איזה קו מגיע מרעננה לבאר שבע

מצב
הנושא נעול.

איליה.

New member
אין כזה.

אין כזה.
אם אתה צריך להגיע מרעננה לבאר שבע, אני מציע שתי אופציות: 1. לנסוע לתל אביב, ומשם לקחת אוטובוס או רכבת. הכי מהיר - לקחת רכבת מתחנת ת"א מרכז. רוב קווי האוטובוס מרעננה לתל אביב עוברים שם. 2. לנסוע לתחנת הרכבת בהרצליה (אם אני לא טועה, מגיעים לשם עם קו 029 מרעננה), ולקחת רכבת מהרצליה לבאר שבע (עם החלפה בתל אביב).

איליה.

New member
אופציה שלישית - רכבת מכפר סבא.

אין כזה.
אם אתה צריך להגיע מרעננה לבאר שבע, אני מציע שתי אופציות: 1. לנסוע לתל אביב, ומשם לקחת אוטובוס או רכבת. הכי מהיר - לקחת רכבת מתחנת ת"א מרכז. רוב קווי האוטובוס מרעננה לתל אביב עוברים שם. 2. לנסוע לתחנת הרכבת בהרצליה (אם אני לא טועה, מגיעים לשם עם קו 029 מרעננה), ולקחת רכבת מהרצליה לבאר שבע (עם החלפה בתל אביב).
אופציה שלישית - רכבת מכפר סבא.
גם כאן צריך להחליף רכבת בתל אביב.

Shark Alarm

New member
../images/Emo41.gif נצל"ש מה פשר ה.. ../images/Emo18.gif

אין כזה.
נצל"ש מה פשר ה..

0 בתחילת המספר הדו ספרתי
למה הוא משמש
אני יודע שפעם תלמידים יכלו לנסוע באוטובוים כאלה בחינם (או הנחה או משהו כזה- תקנו אותי אם אני טועה) אבל עכשיו- למה זה משמש

קוים שמתחילי ב0

נצל"ש מה פשר ה..

0 בתחילת המספר הדו ספרתי
למה הוא משמש
אני יודע שפעם תלמידים יכלו לנסוע באוטובוים כאלה בחינם (או הנחה או משהו כזה- תקנו אותי אם אני טועה) אבל עכשיו- למה זה משמש
קוים שמתחילי ב0
הפ קוים בינעירוניים קצרים שבד"כ נוסעים מהעיר הגדולה לישובי הסביבה

אורי404

New member
כמו קו 029 האגדתי.

קוים שמתחילי ב0
הפ קוים בינעירוניים קצרים שבד"כ נוסעים מהעיר הגדולה לישובי הסביבה
כמו קו 029 האגדתי.
קו שנוסע מכפר סבא לחוף הים בהרצליה דרך כל העולם. משך הזמן בין תחנות הקצה הוא שעה וחצי פלוס מינוס. במכונית, לשם השוואה (כשאין פקקים כמובן), זמן הנסיעה הוא פחות מחצי שעה... ודרך אגב, כאשר זה 0405 כתוב עליו 029. כאשר זה נידרפלר (שאלו רב האוטובוסים המשמשים את הקו הזה, לאחר הוצאת המפרקיות) כתוב רק 29.

ה דרומי

New member
בזמנו חילים נסעו בחינם ועם היה

שלוש מספרים הית עולה לאוטובוס מציג ת.חוגר ונוסע באגד לרוב. אבל עם היו שתי ספרות הית עולה שלם ונוסע. ולכן הוסיפו בכמה קווים את הספרה 0

קו 995 מחיפה לב"ש דרך נתניה ורעננה

שלוש מספרים הית עולה לאוטובוס מציג ת.חוגר ונוסע באגד לרוב. אבל עם היו שתי ספרות הית עולה שלם ונוסע. ולכן הוסיפו בכמה קווים את הספרה 0
קו 995 מחיפה לב"ש דרך נתניה ורעננה

אורי404

New member
מחיפה לבאר שבע.

איזה קו מגיע כיום מחיפה לב"ש, או
שאין כזה? גם אני זוכר את 995 . מתי פסק לפעול?
מחיפה לבאר שבע.
קו 995 בוטל לפני כשלוש שנים. פחות או יותר עם הפעלת הרכבת לבירת הנגב. כיום, מי שרוצה לנסוע באוטובוס מחיפה לבאר שבע, יכול להשתמש בקו 991 (חיפה-אילת).

מצב
הנושא נעול.
למעלה