אטרקציות מרובות במסיבה אחת

kukilida4

New member
אטרקציות מרובות במסיבה אחת

שלום, הבת שלי עומדת לחגוג בת מצווה. היא ילדה מאוד מפונקת ואין לי בעיה עם זה מבחינה תקציבית, הקטע הוא שהיא רוצה כל כך הרבה אטרקיציות במסיבה שלה שאני לא יודע איזה מקום יכול להכיל את הכל. אז אתחיל לפרט: היא רוצה בריכה, דיי ג'יי עם מסיבת קצף, בועות סבון, מעגל מתופפים, סדנת שוקולד, עמדות לקים ואיפור והופעה עם רקדנים. מרגיש לי כאילו אני צריך לסגור קאנטרי שלם. מה אתן מציעות?

momenteam

New member
אטרקציות לבת מצווה

ספק אם קאנטרי שלם יכול להכיל הכל
...
זה היה כמובן בצחוק..

פעמים רבות אנו נוהגות לומר ללקוחותינו ש"תפסת מרובה לא תפסת..." וגם כאן אנו חושבות כך..
בת מצווה בבריכה הינה אטרקציה בפני עצמה. ילדים מאוד אוהבים זאת ואוהבים שיש להם זמן לשחק ולבלות בבריכה ולא שהבריכה הינה רק תפאורה ויש פעילויות רבות נוספות.
אנו חושבות שאם האירוע מתקיים בבריכה כדאי להתייעץ עם בתך ולבחור אטרציית "וואו" אחת. זה יכול להיות מעגל מתופפים (יופי של רעיון) או סדנת שוקולד קצרה (פחות מומלץ) או סדנה אחרת
בתנאי שלא תגזול זמן..
די ג'יי עם מסיבת קצף זה כיף אדיר ועמדות הלקים והאיפור נמצאים ברקע וכל אחד יכול לגשת לשם בזמנו.
לגבי ההפועה עם הרקדנים - רק אם זאת "כניסה" מיוחדת שלה עם הרקדנים זה נהדר, אך אם צריך לצאת מהבריכה ולצפות בהופעה זה פחות מומלץ.
יש מקומות רבים שאפשר לשלב את הדברים שחשבתם עליהם ולתכנן זאת בצורה נכונה. הפרסום בפורום אסור ולכן אנא פנה אלינו בפרטי ונשמח להמליץ בפניך על מקומות ועל רעיונות נוספים.
האם גם מבוגרים מוזמנים? משפחה? אם כן נשוחח על רעיונות גם עבורם.
מזל טוב וזוהי הולכת להיות בר מצווה מושקעת ובלתי נשכחת

למעלה