איך אתם משלימים אחרי ריב?

lilaaa1

New member
איך אתם משלימים אחרי ריב?

ומי יוזם את ה"פיוס"? אצלנו זאת תמיד אני.. ניגשת ומדברת גם אם אני בטוחה שהוא טעה ועצבנית עליו (מאוד!!) אבל זה כי אני שונאת לריב...
(וזה דיי מתחיל להרגיז...) ואיך זה אצלכם?

lilaaa1

New member
ועוד שאלה קטנטונת...

אם אני זאת שתמיד ניגשת אז זה מוציא אותי "אשמה"? אולי זו טעות, כי תמיד אני מרגישה שהוא חוצפן לעשות לי פרצוף עוד כשהוא אשם.. אולי זאת הטעות, אני "קלה מדי".....? מה דעתכם?

S i r i u s

New member
פעם ככה פעם ככה איך שיוצא...

לפעמים אני עושה את הצעד הראשון ולפעמים הוא.

את בחברה טובה ../images/Emo3.gif

מחקר שנעשה גילה שנשים נוטות לכעוס מהר יותר ולהרגע מהר יותר. וגברים כשכועסים זה משפיע עליהם ממש פיזית. וזה הדהים אותי כי זה המצב אצלנו. ולגבי מה שאת כותבת שזה עושה אותך כאילו אשמה גם כשאת לא מרגישה כך-מזדהה עם ההרגשה שלך.

את לא יודעת איך משלימים ???

סקס סתם, אני לא יודעת לריב רק לצעוק סתם. לפני שהתחתנו נשבענו שלא הולכים לישון ברוגז ואין לא לדבר. אז תמיד שרבים כל אחד במיטה עושה פרצוף נעלב נוגעים בכאילו אחד ברגליים של השני ולאט לאט מדגדגים מחבקים והכל עובר וכמובן שסקס מרגיע אותם ומשלים איתם הכי מהר

ShirShir

New member
אוףףף...עכשיו הייתה לנו שיחה קשה../images/Emo10.gif

הוא בחו"ל
אז אי אפשר אפילו להתחבק אחרי הריב
מי יוזם את הפיוס..... אמממ.....קשה לומר... בזמן האחרון למדתי לפייס, פחות "לחמם" את האווירה, להירגע מהאמוציות...

lilaaa1

New member
ואני לא מדברת איתו כבר

כמה ימים והוא לא טורח להתקשר... +מחר יש לי יומולדת ויהיה עצוב

lilaaa1

New member
סתם...

רבנו קצת, הלכתי מהבית שלו כועסת (כרגיל..), לא התקשרתי, ועד היום הוא לא יצר קשר... התרגל לטוב... מחכה לצעד מימני... אבל הפעם זה לא יקרה.. זהו!!!

ShirShir

New member
ואין מצב לגשר על העניין....?

רוצה לספר לנו? <את יכולה גם לכתוב לי מסר או מייל, אם תרצי לדבר>

lilaaa1

New member
היום בבוקר חיכה לי

מחוץ לדלת זר פרחים וברכה ממנו
למרות שהברכה היתה קצת מרוחקת (בלי אני אוהב אותך וכאלה..) היה נחמד...

למעלה