איזה כיף המגמה שבה אני לומד פורום

clubsong

New member
אני לומד במגמת מינהל

בהתחלה הייתי מזה מבאוס לא רציתי אבל מזה התחלתי לחבב את זה השנה אני נגנש לבגרות בכלכלה עוד פחות מחודשיים ויש לי 98 בתעודה אנחנו כבר ביחידה ה6 .מינהל גם כיף אבל יותר מעצבן אני בכיתה י דרך אגב ולזאתי עם העבודה בכלכה בזמן הזה של השנה אתם עוד עם מאקרו זאת לא יחידה 1?

clubsong

New member
איזה כיף המגמה שבה אני לומד פורום

יאושששששששששששששש איזה כיף התאהבתי במקצוע והולך לי מזה טוב טפו טפו בכלכלה אני תותח המורה כול הזמן אומרת שאיתי היא יכולה להתקדם ל5 יח"ל איזה כיף אנשים זרקו נושא בא לי להשתתף בדיונים ולנצל תידע שרכשתי השנה אה והשנה החילפו את כול תוכנית הלימודים במינהל בכלכה אנחנו לומדים "מבוא לכלכה" ספר בצבע ירוק שמצוייר עליו שטר 50 ודולר ומינהל "אירגון וניהול" בצבע כחול

Maya Shalit

New member
שלום כולם../images/Emo9.gif

אני במורחב של מינהל ובשנה שעברה סיימנו 2 יח"ל של מינהל ויחידה אחת של כלכלה(הכי קל בעולם). השנה אנחנו עושים 2 יח"ל של משאבי אנוש, ובניגוד לציפיות, דווקא החומר הזה פחות מעניין
בכל אופן, זה קשור להודעה שלך כי זה הזכיר לי שהמורה אמרה לנו שהשנה שינו את התוכנית ויהיו לכם 3יח' מינהל ו2יח' של ניהול חשבונות... טוב נראה לי, הזיכרון שלי לא משהו
והיא אמרה שלכם זה יותר יהיה יותר קשה, אז-
בהצלחה

bonbonyera

New member
2 שאלות במיקרו כלכלה

בבקשה אם אתה יודע את התשובות: מה אומר המושג "תכנון של שוק"? מה ניתן לומר על חלוקת ההכנסות המתקבלת בשוק תחרותי, בהשוואה לזו המתקבלת בתנאי תכנון?

למעלה