איך אתן יודעות איזה לק לקנות ?

rain girl

New member
איך אתן יודעות איזה לק לקנות ?../images/Emo13.gif

אולי זאת שאלה קצת טיפשית אבל אני מגיעה לחנות של הלקים ואני רואה את כל הצבעים האלה ופשוט לא יודעת מה להחליט
ולאלה שקונות דרך האינטרנט איך אתן יודעות איך הצבע באמת יתקבל ואם תאהבו אותו אתן פשוט מהמרות?

Harlot

New member
אז ככה

אם מדובר בחנות פיזית - צבע הבקבוק הוא שקובע. ברור שזה סוג של הימור, כי לא תמיד מה שנראה טוב בבקבוק נראה טוב על הציפורניים, אבל לרוב זה הימור שלא עולה יותר מדי כי הלקים שניתן למצוא בחנויות הם זולים. לקים בארץ שהם יקרים כמו מאק, שאנל, ESSIE או OPI בדרך כלל באים עם טסטרים כך שאפשר להתנסות. לגבי קניה דרך האינטרנט - כאן זה הרבה יותר פשוט. כמעט כל כל לק שאת תוהה לגביו מצולם עשרות אם לא מאות פעמים בבלוגים או בפורומים שונים של חובבות לקים בעולם. את פשוט מקלידה בגוגל את שם הלק, ובוחרת לקבלת תוצאות שהם IMAGE בלבד, וברוב הפעמים את תמצאי תמונות רבות של אותו הלק על בנות שונות עם ציפורניים שונות וגווני עור שונים, וכך תוכלי לקבל איזושהי תמונה לגבי איך הלק יראה על הציפורניים שלך.

סקרמנטה

New member
לא כדאי לסמוך על דוגמאות הציפורניים מפלסטיק

ברוב החנויות יש "גלגל להדגמת לקים", שזה מעגל של ציפורניים מפלסטיק, ועל כל ציפורן מרוח לק אחר כדי להמחיש את הצבע שלו והמרקם. ומהנסיון שלי, אף לא אחד מהלקים שקניתי יצא כמו באותו גלגל... אני סומכת על הצבע שבבקבוק יותר מכל. למרות שלפחות פעמיים-שלוש התאכזבתי... ובכלל, מהשיטוטים כאן ובבלוגים אני מוצאת לעצמי כמה שמוצאים חן בעיניי ומוסיפה אותם לרשימת הקניות :) ככה אני מגיעה מוכנה לחנות. בד"כ

צונית

New member
מחזקת את התגובות שמעליי

אין ספק שהמבחר מבלבל
במיוחד אם לא מגיעים מוכווני מטרה... כלומר כשלא באים עם איזה גוון מסויים בראש ורק זורמים על מה שנראה יפה, כי בתכלס? הכל יפה
אז כפי שנאמר, גלגלי הפלסטיק האלה לא שווים כלום כי איך שלק נראה על פלסטיק ואיך שלק נראה על ציפורן אמיתית- זה הבדל של שמיים וארץ. זה כמו שלק לא יראה אותו הדבר על ציפורן מלאכותית וטבעית. צריך גם לקחת בחשבון את גוון העור וללכת על גוונים שמחמיאים לך... נניח אני (בגלל שאני לא בהירת עור) לא כל כך יכולה ללכת עם לקים בהירים, אז מראש אני פוסלת את הגוונים הללו. מה שכן, יש הרבה מקומות שמאפשרים להשתמש בטסטרים - אז ניסיון על אצבע אחת יכול להועיל רבות בבחירה. בנוסף, יש אינספור גלריות באינטרנט שניתן לצפות בהן בגוונים השונים של הלקים על ציפורניים אמיתיות, כך שזה נותן אינדיקציה די טובה (ומעביר שעות רבות של הנאה
) אני גם מסתכלת על לקים של מכרות, בחורות סביבי ולא מתביישת לשאול אם אני רואה משהו שמוצא חן בעיני. זה עוזר לי להתמקד ובמקום להגיע ולבהות שעות בסטנד אני פשוט מגיעה, בוהה רק כמה דקות ולוקחת את מה שאני מחפשת

Ultra marine

New member
../images/Emo45.gif

אני קונה רק אחרי ש- 1. בדקתי לפחות שני בלוגים (גם ה"גלריה" נחשבת אצלי כמו לבדוק בבלוג). 2. בנתיים לפחות אני הולכת לפי ההמלצות של סקרנג'י על מרקם ומריחה. אף פעם לא ניסיתי לקנות משהו שהיא לא המליצה עליו.. ועדיין יש קצת פספוסים אבל הם קלים. הגלריה: http://nailgal.com/index.php

Marble Arch

New member
מסכימה עם כל המגיבות ומוסיפה-

אני תמיד פותחת את הבקבוק לראות שהפקק שלו נקי ושאין שאריות ממישהי שניסתה את הלק קודם.. אחלה שרשור!
העלתי להודעות נבחרות.

למעלה