איזה פורום שוס..

TkTk

New member
איזה פורום שוס..../images/Emo103.gif

מה זאת אהבה?? גן-עדן דיי קטן,וגבולו גהינום. הייתי רוצה לשתף אתכם במשהו,שחוויתי לפני יומיים, ועד עכשיו,הלב שלי מאיץ רק מעצם הזיכרון של אותו רגע עילאי... אני ובן-זוגי,שיחיה,חזרנו ממסיבה,אליי הבייתה... יום שישי,4:30 לפנות בוקר...גאד,בקושי החזקתי את העיניים פקוחות.. הגענו,ואני ישר נכנסתי לשירותים. יצאתי,נכנסתי לחדר שלי, ואני רואה אותו,ישן... ולידו,על הרצפה - כוס מים. ואז...רק אז,באותה שניה - קלטתי כמה שאני אוהבת אותו. רק אז,אחרי חצי שנה ביחד, כשהבנתי שהבנאדם זוכר,גם כשהוא שיכור-מת, שלפני השינה אני תמיד שותה כוס מים, ושאני תמיד ישנה בצד שליד הקיר - הבנתי עד כמה אני מאוהבת בו, ועד כמה צדקה חברה שלי כשאמרה לי שהוא הדבר הכי טוב שיכול היה לקרות לי. מתסכל אותי,כל העניין הזה. מתסכל אותי, שאני לא יודעת איך לומר לו. מילים,לא משנה אילו, לא יוכלו לתאר את מה שאני מרגישה אליו. גם לא ´אני אוהבת אותך´ קטן ובנאלי,אך עם זאת רומנטי עד טירוף... מה שאני מרגישה אליו זה כל-כך הרבה יותר מאהבה... ואני לא יודעת למה סיפרתי לכם את זה. פליז דו פאקינג קיל מי.

oh-da

New member
כמה שאהבה יכולה להשפיע...

אפילו כאשר נמצאים במצב של שיכרון, תמיד זוכרים מה האהובה צריכה ומה היא אוהבת... את מוזמנת תמיד לשתף אותנו בעוד סיפורים
ו...ברוכה הבאה
בברכה, אוהד.

איזה יופי........../images/Emo24.gif

איך אני שמחה בשבילך.... כמה שאני אוהבת לראות זוגות שאוהבים אחד את השניה.....

זה כיף

שיש מישהו שדואג לך, וזוכר גם במצבים כאלה. והסיפור שלך דווקא לא מפתיע. לפעמים הדברים הקטנים גורמים לך פתאום את התחושה הזו של "אוח כמה אני אוהבת אותו" חח זה כיף להעיר אותו באמצע הלילה בכל מיני בקשות לנייר טואלט ולמים ואיך שהוא קם במסירות להביא לך כל מה שתבקשי גם בשלוש בבוקר.

למעלה