איזה כיף שמצאתי אתכם!!!

ayelet i

New member
איזה כיף שמצאתי אתכם!!! ../images/Emo140.gif

כיוון שהפורום מתחבא לו תחת טלוויזיה?... (הבנתי שבטעות...) לא נתקלתי בו עד עכשיו... ושמחה שעכשיו כן! לפני כשנה עברתי קורס של צביעת עץ. למדנו כל מיני טכניקות של צביעה ומאז אני מיישמת, כולל שכלול השיטות ולמידת שונות (שימוש במשחות עיצוב, הדבקת מפיות וכד´...) לאחרונה, כיוון שהרגשתי שהטכניקות הנ"ל מגבילות במידה מסויימת - התחלתי קורס של ציור על עץ. ציור כפרי. אז ראשית ולפני הכל - זה פשוט ריפוי בעיסוק. לא משנה כמה אני עייפה, כמה חזרתי עצבנית מהעבודה - שם אני נרגעת... חוצמזה שיש לי מלאי של קופסאות, חמסות, שלטים, לוחות עץ לשעונים וכו´ - ואני אשמח מאד לקבל רעיונות! (הרעיון של משימה משותפת ופרסום תמונות נורא מצא חן בעיניי!) אגב - המשימה הבאה העומדת בפניי היא עיצוב חדר השינה. כולו מעץ טבעי (מיטה, שתי שידות עם מגרות, שולחן קטן וקירות ריקים) קניתי צבע חרדל ובורדו - וחושבת איך לצבוע מה... ומה לצייר על מגירות השידות? שיהיה לכולם המשך סופשבוע נעים!

Y A E LY

New member
אם תצרפי

סקיצה או תמונות של הריהוט כל העסק יהיה מוחשי יותר ונוכל לתת רעיונות- יש לי כמהw אבל אני צריכה לראות קודם איך נראה הריהוט.....

ayelet i

New member
צודקת - חשבתי על כך אבל טרם

הספיקותי לצלם... אני אעשה זאת - כי הכל מונח ורק מחכה שאתחיל...

av_i_va

New member
לפני הכל - ברוכה הבאה!../images/Emo24.gif

אני בטוחה שיהיה לך נעים כאן. כולנו ביחד נהפוך את המקום לאחד הפורומים הפעילים ביותר בתפוז. אנשים אוהבים ליצור אך לעתים נתקלים בשאלה או בעיה. כאן ימצאו לא רק פתרון לכך, אלא גם שפע רעיונות חדשים. כפי שכבר הבנת, אני מנהלת חדשה בתפוז, אבל אני מגיעה מוואלה שם ניהלתי (אני בשלבי סיום) את פורום אמנית - יצירה אומנותית. סיבות רבות הביאו אותי לעבור לתפוז אך לא כאן המקום לפרט. בקשר למיקום הפורום באשכול - אכן - זו טעות וזה יתוקן ביום ראשון. לגבי שמי שאמור להופיע בכחול, גם על כך השארתי כבר הודעה לנטע. מאחלת לך שהות נעימה כאן וכמובן אשמח לעזור ולהעזר. לקחתי לתשומת לבי את שאלתך בדבר חדר השינה. אשתדל לענות בהקדם. שאלה קטנה: את אוהבת ודרים?

ayelet i

New member
במענה לשאלתך -

כן, אני אוהבת ורדים, אם כי נלמד לצייר אותם רק בשלב מאוחר יותר... (בחוג, זאת אומרת, אנחנו עדיין במכחול העגול, למיטב הבנתי ורדים מציירם בשטוח?...) אני באמת מתכוונת לצלם את חדר השינה - זה בטח יקל על מציאת רעיונות - שאשמח מאד לקבל!

ayelet i

New member
אז הנה הוא.. חדר השינה...

הכי פשוט שיש. בצד יש ארון מעץ פשוט. ממול מיטה יש שידה ועליה הטלוויזיה. וזהו. את הארון והשידה מעדיפה לא לצבוע. הם מעץ והחלפתי לידיות בצבעים של בורדו, חרדל וירוק. לוילון יש פס בורדו למעלה. וזהו - פרט לזה ניתן להתעלם ממה שעל הקירות - כי הכל הולך לרדת. מה עושים עכשיו? איך הופכים את החדר לחם? איך יוצרים נושא משותף לכולו? להזכירכם - החלטתי ללכת על בורדו וחרדל בעיקר. הדבר היחיד שלא רוצה לעשות הוא לצבוע את הקירות - כיוון שיש לי חתולים (אחד מככב בתמונה...) שדורשים ממני תיקוני צבע אחת לכמה זמן - וזה הכי נח בלבן... בעיקר מחפשת מה לעשות עם השידות שליד המיטה - משם אמשיך הלאה (תמונות, מדפים וכד´) תודה מראש!

av_i_va

New member
איך שמדגדג לי בידיים../images/Emo99.gif

אתאפק קצת... ואתן למשתתפי הפורום להציע רעיונות. אני עוד אחזור אליך... לא לדאוג. אולי לא שמת לב, אבל שאלתי קודם אם את אוהבת ורדים?

Y A E LY

New member
רעיון שלי- אביבה תספרי גם.......

לצבוע את המיטה בחרדל. בכל אחת מהפינות של המיטה לעשות חצי עיגול (כמו שעשיתי בתמונה רק יותר ישר) ולצבוע אותן בבורדו. על הקו שמפריד בין הבורדו לחצי עיגול לעשות את הורדים בגוון שעשוי מעירבוב של מעט בורדו וחרדל כשהגוון הבהיר הוא לבן. לצד כל ורד לעשו מעט עלים- ולא להעמיס יותר מדי.הארגז מצעים שמתחת למיטה הייתי צובעת רק בבורדו.... חבל להשקיע בציור עליו ככי כמעט ולא יראו אותו... כנ"ל גם בארון ומגירות. הסיבה שהבורדו מופיע בפחות ששטחים מהחרדל (אוקר) היא כי הוא כהה יותר ומחשיך וכי הוא לעיתים נראה קיטשי מדי- ואז הוא מראוד נמאס. ככה זה לדעתי סולידי יותר. אם לא הבנת אשמח לפרט... מיד אצרף הודעה בנוגע לוורדים

Y A E LY

New member
הורדים- בעצם זה יותר שושנה....

מצורף איור קל שעשיתי בשלוש שניות במחשב... האפור אלו סיומוני שלי השחור זהו הוורד. הרעיון הוא לצייר עיגול ולחלק אותו לשמונה. את העיגול השחור יש לצייר לא באמצע העיגול האפור אלא כלפי מעלה. ואז ברווחים בין העיגול האפור לשחור יש לצייר את עלי הכותרת מקו לקו- בששת הרווחים התחתונים- בשני העליונים אין עלי כותרת... מבחינת הצביעה- לוקחים על המכחול (אני עושה את זה בעגול) מעט צבע ומעט מהבהיר- במקרה שלך הלבן. ובאופן עיגולי וזריז צובעים את העיגול. אז לוקחים את אותו השילוב ועושים את עלי הכותרת כמו שעושים עלים (מניחים את כל המכחול לאט לאט ואז מרימים לשפיץ) וכל פעם לורחים צבע לפני כל עלה. את האליפסה למעלה עושים בלי הבהיר. ממליצה התאמר קצת על דף...

ayelet i

New member
שוב תודה!

מבטיחה לנסות. כמו כן - חשבתי לנצל את החוג אליו אני הולכת ולבקש ממנה לעבוד איתי על ורדים. (האם ניתן לצייר ורדים עם מכחול עגול?...)

ayelet i

New member
תודה יעלי...

אז כאמור - אוהבת את רעיון הורדים. גם נראה לי מתאים לצבעים הנבחרים. מה שפחות אהבתי הוא את רעיון החצי עיגול. לא העיגול מפריע לי כי אם הקווים הישרים שתוחמים אותו דווקא. לא מתה על קווים ישרים. מעדיפה פרחים שלא תלויים במסגרת ו/או כל צורה אחרת. הרעיון של להפוך את החרדל לצבע השולט נמשע הגיוני - כיוון שהוא באמת פחות כהה. מחכה לשמוע על הוורדים. ו - תודה !

Y A E LY

New member
איזה קוים תוחמים את זה?!?

הקוים התוחמים הם הקוים החיצוניים של המיטה- הפינות!

ayelet i

New member
נכון אבל...

הייתי מעדיפה לצייר את הפרחים בלי לשחק עם הצבעים. אני אפילו לא יודעת להסביר למה... בד"כ גם מעדיפה לוותר את סימטריה (משהו בנוסח פיזור הפרחים ב"מקריות" - כאילו רק במקרה הם צמחו במקומות שונים ע"ג המיטה...) נשמע הגיוני? כי באמת קצת קשה להסביר...

Y A E LY

New member
אוקי

נמשע לי קצת מוזר, אבל כל אחד וטעמו האישי- אני במקרה הכי לא סימטרי שלי הייתי עושה את הורדים בבורדו עם לבן בקו דמיוני בצורת חצי העיגול. פיזור הפרחים על גבי רקע נורא נחמד בהתחלה, אבל מניסיון הוא נמאס באופן די זריז.. מה שיכול להיות נחמד- הוא לחפש בספר סקיצות איזה פיתצוח של ורדים בצורה פינתית לפינות ואז לפזר את הורדים- במקרה כזה הייתי שמה פטין על העץ למראה עתיק יותר- (פטין זה החוטמר ששמים לרוב אחרי הסדקים, המקרה זה לא הייתי עושה סדקים) הפטין בגוון החם יותר מתקבל יותר יפה על גווני האוקר למינהם.

Y A E LY

New member
בוא נלך פרה פרה

לגבי הצביעה- האוקר כרקע להכול מלבד הארגז שמתחת למיטה שיהיה בבורדו את מסכימה?!? ורדים את מסכימה?!? עכשיו תגידי מה את אוהבת שעושים עם הורדים תזרכי כל מה שיש לך, אולי תשימיח תמונות של דברים שאת אוהבת בשביל שנהיהב באותו ראש...

Y A E LY

New member
אפשר גם לעזוב את הורדים

ו\לעשות משהו פחות קיטשי בסגנון התמונה המצתורפת- אני באופן אישי יותר אוהבת....

Y A E LY

New member
בשביל לראות את התמונה יש למחוק את

הנקודה שבסוף הכתובת

ayelet i

New member
הצלחתי!

עדיין רוצה להשאר עם פרחים. (לעומת עלים בלבד) אני יודעת שאני מסתכנת בקיטשיות... אבל ממש ממש אוהבת פרחים! תמיד הולכת לכיוון הפרחוני...

למעלה