איזה כיף לי

ממתינה

New member
איזה כיף לי

מחר הם חוזרים הילדים המקסימים שלי החיים שלי לפעמים אנחנו חושבים לנו ואומרים כשאנו לא איתם הם בטח מעריכים אותנו והנה 10 ימים בלעדיהם ובחיי אני מעריכה את קיומם שיריבו שיצעקו וילכלכו רק שיבואו כבר מאוד מתרגשת וקניתי להם מתנות ומתה לחבק אותם כבר הטלפונים לא עוזרים אני צריכה אותם כאן מיד ולידי והנה ב"ה מחר הם שבים אליי לאמא המעצבנת שכועסת וכועסת ודי אשתדל לא לכעוס כי הם רק ילדים ומקסימים ושלי ולעולם. נו תבואו כבר מתי יהיה מחר?!

../images/Emo13.gif נכון, גם הבן שלי חוזר

מחר בערב. למרות שזה לא אותו הדבר כי אני וגרושי גרים באותה העיר אז ראיתי את הנשמה שלי כבר כמה פעמים בחופש הזה (´אמא שכחתי את הרולרבליידס...´
´אמא את מרשה לי ללכת לקניון...?´ לא! וכו´) אבל שוב אני אוכל להסניף אותו ככה בלי שהוא ירגיש לפני שאני הולכת לישון. (חולה על הריח שלו)

ודרך אגב...

גם היום הקטנה שלי חזרה בעשר בבוקר היא נחתה פה אני עוד הייתי מנומנם (חרופ רציני) היא הלכה לישון התעוררה בארבע אחה"צ אכלנו ארוחת סדר קטנה חביב.. חביב

../images/Emo35.gif אתה שוכח פרוג´, שאביגייל

לא כאן בשביל להבין אותך?
איזה קטנה, מי קטנה?.... לא הספקתי להתרגל לכך שיש לי ילד, כבר הוא גדל לי ויש לו חברה? לאאאאאאאאאא רוצה אותו עוד קצת ילד, שלא יתבגר לי כל כך מהר. (גם כן נושא לדיון
)

diruli

New member
וכמה את צודקת....../images/Emo57.gif

הבן שלי כבר עבר 18. היו לו במשך השנים ילדות שהרגשתי שהוא התרגש מהם. אבל כשלפני כמה חודשים הודיע לי שיש לו חברה והיא באה לשבת אלינו.... לסדר להם את המיטה שתהיה זוגית....זה היה בהחלט התרגשות, הפעם עבורי. ה"ילד" הזה שאני כל כך אוהבת ומנצלת הזדמנות שהוא בבית לפנק אותו, הפך ל"גבר" שאני צריכה ללמוד להתחלק בו, בתשומת ליבו, בזמנו הפנוי עם מישהי אחרת. אז היא "ילדה", אופס, "אישה" מקסימה אבל בכל זאת....זה ה"ילד" שלי, לא? אז, כנראה שאם עברנו את פרעה - נעבור גם את זה. עברנו. המשך שבת שקטה ומחוייכת דינה

אי מקווה שאני אהיה אחרת מהאמהות

של אלו שאני הייתי חברה שלהם. שהיו עושות לי פרצופים. או מתחת לשפם ממלמלות לבנים שלהן, אתה יכול למצוא טוב יותר..., לפחות האבות שלהם קיבלו אותי תמיד בחיוך ממזרי
ברוכה הבאה, דינה.
חגית שגונבת לאביגיל את חלוקת הפרחים עכשיו שהיא בחו"ל.

ואצלי דוקא כ"כ שמחתי

בפעם הראשונה שהוא הגיע עם חברה... הילד הפך לגבר ותשומת ליבו מן הסתם פונה לכיוונים אחרים. אמא זאת אמא ואף אחת לא תוכל לתפוס את מקומה כמו שאמא לא תוכל אף פעם לתפוס את מקומה של החברה ואח"כ האישה וכיוון שכך אין מקום לא להשואה ולא לתחרות

אוי לא ../images/Emo5.gif

{זה פורג´ לא פרוג´
אם את רוצה הסבר את תקבלי
} לי? חברה?????? אוי... איכסססס או יותר נכון- איכסה פיכסה! למה צריך אותן?! אני לא בנוי לקשר וחוצמזה- הקטנה זאת אחותי הלוחמת הקטנה שחזרה מהצבא
לאכול אותה
פיסיקה זה רעעעעעע -פורג´, מלוכלך כולו מגואש

../images/Emo6.gif אני אשנן פורג´ פורג´ פורג´

מבטיחה לך לכתוב את זה מאה פעם
אולי בכלל אני אקרא לך פוטו פארג´ וזהו? ומה דעתך, האחים פוטו פארג´, לספר בן כמה אתה כי אני עכשיו לא מבינה כלום, ´אחות לנו קטנה´ ואתה עם צבעי גואש ולומד פיסיקה?
מצטערת, המצות סתמו לי את התאים

ממתינה ../images/Emo24.gif

הנה מגיע הרגע שחיכית לו ואני מקווה שלפחות ניצלת את הזמן החופשי לפנק את עצמך ולצבור כוחות לכל המריבות והבלאגן שיגיעו ביחד איתם

ממתינה

New member
כן ממש לא עשיתי כלום

נחתי , אכלתי (השמנתי) ולא עשיתי כלום יאלה בואו כבר....

אנאבלית

New member
גם אנחנו לא עשינו כלום......../images/Emo4.gif

שרצנו כל היום בבית-ממש נורא! שייגמר כבר החופש הזה! ועוד סוף שבוע מגיע-אני דווקא לא אוהבת את סופי השבוע! אוףףףףף.........
מי רוצה להפגש איתנו בסוף שבוע? עם/בלי הילדים?

למעלה