איזו דמות של אלן אתם הכי אוהבים

איזו דמות של אלן אתם הכי אוהבים../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo15.gif

אז אצלי זה די מובן מאליו (כי אני כותבת את זה בכל הודעה אפשרית בערך) הדמות הכי אהובה עליי בכל הזמנים לא משנה מה תהיה סוורוס סנייפ.... למה? כי הוא הכי שחור (בלי גזענות) ורע שיש! ספרו גם אתם
..........

SLD4E

New member
סנייפ../images/Emo99.gif

בגלל שזאת היתה הדמות הראשונה שלו שראיתי ומשם השגעון התחיל. וגם בגלל שהתאהבתי בסנייפ מהרגע שקראתי אליו בפעם הראשונה באבן החכמים ואלן העלה אותו בצורה מושלמות!

Mor L

New member
וואי איזו תמונה מהממת!

אני ראיתי אותו רק בשלושה סרטים (אני מתייחסת לסדרת הארי פוטר כסרט אחד), לא כולל סרטים שראיתי לפני יותר מ-10 שנים שאני צריכה לראות שוב כדי לחוות דעה עדכנית,ככה שאני לא יכולה לענות על זה כרגע

efratve

New member
גאווה ודעה קדומה

נראה לי ששם זה התחיל. בריטי, שקט, מופנם מסתורי!

XBigBadWolfX

New member
../images/Emo121.gifהו, אני חושבת שזה קשה...

וול, מצד אחד אני אהיה חייבת להגיד שסנייפ, כי מה לעשות- הוא גם בין הדמויות האהובות עלי בספרים של הארי פוטר באופן כללי, ואלן משחק אותו בצורה מושלמת ממש
אבל אני גם ממש אוהבת את המטאטרון, ואת השופט טרפין, למרות שהוא מושחת
אבל, נו... כן. סנייפ

XBigBadWolfX

New member
../images/Emo121.gifממ~

סנייפ- הארי פוטר[אבל אני מניחה שאת זה את כבר יודעתXD] המטאטרון- דוגמה[סרט מומלץ, ממש!] והשופט טרפין- מאחד הסרטים האהובים עלי EVER, סוויני טוד

מלאכית16

New member
סנייפ...../images/Emo110.gif../images/Emo186.gif../images/Emo209.gif

ברור...אין שאלה בעיניין הזה... למרות שגם את המטטרון אני ממש אוהבת..

Thestral

New member
בתור הטטרון הוא קורע../images/Emo108.gif

בדיוק ראיתי את דוגמה אתמול ונשפכתי מצחוק. אלאניס

Thestral

New member
סנייפ../images/Emo108.gif

פשוט תפור על הבנאדם. התפקיד מוציא ממנו, לפי דעתי, איכויות מאוד יפות של שחקן, הבעיה היחידה בתפקיד הזה היא שלא נותנים לו מספיק זמן מסך, כי התפקיד הרבה יותר מורכב וחשוב מכפי שמציגים אותו בסרטים.

litaf1

New member
גם התפקידים שלו בסנו קייק ודארק הרבור

היו טובים

meli99

New member
זו שאלה כל כך כל כך קשה...

אני חושבת שהכי אהובה עליי היא הדמות של רספוטין, משחק משובח ברמות. כמובן שגם ג'יימי מ Truly Madly Deeply (את הסצנה האחרונה בה הוא עומד בחלון אף פעם לא ראיתי כמו שצריך כי הדמעות הסתירו). המטטרון הורס מצחוק וזה לא משנה כמה פעמים אראה את הסרט, תמיד במפגש הראשון עם המטטרון, אני נקרעת מצחוק. סנייפ ענק ובאמת חבל שאין לו יותר סצנות (מקווה לטוב לקראת סרט מס' 6) ועוד מלא... הוא שחקן כל כך טוב שכל דמות שלו היא בול! נ.ב. יש לי גם איזה קטע עם דמות הצייר ב January Man למרות שזה תפקיד קטן, הוא מצחיק, מתוק וכובש.

../images/Emo7.gif

ג'יימי
הדמות שהכי אהובה גם עליי רק ששכחתי את השם ;; אבל הסצינה האחרונה ;; ההבעה של אלן פשוט כל כך...וואו
היא אומרת כל כך הרבה ביחד...

ג'ו (הצילו אני דג)

סתם.
אוף, שכחתי איך קראו לו בנמל אפל... אבל וואו, הוא היה ~ממש~ טוב שם. ואני גם אוהבת מאוד את הדמות שלי מtruly madly deeply, ושוב שכחתי את השם.
אני דווקא אוהבת אותו עם השפם אבל.
רק כשהוא בצבע האמיתי של השיער שלו. והוא פשוט ~מחייך~ כל כך הרבה בסרט הזה

למעלה