איך אתן עושות את זה לכל הרוחות??

איך אתן עושות את זה לכל הרוחות??../images/Emo178.gif

לילה/ ערב שני ברציפות שאני ממש רוצה לרצוח אחד מהם! הכל טוב ובסדר עד שמגיעים להשכבה. מעבר לזה שהם מציקים אחד לשני והקטנה (2.5) עוברת משבר היפרדות מאמא/תינוק חדש יש גם עניין כינים, תינוק בוכה, תיקים לסדר ו... כבר אין לי אוויר. לא מצליחה להכניס בשעת השכבה גם סירוק לכינים, גם סיפור לכל אחד מהם, גם הנקה, גם השכבה, גם נחמדות, גם סבלנות וגם.... ואצלי הוא עוד כן נמצא (כרגע, עד התפקיד הבא...) בבית כל ערב (חוץ מהיום ואתמול). אז איך אתן עושות את זה??

טלוש45

New member
ברוכה הבאה גם לך!../images/Emo140.gif

מסתבר שלהכל מתרגלים... העניין פה זה השגרה. לפי מה שהבנתי זה לא עניין שגרתי שהוא לא בבית בהשכבה ולכן יותר קשה. כל יציאה משגרה היא קשה. כשזאת השגרה אז מתארגנים לפיה ומורידים לחצים עד כמה שאפשר. קבלי
על הערב שהיה

גואה4

New member
כל לילה בפני עצמו...

יש ערבים טובים יותר ויש ערבים טובים פחות ויש ערבים איומים... אחרי ערב איום ונורא כפי שנשמע שהיה לך היום (תרגישי בנוח, לי היה כזה אתמול) לוקחים נשימה עמוקה, מקלחת ארוכה - ומחר מתחילים מהתחלה...
אתמול היה פה בכי וצעקות, אימה וזעם היום היה פה צחוקים, שירים וכולם הלכו לישון בלי דרמות אין לי הסבר ( בעצם יש לי, אני ישנתי צהריים - אז היה לי כוח לערב
) וגם- ברוכה הבאה
אחרי ותק של כמה שבועות אני מרשה לעצמי...

סנופי33

New member
כמו שכבר אמרו מתרגלים להכל

אני באופן אישי מנסה לשלב בין הדברים ז"א מקריאה סיפור לפני השינה ותוך כדי מניקה. תינוקת בוכה (חודשיים) לימדתי את הגדול (4) לתת מוצק ולנסות להרגיע עד שאמא תגיע. אבל מה להגיד בשעה 21:00 אחרי ששניהם ישנים, אין לי כוח להסתכל על הבית
- מקלחת ולשבת כמו "זומבי" מול הטלוויזיה, יש ערבים שאין ברירה וחייבים לארגן את הבית. אז את לא רוצה לדעת איך הבית שלי נראה- אני מנסה לעצום עינייים חזק אולי זה ייעלם מקנאה
בבנות שעוד יש להם כוח בלילה לסדר ולנקות ואפילו לשטוף את הבית (ונראה לי שכבר שמעתי פה על כמה כאלו)

למעלה