איזה כייף המצעד

סטונסקי

New member
איזה כייף המצעד

היי לכולם איזה כייף שיש את המצעד אבל דבר אחד מבעס אותי מאד, זה שאני בת 30 עוד מעט וכל החברות שלי הכבדות האלו לא רוצות לבוא למצעד, אז אני לא מוותרת והולכת לצעוד כמו גדולה כי אני לא מוותרת על המצעד בחיים, מי אמר שהמצעד רק לצעירים?

sh53

New member
חושבת שאני מכירה אותך במציאות ../images/Emo6.gif

לפי הפרטים בכרטיס. אבל לא כאן כדי למנוע אאוטינג, אפשר במסרים - אז נפגש שם?

verti

New member
חברות פארשיות

אל תשכחי לקחת תרופות וערכת החייאה.

יערה 01

New member
יש לי נחמה בשבילך...

אני בת 20 (!!!) והחברות שלי בבסיס, ומי שבבית לא רוצה ללכת כי "היא עייפה"!!! וכמו שאתם רואים, עכשיו השעה היא 1 ועשרה, ואני עדיין בבית!

Ace Man

New member
אני גם נאלץ להיתקע בבית

עם האוטו לא כדאי ליסוע... ודוד שלי הגאון הזה דפק את האופנוע שלו (שלצערי לכל האירועים ההמוניים האלה משמש לי תחבורה עיקרית)... ובשעה כזאת עד שאני יתארגן ויגיע עם כל הפקקים את המצעד עצמו אני כבר יפסיד... איזה בעסה

כן..גם אני בסוף לא הולכת

חחח...נפתח קומונה לאלה שלא הלכו למצעד האהבה..ונקטר שם?..

sagi zulta

New member
../images/Emo122.gif../images/Emo5.gif../images/Emo7.gifאיזה באסה רצחחחח

אני כבר היתי ב4 מיצעדים ברציפות כול שנה ולזה לא הלכתי כי חזרתי היום מהצבא ואני עייף מת אין לי כוח ללכת:( איזה דיכאון אני מחה לזה כול השנה

moonage

New member
מצטרפת

גם אני לא הלכתי! כל החברים מעפנים עייפים לא זורמים, ועד שכמעט באו איתי, אמרו לנו שאין לנו למה לסוע, כי עד שנכנס לתל אביב ונחנה כבר יהיה מחר בערך!

יערה 01

New member
בסוף הלכתי.. אבל הגעתי בסוף...

אחרי המון שכנועים ועיכובים הלכתי לשם עם חברה שלי, שהגיעה מהבסיס רק ב 3 וחצי, והגענו לשם רק ב 5, שהכל כבר נגמר... כשכל ההמונים חזרו, אנחנו היינו רק בדרך לשם, כדי לראות את מה שהיה... -איזה בעסה..........

למעלה