אחשלי

אחשלי ../images/Emo11.gif

איך אתם מכנים את אחיכם
האם יש להם כינוי מיוחד או שאתם קוראים להם סתם בשמם הרגיל
לי תמיד קראו בשם הרגיל והתבסאתי שאין לי כינוי כזה נחמד, במיוחד לאור העובדה שיש לי שם שדי דורש כינויים
(מזל שהחברים סיפקו את העניין הזה
).

Russet

New member
אין שום בעיה לארגן לך כינוי,

תני לי מספיק זמן ויהיה לך כינוי שלא יהיה קשור בשיט לשמך המקורי, אין לי כינוי מיוחד בבית אם חושבים על זה- אבא שלי שקורא לי גילוש, אחיותיי היקרות עם גילתי והשיא של השיא- גילתילה, ככה הקטנה קראה לי כי בהתחלה היא הייתה בטוחה שקוראים לי גילתי. החבר לעומת זאת קורא לי בהמון שמות הזויים- הבעיה מתחילה שהוא עושה את זה ליד אנשים אחרים וליד המש' שלו שלא רגילה לזה...

איך אני לא קוראת לאחותי...

חוץ מכינוי החיבה שנגזר מהשם שלה אני קוראת לה בעוד שמות, בעיקר נגזרות של חמודה ומתוקה כי בשמות אחרים היא לא מרשה לי לקרוא לה, בעבר היו לי שלל כינויים בשבילה שהשתנו שעם חלקם היא השלימה בזמנו ועם אחרים לא, וכפי שכבר סיפרתי בעבר, כשהיינו קטנות כל פעם שהחלפתי לה כינוי היא הייתה קוראת לי בכינוי הקודם שנזנח. לאח שלי אין לי כינויי חיבה, יש איזה כינוי שהייתי קוראת לו כשהיינו קטנים ולפעמים אני מעלה אותו בתור קוריוז, זה כינוי אבל איך נאמר, לא ממש חיבה...

adi948

New member
איזה שאלה חמודה!

לאחי הבכור אני קוראת בשמו הפרטי- "אביעד" ולפעמים אני מעוותת לו את זה ל"אברימל'ה". לאחותי הקטנה אני קוראת במגוון שמות חיבה החל מ"ליאורה" ל"לולה" ל"ליאורקוס" [שהמצאתי לה בזמן שהיא למדה בגן על דינוזאורים, ואמרתי לה שגם היא סוג של דינזאור מפחיד כשהיא צועקת...] ועד סתם "לאה".

למעלה