איזה משחק..

bayoni

New member
איזה משחק..

אתם מדברים שאתם מנסים לא לעשות שכונה וסתכלו מה אתם עושים??? מתוך 5 שחקנים 3 עם גינס !!! אתם ממצווים עלינו לשחק ואז אומרים שלא לא אומרים לנו שיש לנו משחק רק לכיתה י לא זוכר עוד דברים אבך באמת זה לא שיפוט!!!!!!!!!1

כנס כנס

אתה לא מבין שזאת הייתה ההזדמנות האחרונה להשלים את ה5 דקות האלה?! אחר כך אתם באים בטענות שעד שהכל זז ואי אפשר ככה ובלה בלה.. מישהו ציווה עליך? אם לא הייתם משחקים הייתם מקבלים טכני מה לעשות?! אלה החוקים! קיצר אל תבואו בטענות סתם רק בגלל שהפסדתם, תדעו להפסיד בכבוד.

bayoni

New member
אנחנו יודעים להפסיד

הפסדנו לכיתה של יותם ולא דיברנו אבל עכשיו היה לנו גינסים מה אתם לא מבינים?!?! אי אפשר לשחק ככה לא הודיעו לנו אז... תדעו לשפוט

ofer277

New member
שחר אל תאשים את משה

הוא לא אחראי וסה''כ הוא באמת שופט טוב.. יותם הוא זה שאחראי... ומשה אני לא בא בטענות אליך אבל בבקשה שמישהו יסביר לי מהאחראים איך אתם מארגנים משחק עם י'3 ואיתנו כלום? כי לנו (י''א 2) לא אמרתם כלום..!! ועובדה שהיום 3 שחקנים באו עם גינ'ס.. וחוץ מזה אתם שוכחים שכבר פעמיים חיכינו לי'3 שיבואו למשחק ואתם בעצמכם אמרתם שאם הם לא באים אז אנחנו נצחנו והתוצאה נשארת ככה.. ובסוף באמת י'3 לא באו ואמרתם שנצחנו.. אז איך פתאום החלטתם לעשות משחק ועוד בלי לידע אותנו?? ואז עוד מכריחים אותנו לשחק אחרת אנחנו נעוף... הרי אמרנו לכם היום לך וליותם בפירוש שאנחנו לא יכולים לשחק כי גם לא הודיעו לנו וגם 3 שחקנים באו עם גינ'ס... ואמרנו לכם ואז אמרתם שאם לא יהיה משחק י'3 יעלו במקומנו.. אז אחר כך אל תגידו שלא אמרנו לכם.. כי אני זוכר בפירוש שאמרתי את זה לכם..!!!!!! ואחרי המשחק יותם פתאום אומר שאנחנו לא היינו חייבים לשחק אם באנו עם גינ'ס.. אבל לפני המשחק הוא אמר שזה בעיה שלנו שבאנו עם גינ'ס ואנחנו חייבים לשחק... אם באמת אתם מחליטים ככה לבסוף שי'3 יעלו על חשבוננו למרות שלא מגיע להם הארגון על הפנים...

אחח איזה כיף

שלא מנג'סים לי יותר בקשר למשחקים.. חח "הבן של איריס מתי המשחק שלנו?" "מתי י'3?" מתי זוביי שיגעתם אותי חח איזה כיף שעכשיו אתם חופרים ליותם :) מושוןןן דבר חחחחחחחלשש :) לילה טוב

ofer277

New member
דרך אגב תמיר

מתי המשחק של יא'2?

למעלה