איזה מאמי!!!!!!!

Deppaholic

New member
יוו אני מתה מעייפות

לילה טוב כולן.. חלומות ג'וניים...
אילו רק יכולתי להיות שם במקומה...

Vivi Sparrow

New member
מעניין אם היא יודעת עד כמה שהיא...

מזליסטית...
גהההההה כזה חתיך!!!!!

Deppaholic

New member
אכן..

למישי יש תמונות של הבית שלו איי שם בצרפת???... לי יש.. שיואו יש לו ממש טירה... ולחשוב שהוא במרחק כמה שעות מאיתנו... שיבוא כבר לארץ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תמונה מנברלנד...הסרט שייצא השנה באביב אם אני לא טועה

Runaway Train

New member
כי זה הכי יפה

כל כך סקסי!!!!!!!!! אני וניקול כבר דנו בזה...היחידות שאהבו נראה לי

Vivi Sparrow

New member
עעעעע!!!! ../images/Emo12.gif

הההה......הההה....... מההההה עשו לו??!?!?!???
אמא'לה!!! מסכן שלי!!! זה נראה כל כך מפחיד!!! אף פעם לא ראיתי את התמונה הזאת! גם לא ראיתי את היו זמנים במקסיקו ואני יודעת שזה סרט גרוע והאמת ג'וני לא נראה בצורה הכי טובה שהוא יכול היה להיות... אני מתכתבת עם אורליה באימיילים לפעמים... לא יוצא לנו לדבר הרבה כי אני עסוקה עם האתר שלי ועם JDZ... איקבוד קריין חמוד כזה...
חיחי... ואני מסכימה איתך שיש לג'וני את העיניים הכי יפות בעולם!!!!!!!!!!

Runaway Train

New member
טוב,בחזרה למציאות-זה רק סרט!!!!!!!!

"מסכן שלי!!" ??????????? אויי ויי זמיר,אם ג'וני היה שומע אותכן טחחח.. דיי להיות לסביות קטנות

Runaway Train

New member
../images/Emo3.gif רק שלא יבוא גל הרצינות שלהן

אהה איזה משוררת אני,הכוונה רק שלא יקחו את זה ברצינות:)

Deppaholic

New member
אם אני

צריכה להיות לסבית כדי להשיג את ג'וני... סביר להניח שמעכשיו הייתי משנה את נטיותי המיניות...... אבל אני יודעת שזה בחיים לא יקרה ושאני בחיים לא אפגוש אותו אההההה... האמת המרה יש קטע שאני מאוד "אוהבת" בהיו זמנים במקסיקו.... אחרי שמוציאים לו תעיניים והכל ההפתקאה ניגמרת אז אחד הסוכנים ששיתף איתו פעולה אמר "see you later" מאוד מגעיל... חבל שג'וני לא ירה בו בדיוק כמו שהוא ירה במה-שמה שגרמה להוצאת העיניים היפות שלו.. כי היא אמרה "see anything you like?" והוא אמר לה "NO" וירה בה... כלבה... אבל שנייה אני סוטה מהנושא בכל מקרה הוא ענה למה-שמו "FUCK YOU"...

Runaway Train

New member
זה לא היה מגעיל זה היה מצחיק

ואולי תשמי ספויילרים יש אנשים שלא ראו את הסרט!!!!!!!!

WallFlower

New member
הי! שימו לב לספוילרים!

יש אנשים אומללים שעדיין לא ראו את היו זמנים במקסיקו... אגב, אם לא ראיתי את דספרדו יש מה לראות את היו זמנים?

Deppaholic

New member
אמממ...

אני עצמי לא ראיתי דספרדו.... אני הבנתי פחות או יותר מה קרה.. זה לא מזכיר שום דבר מדספרדו... את רק צריכה לדעת שהדמות שסלמה הייק משחקת היא אישתו המנוחה של אל מריצ'י זה הכל.. את שאר הסיפור את מבינה תוך כדי הסרט...

Deppaholic

New member
אההההה הבנתי מה זה ספוילרים...

אני לא זוכרת ת'שמות אבל כשאני אמצע אותם אני יגיד לכם.. בכל מקרה אני ממליצה לכן לראות את הסרט.. כי לסאנדס (סוכן CIA שג'וני משחק) יש קטעים טובים ומצחיקים... אההה ועכשיו ניזכרתי.. למי שלא ראה "היו זמנים במקסיקו" מי שאמר לו "SEE YOU LATER" זה סוכן FBI שפרש ושיתף איתו פעולה כדי לתפוס את מי שרוצה לרצוח את נשיא מקסיקו.. ת'שם שלו כבר שכחתי...

Vivi Sparrow

New member
האתר שלי...............

על קפטן ג'ק ספארו... אני הולכת לשנות עיצוב בקרוב... האתר באנגלית ואין בו תמונות של ג'ק אבל אני ממש בקרוב אשים כי יש לי צילומי מסך שהכנתי מהסרט.
www.spiritofsparrow.0catch.com מקווה שזה עובד לך

למעלה