אחת ולתמיד! בוא ניגמור את זה כמו גברים!

אוהד 49

New member
אחת ולתמיד! בוא ניגמור את זה כמו גברים!

פותחים 2 מחנאות- סבאנה וג'יבארו חחחח מי לסבאנה ומי לגי'בארו?? לסבאנה-
לג'יבארו-
חחח ראיתם את הכותרת, חשבתם זה איזה משהו מפחיד, הא?
חח.. אני:
כמובן!!!

idanoosh17

New member
../images/Emo31.gif ..............

אני הייתי בעדם בהתחלה אבל עכשיו אחרי שיעיפו את טינה יהיה לסבאנה ייתרון גדול! אתם תראו שהם יתחילו לנצח ויימחצו את ג'יבארו! אבל אני מקבל את זה כמו גבר (כמו הכותרת D-: ) ולא עובר לצד של המנצחים.....

אוהד 49

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gifככה??? לא אוהב אותך יותר...חחחח

מה? אבל חשבתי שאתה בעד סבאנה!!!! מה קרה לך? אתה לא יודע שסבאנה זה הכי, אחי?? נ.ב- בוא'נה זה כבר ניהיה ממש צ'ט..מתכתבים ותוך שניה יש תשובה..

אוהד 49

New member
כן, אבל לפי הסמל עצמו זה בדיוק כמו שצריך

להיות..אם הבנת... זה כל הקטע פה

Jen74

New member
אני בבעיה - יש בג'יברו את נועם הפייבוריט שלי

אבל אני יותר בעד סבאנה

אני לא יודע מה לחושבבב כבר הה

מצד אחד - אני נורא אוהב את ג'יברו אבל מצד שני - הם כאלה מגעילים אבל מצד שלישי - זה המחשק ולסבאנה אין לי שום רגש לא יודע כבר

אוהד 49

New member
אחי רק סבאנה!! תצביע ../images/Emo45.gif

ג'יבארו מלוכלכים! הכל שם זה תככים, מריבות, קומבינות וכו' - אצל סבאנה אשכרה כולם זה משפחה שם..לכולם עצוב כשמישהו צריך ללכת, הם מחוברים ובאמת אוהבים אחד את השני.. יש כימיה וקליק בין כולם ואין מישהו שמשאירים אותו בחוץ (כמו משה ויעל נגיד בג'יבארו) אצל גיבארו המגעילים זה הכל קומבינות!!! ולכלוכים..בעע סבאנה זה הכי, אחי!

Princess110

New member
../images/Emo31.gif

למה לג'יבארו זה
הסמל?! [אני כבר יודעת,סתם שאלתי
] אני אוהבת אותם בגלל החברה שם, הם יותר מצחיקים,קלילים כאלה וכייפים למרות שיש שם תככים,מריבות וכו.. מה לעשות זה הישרדות. אני חושבת שבסאבנה צריכים להתחיל ללמוד להנות.

dacou194

New member
../images/Emo31.gif אהבתי אותם מההתחלה!

וזה לא יפה להחליף באמצע..

לולה2007

New member
../images/Emo45.gif סבאנה שליטה!!

רק צריך להוסיף לשם את נועם (!!!) והכל יהיה מושלם

למעלה