איזה נכס

א ט ו

New member
או שאתה חכם מידי עבור הפורום ../images/Emo197.gif

וסביר להניח שכך אתה רוצה לחשוב, שכך זה המשתמע מהשאלה בהודעתך. או, שאין לך כל עיניין שפורום יופרה ויפרה, אתה רוצה להראות כמה אתה "יודע" (להבדיל מחכם שהסכמנו שאתה לא) טוב יותר (גם "הידע" לכאורה הוא לא יותר מאשליה שבנית). זה כנראה גורם לך לטפוח לעצמך על השכם ולהגיד לעצמך, נו? ראית? הצלחתי! אבל אם תהיה סובלני, סביר להניח שיתברר לך שיש סיבה פשוטה והגיונית יותר מאחרי השתיקה הגדולה. חלילה לך לחשוב שאני אוהד גדול של מנהלת הפורום ובן זוגה לחיים, או לדרך או לרעיון שהם מנסים לקדם, ההיפך הוא הנכון, אבל לא צריכה להיות זיקה בין אהדה ל... ולתכנים של... ואין זה משנה כמה ביזרים ומוזרים יהיו תכנים אלה. צא וראה, הן גם לך ולתכניך נותנים זכות לבוא לידי ביטוי ברשת, לא?

orli997

New member
אוסף ההזויים מתכנס בשבת בבוקר../images/Emo140.gif

ולידיעתכם אין לי זמן לשטויות שלכם מה לעשות.... העבודה תאכלס בשטח קודמת לברברציה ברשת שיהיה לכם יום נפלא

orli997

New member
../images/Emo9.gif

מה לעשות...................זה מה יש........................בנתיים

orli997

New member
לשמחתי כבר לא מעניין אותי לשנות את המצב

וגם לא להחזירו למה שהיה פעם.......כשהיה...... מיציתי לגמרי שיהיה לכם כל טוב חברה לא אגיד נעמתם כי אחטא לעצמי, במאמץ קט אולי היה נסבל מדי פעם.

orli997

New member
אתה כנראה מחשיב את המציאות הוירטואלית

יתר על המידה תיהנה

א ט ו

New member
על מה אתם צוחקים? ../images/Emo67.gif

הלכו לנו התחת והזנב שלו (כי ראש לא היה כאן) ואתם חחחחחחח

אורי בר

New member
מאחר ואתם כול כך

טובים אז נהלו את הפורום דוד "האחד" מנהל אפרים "ח" סגן מנהל אטו סגן סגן מנהל יהיה מגניב חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

א ט ו

New member
../images/Emo6.gif חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אם אתה לא מבין אז שלי ארוך יותר משלך
הבנת את זה פוסי?

למעלה