איזה דיסקים?

Big 7

New member
כן שווה

לי יש חלק מטה אמינם שואו את Infinite ויש לי עוד איזה 2 דיסקים שאין לי מושג מה השם שלהם

blinknetta

New member
כנ"ל

את רוב השירים מslim shady lp יש לי במחשב מאיפה השגת את infinte??

Big 7

New member
לחבר שלי יש על דיסק(צרוב)../images/Emo13.gif

אז הוא הביא לי ויש שם מלא שירים איזה 2 דיסקים בסך הכל יש לי 39 שירים של אמינם במחשב! ודיסק אחד שלו עם די 12 שיש שם 20+ שירים אבל הבעיה היא שדי 12 שמו שם איזה 5 סקיצות בסך הכל יש לי משהו כמו 58 שירים

MooN aka asdfgh

New member
אני לא מבין...

את מנהלת פורום מעריצים של אמינם ואפילו איך לך את כל הדיסקים שלו??? יותר מזה... את עוד מורידה שירים שלו?!?!?! תתביישי לך!

blinknetta

New member
רק בגלל שאני מורידה

שירים מהאינטרנט אומר שאני פחות מעריצה של אמינם?? כמו שביג 7 אמר: אין מזומנים..... יש לי את רוב השירים מסלים שיידי לפ ואת מרשל מת´רס אל פי ודה אמינם שואו.... לא ראיתי בשום מקום את אינפינט ואת סלים שיידי אי פי...

MooN aka asdfgh

New member
בתור מי שמגדירה את עצמה המעריצה

אמיתית של אמינם הייתי מצפה ממך שיהיו לך את כל הדיסקים שלו אורגינל! יותר מזה... ציפיתי שיהיה לך גם הדיסק של D12 וכל השיתופי פעולה שהוא עשה עם דרה וכו´... הכל אורגינל. עצוב לראות שאפילו מי שמנהלת פורום לאמן הזה לא משקיעה מספיק בשביל לקנות את כל הדיסקים מקורי!

TBH1

New member
היי

אני מעריץ של אמינם ואני חדש בפורום מה נשמע?? לי יש את הדיסקים: infinite slim shady LP the marshall mathers LP (Devils Night (d12 The eminem Show הכל קנוי מקורי... בהצלחה עם הפורום אני כבר שנה מבקש שישימו אותו אחרי שהוא נסגר

blinknetta

New member
אני לא אוהבת בכלל את D12

וקניתי 2 דיסקים שלו מקוריים לא חסר לו מעריצים שיקנו כל מה שהוא מוציא... כמו שאמרתי: אין כסף!!! אני קונה מה שאני יכולה ומורידה מה שלא! אני בהחלט מעריצה אמיתית של אמינם והרמה של ההערצה לדעתי לא נקבעת לפי כמה דיסקים מקוריים יש לי שלו אלא כמה אני אוהבת להקשיב ללמוזיקה שהוא עושה. וזה הרבה מאוד!! בלי סוף!! אני כל הזמן חורשת על כל שיר שלו שיש לי!!! אל תשפטו אותי אם אתם לא מכירים אותי....בבקשה....

Oleg Silver

New member
יש לי את:

Infinite The Slim Shady EP The Slim Shady LP The Marshall Mathers LP The EMINEM show ועוד אין סוף שירים שלא בדיסקים הנ"ל

ק ר ח

New member
גם לי

the marshall mathers lp the slim shady lp d12 the eminem show EMINEM RULE! טמבל,הא?

Psycho MC

New member
תאמינו או לא...

אבל אני אחד מהמעטים שיש לו כבוד לשמוע את ה-Infinite המקורי... חוץ מזה היה לי את The Slim Shady EP וגנבו לי אותו, ועוד יש לי: The Slim Shady LP The Marshall Mathers LP The Eminem Show LP וזה לא כולל את Devil´s Night של די-12 ואת הסינגלים כמו: "The Way I Am" "The Real Slim Shady" "Just Don´t Give A Fuck" "My Name Is" "Stan" "Without Me" "Cleanin Out My Closet" "When Bad Meet´s Evil" עוד הרבה אחרים... אני מסכים, אין לי "כל-כך" הרבה אבל אני מסתפק במה שהשגתי... ועוד בקרוב יהיה לי "8 מייל סאונדטראק"!

Psycho MC

New member
למנהלת הפורום...

לא יפה עוד שאין לך את כל הדיסקים... את עוד מעיזה להוריד שירים מהנט??? לא יפה...

Big 7

New member
כוס אומוק

בחיאט שילחו לי את סלים שיידי לפ ואת מרשל טומאס או איך שקוראים לזה טוב אני מעריץ את אמינם כבר 4 שנים ואני מעריך את המוסיקה שלו אבל אין מזומנים......

למעלה