איזה קטע, עכשיו אני מבינה למה מחפשים דירה

איזה קטע, עכשיו אני מבינה למה מחפשים דירה

בסגנון שנות ה-70 ליד הבית שלי, אם הצילומים נערכים בחולון אז הם מין הסתם גם ירצו לצלם בבית אמיתי, פשוט תלו שלט, דרושה דירה בסגנון שנות ה-70 לסדרה.

adidasabc

New member
../images/Emo108.gif../images/Emo207.gifאנחנו בעמוד הראשי של הפורומים../images/Emo9.gif

תגידו מצלמים את הסידרה עוד פעם בברודקסט?

כן, האולפנים של ברודקאסט הם בחולון

בגלל זה אני אמרתי שחיפשו בית בסגנון שנות ה-70 ליד הבית שלי, מין הסתם אני גרה בחולון. מעניין אם באמת מצאו דירה כזאת לצילומים ליד הבית שלי.

כן, האולפנים של ברודקאסט הם בחולון, כן, האולפ

בגלל זה אני אמרתי שחיפשו בית בסגנון שנות ה-70 ליד הבית שלי, מין הסתם אני גרה בחולון. מעניין אם באמת מצאו דירה כזאת לצילומים ליד הבית שלי., בגלל זה אני אמרתי שחיפשו בית בסגנון שנות ה-70 ליד הבית שלי, מין הסתם אני גרה בחולון. מעניין אם באמת מצאו דירה כזאת לצילומים ליד הבית שלי.

לא, אבל מה שכן זאת כבר הפעם השניה ששמו

מודעה בשביל צילומים לאיזו תוכנית, את האמת אין לי מושג לאיזו תוכנית, מעניין לאיזו סדרה הם רוצים את הדירה בסגנון שנות ה-70, אולי בשביל גרסה ישראלי למופע שנות ה-70

כן, האולפנים של ברודקאסט הם בחולון, כן, האולפ

בגלל זה אני אמרתי שחיפשו בית בסגנון שנות ה-70 ליד הבית שלי, מין הסתם אני גרה בחולון. מעניין אם באמת מצאו דירה כזאת לצילומים ליד הבית שלי., בגלל זה אני אמרתי שחיפשו בית בסגנון שנות ה-70 ליד הבית שלי, מין הסתם אני גרה בחולון. מעניין אם באמת מצאו דירה כזאת לצילומים ליד הבית שלי.

זה לא הגיוני בחיים!!!!!!!!!

תחשבי על זה אם בעונה של השיר שלנו השנייה הפ בנו על הסט בריכה נראה לך שתהיה להם בעיה לבנות בית בסגנון שנות ה-70?! טפטים בקירות ריצפה מצויירת שכזאת מה הבעיה..... חוץ מזה הם מצלמים מהבוקר עד הערב ולא נראה לי שיש בן אדם שפוי שיסכים שיצלמו אצלו בבית כל היום....

ילד רע 16

New member
שרשור מוזר. חחח.. אם זה לסדרה, בטוח יש

קשר ל"דני הוליווד". הם עוד מחפשים? ונראה לי שדווקא לצילומי פנים, היה נראה לי. תכל'ס - כל הפנים זה בחולון-ברודקאסט. אבל לחוץ הם צריכים ממש להשקיע בשביל דירה? טוב... נשמע אחלה אבל. ונחמד שפרסמו אותנו. אז ברוכה הבאה! תהני כאן.

למעלה