איזה...?

Aeroguy

New member
גם אני פציפיסט

פעיל בגושלום, תעיוש והפורום לדוקיום בנגב (כשאין לי יותר מדי לימודים על הראש)

דיתוּש

New member
יאללה, גם אני מצטרפת ../images/Emo13.gif

מותר?
אממ... אז ככה: שם: יהודית (אפשר ג'ודי/ת) גיל: 14
מקום מגורים: ירושלים אלבום אהוב: Just Push Play שיר אהוב: Jaded זה מין שיר כזה שסחף אותי אליו בטירוף, והקליפ שעשו לו בכלל היה מדהים. איי איי איי, איזו להקה

StarDustGirl

New member
hey jude...../images/Emo8.gif

~מתארת לעצמי שאני לא היחידה פה ששומעת את הביטלס...רייט?~

Gundy

New member
הממממ.. בואו נראה

לא שמעתי את כל החומר שלהם עדיין אבל.. Get a grip amazing אין לי סיפור מרגש על ההתחלה שלי עם אירוסמית' הם פשוט טובים

balck snow

New member
גם *ני אציג את עצמי

שם : איירין גיל:16 עיר: חולון -איזה אלבום אתם הכי אוהבים של אירוסמית? Rocks אלבום הכי טוב שיצא להם לפי דעתי. -אילו שירים אתם הכי אוהבים שלהם? שירים שאני הכי אוהבת יהיו Dream On Mia Living On The Edge איך התחלתי לאהבו אותם ? זה די ארוך ואני עייפה מידי עכשיו מכידי לרשום. אז אני אגיד רק שזה היה בהדרגה ולקח הרבה זמן להתרגל אליהם , וההתמקרות בסוף הפכה לטוטאלית. ולמרות שעכשיו אני כבר כימאת ולא שומעת אותם , אני אוהבת אותם. אבל הם עדיין להקה ענקית

AeroTom

New member
אוקי,נעשה את זה שוב.

הפעם יותר קצר אבל מהייד פארק (אני חושב): תומר. בן 21 (גיא גדול ממני בדיוק בחודש אגב). גר בגבעת שמואל. האלבום: Rocks אבל ממש צמוד לו גם Toys ו-Nine Lives השיר: Crazy בגלל שאני שומר לו אמונים כי הוא הסיבה שקניתי את הדיסק הראשון שלי שלהם ובגלל זה התחילה האהבה... חמשת האהובים ביותר מה-Older days: Dream on,Train,Sick as a dog,Kings & Queens,Toys in the attic הסיפור: קניתי את GAG בערך בגיל 15 ואהבתי כמובן. וב-98 קניתי את NL בגלל Hole in my soul והתאהבתי בו מאוד וככה התחלתי לקלוט שאני חולה על הלהקה הזאת ושהם חלק ממני. ואז קניתי את כל הישנים והשנה השלמתי את הדיסקוגרפיה סוף סוף עם Pandora's Box. ואנחנו חיים באושר ואושר עד עצם היום הזה.

AeRo NaLa

New member
שלום , נלה :) ../images/Emo54.gif

שלום שם : נלה וקנין (במקור רחלי) מגורים: פתח (אין) תקווה אלבום אהוב : Nine Lives שיר אהוב : Angel איך הכרתי את אירו : ביולי '97 ראיתי את Pink והתאהבתי בלהקה אחרי שקניתי את Nine Lives כשנידלקתי על Pink הערות נוספות : אמממ... אירו גדולים מהחיים ואחריהם... נו מי? גאנז! חג שמייח! וסבטלנה , אני מתה לראות אותך שוב!

גיל מ

New member
שלי!!!

קוראים לי דיל בן 16 מראשון האלבום שאני הכי אוהב הוא כמובן האלבום שממנו הכרתי את אירוסמית - get a grip השירים - יש הרבה אני אתן חלק מהם: mama kin, toys in the attic, walk this way, sweet emotion, dude (looks like alady), angel, hangman jury, train kept a rollin', rag doll, love inan elevator, janie's got a gun, the other side, eat the rich, get a grip, livin on the edge, cryin, crazy, line up, full circle, pink, hole in my soul, falling in love, sunshine, dream on ותאמינו לי יש עוד כמה דווקא התחלתי לאהוב את אירוסמית ששמעתי את הגירסא שלהם עם RUN DMC לWALK THIS WAY ורק אח"כ גיליתי שיש לי בבית אלבום שלהם (GET A GRUP) שהיה שייך לאחי

Xboy123

New member
אני ראשון(סתםם)

אז ככה: האלבום הכי אהוב עליי הוא האלבום Get A Grip השיר הכי אהוב עליי: Crazy(וגם Cryin') איך התחלתי לאהוב את הלהקה? אממ.. קודם כל אני בור גמור במוסיקה.. אפילו את להקת Aha הכרתי לא מזמן, ואני בן 15.5! אז יום אחד בן דוד שלי בא אליי כמו כל פעם ב..(חודש, שבוע..) וביקש ממני לצרוב לו אוסף של שירים מכל מיני סוגים. כמובן שהורדתי לו שירים וכמה מהם היו של אירוסמית'. לא ידעתי אז מי אלה, אבל שמעתי ככה סתם את כל השירים שבן דוד שלי בחר שאוריד לו. ובאמת כששמעתי את השיר crazy פשוט נדהמתי.. התאהבתי בשיר הזה, ומאז אני שומע את זה כל יום, וכל יום אני שומע את זה כל הזמן.... ואז התחלתי להתעניין בלהקה, שמעתי שירים נוספים שלהם, ביררתי קצת מידע על הלהקה עצמה וכך התחלתי להעריץ את אירוסמית'. זהו..

למעלה