איזה יופי שיש את הפורום

• פותח הנושא GOGA
  • פורסם בתאריך

GOGA

New member
איזה יופי שיש את הפורום

אני קוראת את כל מה שכתוב בפורום. מאוד כיף שיש את הפורום ושיש עם מי להתיעץ. אני מקוה שיהיו פה הרבה שאלות והרבה תשובות. שמתי לב לכמה הודעות על הג´סו. אני משתמשת די הרבה בג´סו בגלל שמוצרי העץ שקונים בחנויות באיכות ירודה ואני אוהבת עבודה יפה וחלקה. אני קונה ג´סו בחנות לחומרי מלאכה והמחיר שלו לא זול. ניסיתי לקנות בהום סנטר ובאייס. הם אומרים שהם לא יודעים מה זה. מישהו יכול להגיד לי אם יש לג´סו עוד שם ?

max63

New member
גבס באיטלקית

ג´סו (GESSO) הוא פשוט גבס באיטלקית אבל בתחום האומנות הוא ידוע כצבע בסיס המעניק רקע לבן אחיד, סופג במידה ונוח לשימוש. בגלל שבירותו הוא נצבע על משטחים קשים או על בד מתוח על מסגרת. היום יש גסו אקרילי (הפך לסוג הנפוץ) והוא יותר גמיש. בחנויות עשה בעצמך בודאי שלא תמצאי. לכי לחנות למלאכות יד ואומנות.

DrunkardPathway

New member
מזל טוב לכבוד הפורום החדש../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

אני עוסקת בעבודת טלאים וחכיתי המון זמן שייפתח פורום לאמנות שימושית בתפוז. מקווה שייכנסו לכאן קווילטריות נוספות. כרמלה

av_i_va

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

באמת זה יהיה נחמד מאוד אני יודעת שקיים בארץ מועדון קווילטריות. אם יש לך במקרה קשר אליהן, ואת יכולה ליידע אותן על קיום הפורום, יתכן והן תרצנה לקחת חלק פעיל בדיונים המתנהלים כאן ואולי אף לעניין את משתתפי הפורום בקווילט.

למעלה