איזו שבת כייפית!!!

נוRית

New member
איזו שבת כייפית!!!

הקור הזה, שעבר עלינו ועדין לא עזב אותנו, מטריף עלי את הדעת (אני כבר כמעט מעדיפה גשם
). ובכל זאת - היה לנו סופשבוע נפלא (וטרם הסתיים): אתמול, כשחזרנו מארוחת ערב אצל הורי, צ'ומפי כבר היתה רעבה ועצבנית. אמרתי לקסם: כשנגיע הביתה, דבר ראשון אני נותנת לצ'ומפי לינוק. אז הקסומה אומרת לי: "דבר ראשון בקבוק, ואז קלטת"... אמא: "מי המהנדס אצלנו בבית?" קסם: "אני!!!" מה שנכון, נכון!
הבוקר היינו אצל חברים. יש להם תאומות בנות שמונה. קסם שיחקה איתן כלכך יפה - לה לא הפריע שהן גדולות ממנה, להן לא הפריע שהיא קטנה מהן. נכון שהן לא כל הזמן ממש שיחקו ביחד, ובכל זאת אני אוהבת את האינטגרציה הזאת. כשחזרנו הביתה קסמונת פשטה את המעיל, חלצה נעלים, נשכבה על הספה, ביקשה שאכסה אותה ונרדמה (למה בערב היא לא נרדמת כלכך בקלות?
) אחרי שהיא התעוררה הכנו ביחד עוגה - כלכך כיף העשיה הזאת ביחד. ואני רק מחכה שנוכל לעשות זאת לא בשתים, אלא בשלוש.... ועכשיו הקסומה באמבטיה, הקטנה נחה, ותיכף הולכות לארוחת ערב אצל הסבים.... אושר גדול!!
ואיך אתן העברתן את השבת הקרה הזאת?

דש1דש

New member
לא אוהבת את מזג האויר הזה../images/Emo70.gif

זה לא חדש לכן, נכון? גם אנחנו אפינו עוגה, וגם אני חשבתי כמה אני מפללת שלא אצטרך להשכיב את הקטנה כדי שאוכל לבלות בכזו פעילות עם הגדולה. היה כיף ומי שלא ראה את שתי אילו יושבות על הרצפה זוללות עוגת שוקולד לא ראה אושר בחייו
הינו גם בגינת השעשועים ושיחקנו - אבל עדין לא לגמרה יצאתי מה winter blues שתפס אותי השבוע ביום שלישי.... אני מאלצת עצמי - אבל זה לא באמת עבר.... וזה שמזג האויר כזה בכלל לא עוזר! אמא שלי אמרה שתבוא לעזור בבוקר כדי שאוכל להשלים שעות שינה (רוב השבוע הלכתי לישון אחרי חצות בגלל ישיבות לילה על המחשב לפתור בעיה שעוד לא נפתרה (לפחות יש פגרת new year אז יהיה קצת שקט
) אז אני מתה מעיפות.) צריך לציין שבסוף היא לא באה? מיותר נכון....
אתמול הם היו כאן בערב לארוחת ערב (השוקיים הנ"ל) והיה מעולה - רק שהיא אמרה שתשכיב את הגדולה, בסוף הם הלכו ב-9:15 בלי להשכיב ובלי אמבטיה - מה שאומר שהגדולה הלכה לישון ב-9:30 וכמובן קמה היום מוקדם יותר, אוייייייי בקיצור - כלום לא באמת עזר היום להרגשה המבואסת.... האמת שהבנות מקסימות - משחקות יפה בינהן ובעצמן ולא דורשת יותר מידי - וזה ממש נחמד לראות - אבל צריכה להוציא את האיכס מבפנים כדי להנות מהן באמת....

תוציאי את כל האיכס../images/Emo70.gif

לכי לישון מוקדם היום, מקווה שתצליחי ותתחילי מחר שבוע חדש, טוב יותר
קשה לצאת ממצב רוח רע כשעייפים.

carmitz

New member
דשדשונת , קחי אומגה 3, שתי כמוסות

ליום , עם אוכל . .. השיפור יורגש תוך כמה ימים.

carmitz

New member
מבחינתי, זה עושה מאוד טוב ..

אני סובלת קשות ! אבל זוועת עולמים מPMS , יכולה לומר שזה מקל מאוד מאוד . וזה בדיוק לכל הסטרסים והמודים האלו , שהם או עונתיים, או נקודתיים ( מתח עבודה,לדוג') בעיות יותר קליניות או פתולוגיות( לא עלינו) צריך לפתור בטיפולים יותר ממוקדים . אבל האומגה הזו טובה ( עד שיגיעו עוד כמה שנים מחקרים ויגידו שזה בולשיט ..חחח) אז אפילו אם זו אוטו סוגסטיה , עלי זה עובד. ומה אנו אם לא אפקט פלצבו מהלך ?

carmitz

New member
ואגב,מי זה העוד הזה,שלוחש לך סודות?

אני כבר למדתי שאולי דווקא לא כדי להקשיב לכלי נגינה .

viviane

New member
נסענו הבוקר להוריי בנתניה

ואחרי ארוחת בוקר של מלכים הלכנו לטייל שעתיים ליד נחל אלקסנדר בחורשת אקליפטוס. גם אני שונאת את המזג אויר הזה אבל מתעקשת לצאת כל שבת החוצה לטיול ל"אורור "הבנות והוצאת אנרגיה. הן אספו בשקית עלים, צמחים ובתים של חילזונות היה כיף! וחשבתי היום זהו כבר מתחיל להיות הרבה יותר קל:גיל 6 ו4 זה כבר אחרת....

ואנחנו

חגגנו היום לאחותי הבכורה יומהולדת 50
היא קיבלה המון מתנות ובעיקר תכשיטים והפרח החליטה שהתכשיטים הולמים אותה ולכן היא לא הסכימה שהיא תוריד אותם ותחזיר לאריזות ולכן אחותי נאלצה להסתובב כל אחר הצהרים עם 4 שרשראות, 2 שעונים, 2 צעיפים,מעיל וטבעת שקטנה עליה.
שוב נהנתי היום להיות במפגש משפחתי גדול שבו אף דודה מעצבנת לא שאלה אותי :נו... מתי תתחתני

galizoe

New member
ואני ניסיתי לארגן מסיבת הפתעה לאחי

שסגר 40 חורפים... וכרגיל במשפחתנו, למרות שהאורחים הוזמנו שעה לפני שהבאתי את חתן היומולדת, עדיין רובם (מלבד 2 צדיקים) הגיעו אחרינו...
אבל היה נחמד, ומלא ילדים התרוצצו בין הרגליים, ובתי פגשה בני-דודים-של-בני-דודים ושאר משפחתולוגיה מורחבת וישר הוחלפו הזמנות לארוח בין הילדודה ("אני רוצה שתבוא/י לישון איתי..." - דברים שאפשר לומר בגיל 4-6 ולא עשר שנים ומעלה אח"כ
) והכי כיף, מאחר ולגבר יש כל מה שהוא רוצה/צריך וממש בלתי אפשרי למצוא לו מתנות, קיבלתי המון דברים להחליף לדברים עבור זאטוטתי. בקרוב סיבוב בפוקס,סטימצקי וכו'.

אורora

New member
אני מתה על חורף

את זה כבר אמרתי אבל שוב. אני אוהבת את הקור ואת האפור פשוט מתה על חורף. אתמול היו אצלינו חברים לאכול את מרק העדשים מהשרשור השני. היתה מהומה גדולה המון ילדים והמון בלגאן. והיה טעים. את סיפור המשחקיה בבוקר כבר סיפרתי. היה ככה , אבל היה נחמד לפגוש את גאיה ואת הנסיך. אמא שלי דווקא באה לשמור על התינוקי ואני והילדונת הסתגרנו לנו בחדר שלי, הדלקנו רדיאוטור לקחנו פוכים ושקענו בשנת חורף עמוקה. בקושי רב קמנו אחה"צ. אחה"צ היתה חברה אצל הילדונת , ואני קישקשתי עם אבא שלה (שהוא גם השותף שלי
) תינוקי התאמן בזחילה (שהתחילה השבוע) וביום שישי למד למחוא כפיים. לאחר שראה את עוצמת ההתלהבות הוא מוחא כפיים ללא הפסקה. מצחיק שכזה. הוא גם יודע לעשות נשיקה עם הפה. גאון של אמא
והילדונת עושה משוואות בנעלם אחד
, בחיי עשינו יחד חוברת מספרים והיה צריך להדביק 6 מדבקות של פרחים. היא הדביקה 4 שאלתי אותה הדבקת 4 וצריך להדביק 6 אז כמה נישאר לך להדביק והיא אמרה לי 2. עוד גאון של אמא.

מתי, מתי,

אני אוכל לחזור לישון עד הצהרים ?????
אורורה הוכחת לי שאפשר לבלות עם ילדים גם בבית.

אורora

New member
תוך 10-12 שנה ../images/Emo13.gif

לא ישנתי עד הצהריים, בבוקר העירו אותי ב 5:00 להנקה וב 6:00 סופית. ישנתי שנת צהריים מ ד ה י מ ה ובהחלט אפשר לבלות עם הילדים בבית. מאז שתינוקי נולד אני נהנית הרבה יותר להיות עם שניהם בבית. נכון שיותר מסורבל לצאת אבל לא זו הסיבה. יצר הנדודים שהיה לי שהיינו רק הילדונת ואני קצת נירגע ומאוד כיף לי להיות עם שניהם סתם בבית. הילדונת כבר גדולה ואפשר לעשות איתה דברים יותר מהנים ממשחקי תינוקות. זה כיף שהם גדלים.

נוRית

New member
גאונים ומקסימים ../images/Emo99.gif

איזה כיף זה לראות את ההתפתחות שלהם, ובעיקר את האושר שלהם מהמחמאות... (וזה תופס בכל גיל!)

למעלה