איה העתודאים המאוכזבים ?

wannalive

New member
איה העתודאים המאוכזבים ?

היי שלום לכולם... שמעתי שקיים איזשהו אתר של "עתודאים מאוכזבים" וכאלה... רציתי לדעת אם מישהו יודע איפה האתר הזה, (ואם כן שיעשה משהו טריוויאלי כמו לצרף לינק אליו) זהו.. תודה, עתודאי (לא מאוכזב למען האמת...)

kripton

New member
רוצה לספר קצת על עצמך....?

שלום בחור
האמת שלפי המסורת של הפורום מגיע לך פרח - אבל מה לעשות, קצת קשה לי לחלק פרחים לבחורים - זה נראה לי לא מי יודע מה נחמד.
בכל מקרה - יש לנו במאמרים כמה דעות על המסלול - שחלקן לא ממש משבח את המסלול - אז אתה מוזמן לקרוא ולהשאיר את דעתך (החיובית). שיהיה בהצלחה

wannalive

New member
איך אוכל לסרב...

פגשת פעם מישהו שלא רוצה לספר על עצמו ? טוב אז פרטים טכניים: שמי אורן, סטודנט למדמ"ח בבר אילן. חברים שלי היו שרוטים על הפורום הזה, אבל עבר להם... נכנסתי לפורום מסיבה אחת בלבד: לשאול את השאלה ששאלתי, עבור החברה שלי (גם היא עתודאית) ושאין לה גישה רצופה למחשב. זהו.. קיצור תודה לכולם על המידע וההתעניינות !

yossi alef

New member
איזה שנה אתה...

מסתבר שיש ממש מלא עתודאי מדמ"ח בבר אילן...

wannalive

New member
מה זאת אומרת ?

למה אתה מתכוון המידע לא עדכני ? אשמח לקבל פירוט (המצב היום טוב יותר, רע יותר ? מה השתנה ?)

BMWE

New member
כעיקרון עכשיו אתה חותם על החוזה

שבו משבצים אותך במקצוע. אותם עתודאים לא חתמו על חוזה דומה, וזאת כל הבעיה של השיבוץ במקצוע. מבחינתנו השיבוץ במקצוע הוא דבר אחד ולצה"ל זה דבר אחר. 2 דוגמיות ששמעתי עליה: 1. שאלו מישהו האם הוא רוצה לתכנת. הוא ענה בחיוב וקיבל שיבוץ למקום שבו לא היו צריכים מתכנתים (התוכנה היתה מוכנה). הם היו ריכים עתודאי, כדי לקבל דרג מחקר (או משהו דומה). 2. אחראי על אחת המעבדות (בצה"ל, איפה עוד?!) צריך להיות מהנדס חשמל, כאשר הטכנאים יודעים יותר ממך. האם זהו שירות במקצוע מבחינתך כמהנדס חשמל? תשובה חד משמית - לא
. הבנת, לא הבנת?

morbe18

New member
נצל"ש../images/Emo26.gifטלפון של מדור עתודה

שלחו לי בצו את הטלפון הפוך ואני לא מצליח להבין אותו.. מישהו יודע מה הטלפון? זה דחוף..

BMWE

New member
חיפשת כאן

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/articles.asp?id=159&art_id=69

למעלה