איך אנשים בוחרים דברים

RoySanko

New member
איך אנשים בוחרים דברים

נגיד מקום ישיבה באוטובוס או רכבת כלומר ליד מי יתיישבו קודם ולד מי לא יתיישבו או שולחן באיזור של אוכל בקניון וכאלה יש איזה מאמרים או מחקרים לפי מה האנשים בוחרים את הדברים הללו

א ש לי

New member
ROY זה לך../images/Emo66.gif

תשובה שיטחית לצערי אך אמיתית. אנחנו אוהבים דברים יפים כן תמיד, אפילו שם. כמובן שאם אראה אותך שם, גברבר צעיר שניראה טוב:) יהיה נעים לשבת לידו בתקווה להתחיל שיחה מעניינת ולהעביר את הזמן כל הדרך.

אלמרה

New member
אני שמח שחזרת אש לי. "חיבוק"../images/Emo24.gif

לצערי אני לא ממש הבינותי מה רוצה ROY לומר... או לשאול...

א ש לי

New member
בשביל מה אני פה?../images/Emo8.gif

סתם תהה ויודע מה?? יש בזה משהו מצחיק. מאז איבדתי את הרכב שלי לפני כחודש זוכר? אני נוסעת באוטובוסים. אנשים ניכנסים זקנים נשים חיילים מי לא? והעיניים מימין לשמאל, רואות רחוק עד שהוא מגיע אליי, וכל כך ברור לי שישב לידי
גם אני מדלגת על האנשיים עם הסלים, על שמנה נחמדה שלא משאירה הרבה מקום לישבן שלי וכך ממשיכה עוד ועוד עד ש....מבינה שאפילו בדברים הקטנים כל החיים הם בחירה

אלמרה

New member
בטח זוכר שהלך לך האוטו... מקווה ש..

מהר מאוד יהיה לך קדילאק... ובאשר לזה שבא לו לשבת לידך - מה הפלא? חחחח איפה את חושבת אני הייתי מעדיף לשבת?

א ש לי

New member
מקווה רק שלא על הרגליים שלי../images/Emo6.gif

וואלה הייתה לי קאדילאק סיוויל חדשה לפני שנים...אבל הגלגל הזה חחחחחחח תמיד מסתובב לו:)

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
אז נכון |תנועה עם הראש| שהלך האוטו

אבל אף קו אוטובוס לא מגיע לכאן ?

א ש לי

New member
היי שיח יקר../images/Emo24.gif

הכול תלוי במספר . . . . . . של האוטובוס

qwert0000

New member
לא נמאס לך, א ש לי? אש אש??

אחרי שגירשו אותך בבושת פנים מפורום גרושים גרושות חזרת לכאן כדי להרוס? כבר היית כאן לפני כן ופגעת באנשים. הניחי לפורום היפה הזה ואל תרעילי אותו בתככים ורוע. תודה מראש

שילה1

New member
הללו-תרגיע קצת,בבקשה.כאן אשלי

ברוכה הבאה,ולא אסכים שמישהו יכפיש את שמה. מקווה שהמנהל חושב כמוני. אז אם באת להפריע לה או לנו-אנא הסק המסקנות,בבקשה!

qwert0000

New member
חס ושלום - בוודאי שלא להפריע

דפי הפורום האחר אומרים הכל, רק לקרוא ולהסיק מסקנות. ואין צורך שמה שקרה שם יקרה גם כאן. הפורום הזה חשוב לי מספיק, גם כקורא פסיבי, כדי שאבטא את מה שנמצא על בקצות אצבעותיהם של גולשים רבים ועל גבי המקלדות של הרבה אחרים. אבל אני מדבר בשמי, שלא כמוך, שמצאת לנכון לסנגר על מישהי שיש לה "פה" גדול מספיק כדי להגן על עצמה...

א ש לי

New member
מה קרה איפה קרה?../images/Emo12.gif

גורשתי מהיכן? אשלי? לעולם לא! לבית חוזרים שאוהבים ומתגעגעים לא כי לא הסתדרתי בחוץ, ניראה לך? חחחח כאן ביתי, על מה אתה מדבר? אתה יושב על הכרית שלי שם אני אורחת קבע השם שלי מתנוסס שם גם בזה הרגע על מה אתה מדבר? שלח אותך איזה חבר? תן לאוהבים שלי למכירים שלי לחבק אם לך זה כואב, מבטיחה לך שאלטף אתה הרי לא מכיר את האש המחממת שבי. יום אהבה
שמח לך

qwert0000

New member
אומרים ש-

Flattery will get you anywhere אבל לא במקרה הזה. היה כאן רגוע, נחמד ושלו כש"נעלמת". רמת הדיון עלתה פלאים, מעבר ל-"בוקר טוב, הכנתי קפה", "חיבוקים ונשיקות לכולם" ופלירטוטים עם כל מה שזז. אז אני מקווה שזה ישמר. ודרך אגב, אני אישה, ולא מי שאת חושבת...

א ש לי

New member
ברור שאת אישה../images/Emo6.gif

כך גם כתבתי שאני יודעת מי את. אותו נוסח קבוע שרודף אותי. אבל שששש....בואי נשמור פה על רמת הדיונים ואולי כן עדיף כמה חיבוקים מלבד ריבים? אז....סילחי לי אם לא אגיב לך יותר מפאת הכבוד שאני רוכשת לבית הזה, למנהל כותביו וקוראיו. ותזוזי טיפ טיפה תני לאחרים לראות אותי:) או, תודה.

א ש לי

New member
עכשיו שפתחתי כרטיס:)

מבינה שזה לא אמיתי יודעת מי זאת. ושוב מכל הלב רק אהבה ואור.

שילה1

New member
אם אכן חשוב לך-אנא הרפי.ואני אסנגר,

ואמשיך בכך,גם אם אין הדברים לרוחך. באת לכאן לחרחר מריבות,שאבין?

אלמרה

New member
אני חושב שזו דרך לא נאותה לקבל פניה

של גולשת חביבה. אני מבין שיש פה רקע... אנא לא לעשות פה חשבונות אישיים.

למעלה