. המון חיבוקים ונישוקים לך ולפצוע (קל מאוד) הקטן.

rolan

New member
../images/Emo124.gif יערייייייייייייייייייייייית

אוי אוי מה שלום יובל? מה ואיך קרה?.... אני מקווה שהוא מרגיש טוב עכשיו...

omizu

New member
והנה שוב הגיעה זאת עם השאלות שלה...

למה? למה? יש לדבריה כל כך הרבה משקל. כל כך קל לא לקחת אחריות ולהפיל את זה על מישהו אחר. אם כל כך חשוב לו הקשר היא בטח לא תכנס כאן בדרך. ולמה היא לא רוצה לראות אתכם? האם אתם מהווים איום עליה? האם ביחסיה עם אביך יש לה בעיה של בטחון? בכל מקרה מה שחשוב זה שהוא איש גדול ומותר לו לקחת אחריות (אפילו שהוא גבר.....)

החתולית

New member
אחרי 17 שנים...

יש דברים שלוקחים זמן... לא הייתי רוצה להיות במקום של אבא שלך, עם הצורך הזה לבחור בין לפגוע בבת זוגו לבין לפגוע בבתו - אני לא מקנאה באף אחד מכם. אני לא שופטת אותה, ולא יודעת מה עומד מאחורי ההתנגדות שלה לפגישה שלכם. אני מקווה שבת הזוג של אביך, לא תשפוט אותך, ותבין מתישהו שלפעמים צריך להניח לדברים ולנסות להתחיל מחדש. אני מקווה שאת לא תתייאשי, תמשיכי לנסות, ותצליחי בסופו של דבר להעביר לאביך ולבת זוגו את התחושות הטובות עימן את מגיעה לנסיון ליצור מפגש כזה. אני מקווה שהילדים של בן הזוג שלך, ישכילו לראות מעבר לדברים שאמרו להם, ויתנו לאישה הנפלאה שאביהם בחר, להיות חלק מחייהם.

למעלה