איזה...?

איזה...?

איזה אלבום אתם הכי אוהבים של אירוסמית? אילו שירים אתם הכי אוהבים שלהם? איך התחלתם לאהוב את ארוסמית?

SaintJohn

New member
או-ווה, איזה...

שאלות חשובות לפורום כזה! בואו נפתח שרשור היכרות לכבוד הפורום החדש: שם, גיל, מקום מגורים ואם אתם רוצים אז עוד פרטים, כל זה לצד השאלות שהציעו: אלבום, שיר ואיך התחלתם. אממ...אני אתחיל! שם: נועם גיל: 23 מקום מגורים: רעננה אלבום: Rocks, אבל הוא נאבק קשות עם Get Your Wings והם מחליפים מקומות במצעד שלי מידי פעם. שיר אהוב: Train Kept A Rollin'. אהבה משמיעה ראשונה. אני חושב שיותר מכולם אני אוהב את השירים מהאלבומים הראשון, השני והרביעי, וזה מבלי להפחית שום דבר מכל שאר השירים שאני גם נורא אוהב. איך התחלתי לאהוב? כשהם הוציאו את Get A Grip יחד עם הקליפים לפני 10 שנים בערך, אז הם היו מאוד פופולריים ושמעתי אותם כמו כולם, אבל כשנתקלתי בPandora's Toys איזה שנתיים לאחר מכן, אז הבנתי שהם באמת גדולים מהחיים.

אני?

צאלה קיבוץ אילות 13
לא ממש מכירה לא מעריצה גדולה
אותו כנ"ל.

בינג

New member
אוקיי.. ככה:

ליאור ראשון, בן 15... התחלת לשמוע כמוסן מערוצי המוזיקה עם הקליפים הישנים, ואהסתי אותם כם... הנתי שהם ממש גדולים שהתחלתי לשמוע שירים ישנים, ועד עכשיו אני לא יכול להפסיק...!
שיר: זה באמת קשה יש כמה: Rag doll, Janie's, Toys, mama kin ועוד אבל זה יותר מדי... אלבום: אני באמת לא יודע...נראה לי Toys או ROCKS... אבל זה קלאסיקות ברור שזה הכי טוב, מהחדשים (יחסית) אני חושב ש-Nine Lives ...

בינג

New member
רגע, השיר שסיינט'גו שכתבת

השיר "Train Kept A Rollin" זה לא שיר של Led Zeppelin במקור, ואירוסמית עשו לו COVER? כמו ל-Come together ?

SaintJohn

New member
כן ולא

כן, זה קאבר, ולא, הוא לא של לד זפלין במקור. אירוסמית' "השאילו" את השיר בעקבות ההשראה העמוקה שהיתה להם מהYardbirds אבל השיר הוא גם לא שלהם. בקרדיט שאירוסמית' נותנים בגט יור ווינגס לtrain כתוב שאת השיר כתבו ברדשאו, מאן וקיי. לא ידוע לי מי הם, אבל בימים הקרובים יגיע לפה הגרנד מאסטרו אירוגיא, והוא יוכל לתת את כל המידע על הלהקה שרק תרצו.

Aeroguy

New member
תשובה:

השיר נכתב ב- 1956 ע"י Howie Kay, Louis Mann and Tiny Bradshaw בשביל Johnny Burnette Trio. לשיר עשו קאברים היארדבירדז, הג'ם באנד (השלישייה של ג'ו פרי - טום המילטון ופאדג' סקוט לפני אירוסמית') שהקליטו אותו לאלבום הביתי שלהם, ולד זפלים פתחו איתו הופעות (הם ממש עשו אותו זוועה) גם ב- 68-69 וגם בהופעות האחרונות שלהם ב- 1980.

Aeroguy

New member
תיקון:

השיר לא היה באלבום הביתי של הג'ם באנד אלא נוגן בהופעות. ההרכ של הג'ם באנד: TOM HAMILTON bs, vcls JOE PERRY gtr, vcls DAVID 'PUDGE' SCOTT drms JOHN McGUIRE hrmnca, vcls

rocket

New member
אהמממ ....

שם - סבטלנה מקום מגורים - באר שבע האלבום הכי טוב - האמת קשה לי לבחור ... אני מצד אחד מאוד חובבת את rocks מצד שני אין כמו get a grip מצד שלישי ... רובם טובים מאוד שיר - יש המון שירים והם מחליפים את מקומם במצעד האישי שלי בערך פעמיים ביום ... איך התחלתי - לפני 6 שנים הייתי בבית של ידידה ואז פתאום MTV התחילו להריץ את cryin והתאהבתי בשיר ^_^

Aeroguy

New member
סבטלנה!

היי, מה המצב? אני לא יודע אם את זוכרת אבל התכתבנו לפני המון שנים באימייל... ...וכיום גם אני מבאר שבע!

rocket

New member
באמת ?

אני התכבתי עם המון חובבי אירוסמית פעם ... אז אני לא ממש זוכרת אותך. אבל אם תזכיר לי קצת יותר פרטים .... =)

Aeroguy

New member
אוקיי,

אני מרמת גן במקור, קוראים לי גיא, נראה לי שזה היה בתקופה שנסעתי לראות אותם פעם ראשונה (קיץ 99, ברלין) אז בטח התלהבתי מזה לאללה...

rocket

New member
שלחת לי קלטת וידאו במקרה ?

או שזה היה מישהו אחר ..... ומה מעשייך בבאר שבע בימים אלה ?

rocket

New member
אני עושה תואר ראשון בניהול

ובדיוק היום הייתי בבניין של גיאוגרפייה ^^

StarDustGirl

New member
גמני מרעננה:)

ודווקא את השיר "טריין קפט רולינג" (סליחה על העיברות) אני פחות אוהבת משאר השירים...אולי אם אשמע אותו עוד כמה פעמים זה יתפוס אותי. אבל אני מנסה להתמקד בdavid bowie
וב guns n roses (
) כרגע (וגם בקיס, ובאליס קופר, ובביטלס..אבל לא חושב
). ד"א- יש שיר\אלבום שקוראים לו pandora's toys?
אויאויאוי..חשבתי שזה pandoras box... אז ככה- שמי טל, אני בכיתה ט', אני פציפיסטית (peace man
) וכביכול אופטימית ונאיבית עד כאב (
). אלבום שאני הכי אוהבת- בכל אחד יש כמה להיטים שאי אפשר בלעדיהם, אז קשה להחליט. אבל בעקרון, אני חושבת ש "just push play" הוא האלבום הכי טוב, בעיקר משום שסטיבן וג'ו התבגרו, הפסיקו להיות מסוממים והתחילו לקבל את החסרונות והיתרונות בעצמם ואחד בשני...אז זה עשה גם טוב למוזיקה
השירים שאני הכי אוהבת? המ...אני הייתי מטורפת על jaded, כי הוא נורא דיבר אלי. livi'n on the edge שיר גדול מהחיים, ברור שהקלאסיקה dream on תמיד תהיה משהו...אני גם חולה על pink, ragdoll, crazy, girls of summer, walk this way, lord of the thighs, fly away from here, dud looks like a lady, janie's got a gun, dont wanna miss a thing, sunshine ועוד המון המון שכל כך אין לי כוח לכתוב את כולם...
איך התחלתי לשמוע אותם? הם פשוט תמיד היו מתחת לאף שלי כשחושבים על זה
כל פעם שהיה שיר שלהם התאהבתי בו, אבל אף פעם לא ממש חקרתי לעומק. המהפך הגיע בעקבות נופר (שהיא אינציקלופדיית אירוסמית' בהלכת) שהתחילה לנדנד לי לשמוע יותר שירים שלהם. וככל שהקשבתי ושמעתי וראיתי יותר- ככה התחלתי לתפוס כמה הם גדולים. וזהו הסיפור המרתק מאחורי המעריצה
שלום לכולם

SaintJohn

New member
זה לא שיר ולא אלבום

Pandora's Toys זה תקציר של Pandora's Box שהוא גם שיר וגם אוסף ענק של 3 דיסקים, אבל אני מתכוון כמובן לפרויקט. זה פשוט דיסק עם 12 שירים מתוך הפרויקט. חלק מהם זה הקלאסיקות שאי אפשר בלעדיהם וחלק זה שירים שאי אפשר למצוא באף אלבום.

AeroTom

New member
זה חובה לכל מעריץ...

פשוט מארז גדול עם פנינות בכל פינה. חובה בכל בית! וזה אגב הדיסק האחרון שהיה חסר לי לדיסקוגרפיה...והוא הגיע אלי בדיוק ביום של היום-הולדת שלי. וטל- אהבתי את החתימה שלך למטה למרות שזה לא של אירו... אחד השירים האהובים עלי של GN'R.

למעלה