איזה כייף שמצאתי אותכם....

i love pushkar

New member
איזה כייף שמצאתי אותכם....

דווקא כשהכי מחפשים, ןהכי צריכים משהו, הוא קופץ מול העיניים... ממש תענוג. רציתי להתייעץ איתכם לגבי משהו, וראיתי שם היה פה שרשור לגבי הנושא הנ"ל. לפני כשלושה שבועות הכרתי בחור מקסים, והחלטתי לתת הזדמנות לאיזשהו קשר, שמבחינתי היה אמור להיות סטוץ ומהר מאוד התברר לי שהבחור יות רציני ממני
. קיבלתי כבר מפתחות לדירה שלו ואנחנו מבלים המון שעות ביחד, וגם למדתי להכיר אותו והיום אפילו רגש כבר יש. אתמול בלילה הוא הודיע לי, שלאקסית שלו יש יום הולדת היום והוא הולך אליה לחגוג איתה את יום ההולדת כי זה משהו שהוא הבטיח לה לפני שהוא הכיר אותי. צריך ךהכיר אותי מספיק טוב כדי לדעת שאני בדרך כלל לא מתרגשת מדברים כאלה, כי גם אני עד לא מזמן הייתי בקשר עם האקסים שלי, ונפגשתי איתם מידי פעם..... משום מה, היום, לא הייתי רגועה כל היום ואני רק מחכה לטלפון שיגיד לי" יצאתי משם" . נורא קשה לי עם זה שנתתי לו לנסוע אליה ובמיוחד אחרי שהתברר לי שהם יוצאים למפגש של 1 על 1 . אני סומכת עליו ובכל זאת חוששת נורא. היה שם סיפור עם הפרידה שלהם ובגדול הם נפרדו לפני כמעט שנה, נראה לי שהחששות שלי הן בדיוק מהמקום שבו אני יודעת מה זה להפגש עם אקס, ואני יודעת איזה סחרור זה עושה לרגש ולאיזה בלבול זה מכניס. מה עושים? למה? כמה? איך? מה אומרים? איך מגיבים?????????????????? למישהו יש רעיון?????

ShirShir

New member
קודם כל, ברוכה הבאה!!../images/Emo24.gif

אממ.. אני לא מכירה את ההרגשה, ואני רק יכולה לשער... אני חושבת שאם הייתי במצבך וזה היה מאווווד מציק לי אז הייתי משתפת אותו בהרגשה שלי, ומבררת בעדינות "מה המצב".
בהצלחה ולילה טוב!!

במקרה שלך לא הייתי עושה כלום

זורמת עם החיים ורואה את התוצאות. אם הייתם חודשים יחד אז בהחלט היה לך מקום לדבר, אבל רק הכרתם. אם הוא ירצה לחזור אליה אז לא יעזור אם תדברי. ואם לא ירצה אז בשביל מה לעורר בלגנים? רק אם הקשר ביניכם ימשיך לזרום רציני ובמקביל הקשר עם האקסית ימשיך קרוב מדי, אז יהיה לך מקום לדבר. זו דעתי.

ואולי להסתכל על זה כהזדמנות../images/Emo35.gif../images/Emo9.gif

הזדמנות לראות מה חשיבות הקשר שלכם בעיניו.... הזדמנות בשבילו לקלוט שהיא אקסית, הווי אומר - עבר... וכרגע הוא בקשר חדש איתך.... הרבה פעמים כשנפגשים עם אקס כשכבר יש לך קשר אחר ,מרגישים שהטעם אובד והצבע דוהה וכל המיוחס לאקס הוא במחשבותינו שלנו...ואז גם מבינים למה הייתה פרידה...הרי לא נפרדים סתם... תני לו לחזור, 'שמעי מה הוא יספר וישתף ואז תחליטי הלאה....

alophind

New member
been there , dont that ...

תראי , בואי "נרגיע" אותך בכך שאם הוא רוצה להיות איתך , אז בגדול גם 3 שפנפנות פלייבוי לא יסיטו אותו ממך (ותתפלאי ,למרות האמרה הידועה *לשמצה* שאין לנו מספיק דם לנהל 2 איברים -מוח ו
, אז דווקא כן
) ואם הוא לא רוצה להיות איתך , אז בעצם לא יעזור לך כלום. עכשיו אחרי שנרגענו (כלומר שלא יעזור לנו להלחץ מהנושא) את צריכה להבין שלא כל הפרידות הן רעות - לפעמים קשר נגמר כי פשוט האהבה "נגמרה". אני בעצמי עברתי 2 קשרים רציניים , אחת נגמר בידידות שלי ושל האקסית , ועד היום אנחנו נפגשים מידי פעם ומבלים ותו לא. והשני נגמר עקב חוסר התאמה - האישה לא הסכימה לקבל אותי כמו שאני (
) והיום אנחנו לא בקשר. אני יודע בוודאות שעם האקסית הראשונה לא מפריע לחברה הנוכחית שאני אפגש (או שקצת , אבל זה זניח
) לעומת זאת , אם פתאום אפגש עם השניה , זה מאוד יפריע לה (ולכן זה גם לא יקרה). אמנם סטיתי מהנושא קצת , אבל שורה תחתונה , לא משנה עם מי אפגש , 1 על 1 ןגם אם זו תהיה פגישה רומנטית עם יין וגבינות , עדיין אני יודע עם מי אני רוצה להיות , להשאר ולהקים משפחה בעתיד... just my 2 cents. מקווה שעזר קצת...
תעדכני איך עבר , ותזכרי , אם את צריכה אוזן/כתף או כל דבר אחר , אנחנו פה בשבילך.

הוא הבטיח לה

כשהיה בסטטוס מסויים. עכשיו משהסטטוס השתנה גם ההבטחה שנעשתה בתקופה אחרת צריכה לקבל משמעות אחרת ולא חייבת להיות ממושת. אך אני מניחה שזה כבר לא משנה כי הוא עבר את זה. ואני רואה שכתבת ב-12 בלילה והוא עדיין לא היה בבית (הבנתי נכון שאתם גרים יחד) ואם לא, שהוא עוד לא התקשר וזה פשוט לא נראה טוב. מה נסגר בסופו של דבר?

i love pushkar

New member
עדכונים.....

אז באמת הבחור התקשר כשיצא ממנה, וכששאלתי איך היה הוא אמר נחמד, - ולא הוסיף. קשה לי לומר שנרגעתי... אפילו ההיפך הוא הנכון. קמתי הבוקר עצבנית מהרגיל ומוטרדת נורא. כשנפגשנו, אמרתי לו מה מטריד אותי, והוא הרגיע ואמר שאין לי מה לדאוג, האהבה ביניהם נגמרה מזמן. אני מודה, הדבר היחיד שהרגיז אותי זה שאמנם הוא הבטיח את זה מזמן, לפני שהוא הכיר אותי, אבל היום הוא בסטטוס שונה וזה לא שינה כלום מההבטחה שלו אליה, מה שלדעתי כן היה צריך להיות.... שוב, שלא תבינו לא נכון, אני ממש לא מחשבנת לזה בדרך כלל אבל הפעם, אני כל כך רוצה את הקשר הזה, ונראה לי שדווקא מהסיבה הזו כל כך הפריע לי הפגישה ביניהם אתמול. אני מניחה שרק ימים יגידו, ונראה מה יהיה הלאה...... תודה לכולכככככככככככככככםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

גראנולה

New member
i love pushkar התנהגותו מעידה שיש

לו כבוד למילה שלו. אם הבטיח הוא מקיים באש ובמים. זה דווקא מוצא חן בעיני. למרות הכל הוא קיים את הבטחתו. וזה מלמד הרבה על אישיותו. למרות שאולי לא היה לו כיף לצאת אתה הוא עשה זאת כדי לכבד את הבטחתו. תראי את זה בצורה כזו. הקשר ישמר או לא ישמר בזכותך ולא בגלל החברה הישנה שלו.

למעלה