איזה כיףףף פורום נחמד ביותר

איזה כיףףף פורום נחמד ביותר

שיהיה בהצלחה לפורום הזה סוף סוף אני יוכל לקבל רעיונות מה לעשות עם כל החרוזים שנשארו לי תקועים בבית ואולי גם לשתף אתכם ברעיונות משלי(אם תהיו נחמדים
)

ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

נשמח לשמוע רעיונות ממכן וכמובן לשתף אותכן בשלנו.

אני לא מאמין

הלו הלו יש פה קליטה לקויה?? אני גבר לא אישה מה ברוכה הבאה מה???

תודה תודה ועכשיו...

אולי תתחילו לעלות פה דברים שקשורים לפורום??? כמו למשל עבודות ורעיונות...

../images/Emo6.gif איזה בידור, מזמן לא צחקתי כך...

כל הכבוד שיש גבר בין החורזות. אהבתי את הסגנון.

תודה תודה ו...

אני מקווה שלא טעיתי בפורום זה פורום לחרוזים של שירים כן???

kiti4

New member
למר טיני1

זה לא פורום לחרוזים של שירים. זה פורום לחרוזים,כלומר ליצירת צמידים,שרשראות,טבעות ועוד.

חחחחח

לא זה בסדר אני יודע סתם צחקתי
האמת אני יותר מתעסק בעיניין של הצמידים ולא כמו שראיתי פה תנינים ושאר חיות אחרות אבל תמיד כיף ללמוד דברים נוספים אמ...לגביי החיילת שנדחפה לי לשירשור...ברוכה הבאה מותק את תמיד מוזמנת

Anwanis

New member
../images/Emo207.gif אני חדשה

מר טיני היקר, סליחה שנדחפתי בכזו גסות להודעתך החדשה :). מקווה שזה לא יגרום לך לא לשתף אותנו ברעיונות שלך (כי באמת שאני נחמדה
). אני עדי, בת 20, חיילת. יודעת להכין רק תנינים עקומים, אבל גם זו התחלה. אני מתאמנת ברוב השבתות והלילות שאני עושה תורנויות בבסיס. אשמח מאוד ללמוד ולהשכיל. ראיתי את הדברים עד עתה, ונדהמתי. לא להאמין שיש כאלה דברים מחרוזים! (בתמונה - הידיים של איתי מהבסיס, ידיד טוב ומצחיקן ראשי, שנאבק בתנין שלו. כשכולם ראו, בתורנות האחרונה שלי, את התנינים שיצרתי - התלהבו וכל הלילה העברתי שיעורים בתנינים לכל התורנים, כולל השומרים בש.ג...) שיהיה המשך שבת נעימה.

wildspirit

New member
שלום עדי ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

שמחה לראות אותך כאן
ושמחה עוד יותר לשמוע שאת מעבירה להם בלילות בבסיס הדרכות הנה עכשיו יש לך הזדמנות להעביר להם הרבה יותר דברים לגבי השרשור את יכולה לפתוח שירשור חדש משלך כאשר הנושא חדש למעלה מצד ימין יש הוספת הודעה את לוחצת ואז תפתח הודעה עצמאית משלך נ.ב - נשמח מאוד לראות את התנינים שלך ושל החברה מהבסיס

Anwanis

New member
תודה רבה!

אני יודעת איך לפתוח שירשורים חדשים, אבל בהמון פורומים ישר תוקפים אם פותחים שרשור חדש כל פעם, כי זה מוריד שרשורים אחרים למטה... אשמח לצלם ולהעלות את התנינים שלנו. התנינים שלי מפוזרים ברחבי העולם (אני אוהבת מאוד להכין, אבל לא ממש שומרת אותם לעצמי), אבל בהזדמנות אני אצלם ואעלה לכאן. שוב תודה רבה על קבלת הפנים החמה.

wildspirit

New member
אין סיבה שיתקפו אותך כאן

תעלי שרשור חדש חופשי - אל תדאגי רק באמת שזה יהי לפי כללי השרשור הנכונים אז אין שום בעיה

ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

את מוזמנת ואפילו יותר ממוזמנת להידחף לכל שירשור שלי

למעלה