איך הופכים עובדת זרה לא חוקית לחוקית?

מצב
הנושא נעול.

עובדת אצלנו מישהי מקסימה כבר כמה שנים טובות (קרוב ל10) חשבנו שככל שנצניע את זה כך יהיה יותר טוב. היא באמת עוזרת לנו כמו שאף אחד אחר לא יכל לעזור וקשה לנו לחשוב שהיא תיאלץ ללכת בייחוד שסבנו גר איתנו והוא באמת זקוק לסיוע שלה 24/7. ברור לי שעם כל מה שקורה אנחנו לא נוכל להשאר במצב הזה לאורך זמן ושעדיף לנו לספר את זה למי שצריך. השאלה אם אני לא טועה.
אני ממש אובדת עצות .
אשמח לדעת מה ניתן לעשות בכדי למזער נזקים. שוב אומרת, קשה לחשוב שאחרי 10 שנים יגידו לנו שאי אפשר.
תודה

לא רק שלא יגידו

עובדת אצלנו מישהי מקסימה כבר כמה שנים טובות (קרוב ל10) חשבנו שככל שנצניע את זה כך יהיה יותר טוב. היא באמת עוזרת לנו כמו שאף אחד אחר לא יכל לעזור וקשה לנו לחשוב שהיא תיאלץ ללכת בייחוד שסבנו גר איתנו והוא באמת זקוק לסיוע שלה 24/7. ברור לי שעם כל מה שקורה אנחנו לא נוכל להשאר במצב הזה לאורך זמן ושעדיף לנו לספר את זה למי שצריך. השאלה אם אני לא טועה.
אני ממש אובדת עצות .
אשמח לדעת מה ניתן לעשות בכדי למזער נזקים. שוב אומרת, קשה לחשוב שאחרי 10 שנים יגידו לנו שאי אפשר.
תודה
לא רק שלא יגידו
אלה יבקשו. אחורה כול מיני כספים . והטלים שהיית משלמת אילו כן הייתה חוקית + קנס גדול
דעתי האישית . שתעזוב את ישראל בשקט ליפני המבול
לכול אדם יש תחליף . תימצאו אחרת חוקית
זו דעתי האישית רק

יהושע פקס

New member
הפיכת עובדת זרה לא חוקית לחוקית

אני ממש אובדת עצות .
תודה
הפיכת עובדת זרה לא חוקית לחוקית
שלום רב,
יש לי סימפתיה אמיתית למצבכם ובוודאי אפשר להבין כי הסבא קשור אל המטפלת הספציפית הזו אותה הוא מכיר שנים כה רבות, אבל האמת היא שלאחר שהייה כל כך ארוכה ללא אשרת עבודה מתאימה, יהיה קשה מאוד עד בלתי אפשרי להסדיר את המעמד מבחינה חוקית בישראל, אלא אם כן תוכל לקבל מעמד בהתאם לאיזה נוהל אחר של משרד הפנים, אבל גם אז השהייה הלא חוקית תהיה מכשול אמיתי בכל הליך מול רשויות ההגירה של ישראל, אשר רואות בחומרה עבודה ושהייה לא חוקית במדינה.
בברכה ושנה טובה,
יהושע

מצב
הנושא נעול.
למעלה