איזה בוקר נורא

pezpez

New member
איזה בוקר נורא ../images/Emo10.gif

הדבר הכי מלחיץ שבעולם זה לקבל טלפון מהגן.. וזה מה שקרה היום: התקשרה הגננת ואמרה לי שיהלי נפל בגן ופתח את הגבה הלב שלי נפל ורצתי לגן (מזל שקרוב לבית) והמסכנון שלי היה עם פלסטר אבל מלא בדם שהמשיך לרדת עד שהגעתי איתו לקופת חולים (מזל שגם זה במרחק הליכה) ולמזלי האחיות שם כל כך נחמדות שטיפלו בו ממש יפה למרות שהוא בכה ואני איתו, זה ממש היה לי קשה זו פעם ראשונה שאני רואה אותו מקבל מכה כל כך רצינית עם דם, ממש רעדתי כולי.. בסופו של דבר שמו פלסטר מדביק ואמרו לשים לב להתנהגות במשך היום, שלא מקיא או אפטי בינתיים חזרנו הביתה והוא נרדם בעגלה, נראה לי מרוב בכי טוב, זהו, נחכה שיתעורר, אני מקוה שזה לא משהו רציני, צחקתי לעצמי בדרך הביתה, מקסימום תשאר לו צלקת סקסית בגבה כשיגדל

mishmish04

New member
איזה לחץ!

איך אמא של חן אומרת? אם לא נופלים לא גדלים. מהבחינה שלי - באמת עדיף שיגדלו קצת יותר לאט ולא ידאגו לחשל את הלב של אמא. תשמרי על עצמכם.

pezpez

New member
כן, זה נכון..

זה קשה לאמהות הרבה יותר בינתיים הוא קם מהשינה ונראה בסדר למרות שהוא שפשף את המקום ושוב "פתח" אותו, וכמובן שהוא לא נותן לי להחליף פלסטר אז זה קצת נראה מזעזע עם כל הדם, אני רק מחכה שזה יתייבש אבל זה מקום מאד רגיש ונראה שזה יקח קצת זמן בינתיים הוא חזר לבלגן את הבית אז כנראה שנהיה בסדר.. תודה על התגובות והאיחולים

ניקול35

New member
מסכן קטן

מקווה שזה כלום. שיעבור מהר. נראה לי שהאמא סובלת יותר....

זה כזה מלחיץ

וכל פעם שקורה משהו כזה דואגים להגיד לי-זו רק ההתחלה... את לא יודעת כמה פעמים שברתי יד/פתחתי ראש/הייתי במיון... אני לא בנויה לדם. אנחנו 4 בנות בבית אצלינו בעיקר משכנו בשיער... העיקר שהוא בסדר

pezpez

New member
בנים זה זן אחר..

ואחותו התאומה היא באמת "בת" עדינה ומתוקה נראה לי שהוא יעביר אותי "סדנאות" בנפילות לא מעט.. גם אני לא בנויה לדם.. ושוב, תודה

I M NUNI

New member
../images/Emo24.gifמלאה באמפטיה כלפיך

והעיקר שאתם כבר בבית והנסיך מתאושש, לנו היה מקרה דומה שבוע שעבר שהגננת התקשרה ואמרה שהקטנה שיחקה עם ילד אחר והיא חטפה לו את הצעצוע אג הוא שרט אותה בפנים מהעים על כל הלחי אני שמעתי את זה כמעט ההתעלפתי ,שבאנו לקחת אותה היא כבר היתה מחוייכת למדי האמת אני באותו לילה כמעט לא ישנתי את יודעת פנים צלקת וכו' אז אני מאודמזדהה איתך ויודעת מה עבר עליך היום .מאחלת לך שהמך יהייה יותר קל לכולנו בעצם כל טוב בריאות ובשורות טובות NUNI

mbar30

New member
בנים בנים בנים.. ../images/Emo57.gif

תדאגי שהוא יהיה ערני ותראי אם הוא "רגיל" או שפתאום הוא שותק או ישנוני מאוד. תני לו לשתות הרבה ולאכול רגיל. תדאגי שהפצע לא יזדהם - לשים פולידין יהיה דבר ראוי. האם חבשו טוב? מה אמרו??? ושיהיה בריא

pezpez

New member
בינתיים הוא מתנהג רגיל

אכל צהריים, משחק בצעצועים כרגיל על הפצע הם שמו פלסטר מיוחד שמדביק את הפצע ואמרו לא להוריד או להרטיב ומחר לבוא שוב לאחיות והן תבדוקנה שזה לא מפתח חס וחלילה זיהום מכיון שזה מקום רגיש, ממש על הגבה, זה לוקח לפצע זמן להתייבש וזה עדיין קצת מדמם אם הוא משפשף את העין.. בינתיים הוא לא נותן לי לעבוד על המחשב.. אז מבחינת התנהגות הכל בסדר... תודה :)

pezpez

New member
תודה, הנה ככה זה נראה עכשיו

כבר לא כל כך מבהיל, אבל עדיין, לא נעים..

Agata

New member
איזה מתוק מדהים!!!

חוויה מלחיצה ביותר!!! לא נעים! הוא מקסים! חגית

פינקי33

New member
אוי מסכנוני....

כל כך מתוק וכל כך כואב לראות אותו ככה.... מקווה שיעבור מהר ושישכח את כל מה שקרה. תחזיקי מעמד!

pezpez

New member
תודה :)

היי קרן, כן זו היתה חויה לא נעימה אבל נראה שהוא כבר שכח.. עשה לאמא שלו התקף לב והמשיך כרגיל היום הוא איתי בבית שלא יפתח את החתך שוב מה שלומכם? איך הקטנים? שבוע הבא הפגישה האחרונה.. אני צריכה לעשות לי תזכורת להביא תמונות פזית

למעלה