איך הערבים מיתפוצצים עלהכיפק הה?

sanlee

New member
איך הערבים מיתפוצצים עלהכיפק הה?

אני מקווה שהם גם נהנים להתפזר!

eliasys

New member
תעשי בדיקת דם

למרות שאני בטוח שאת בריאה בגופך אם תעשי בדיקת דם יימצאו ערכים תקינים ביותר אצלך אך שני ערכים ייצבעו באדום (תלוי לאיזה קופת חולים את שייכת) 1. גזענות 2. טפשות

sanlee

New member
למה אתה כועס זה לא נכון ?

לא שמעתה שערבי התפוצץ בכפר סבא.

eliasys

New member
כואב לי כמו שכואב לך

בהן צדק SANLEE אך זהו חלק מהמצב השורר כאן, גם בצד השני נהרגים כל הזמן. ועל זה אנחנו צריכים לעבוד כאן, כשי שמעשים כאלה לא יישנו. אם יהיה דו-שיח אמיתי לאט לאט המצב ישתנה ונגיע לשלום למרות כל הכאב שבדקך. אני משתתף באבל כמוך בדיוק. ואוליי יותר כי אני יודע שמחר ייהרגו אנשים גם מהצד שלי.

sanlee

New member
עכשיו שדיברת לעניין אני יגיב לעניין

למה ההנהגה שלכם לא מגנה את הפיגוע , ואני מתכוון בישראל טיבי ושות` אני בדרך כלל לא מכליל , אך צריך להחליט לאיזה כיוון הולכים . אם מילחמה אז אין בעיה , אנחנו מוכנים הרבה יותר ממה שאתה משער לך. אך פננו לשלום וזה הכיוון שלנו. ואני רוצה להדגיש לך שאנו מוכנים גם לשלם מחיר אם נזדקק לכך. ואני אומר לך זאת קקצין במיל` בדרגה לא נמוכה. דרך אגב אתה יכול לפנות אלי בלשון זכר ולא נקבה.

eliasys

New member
אני שמח על כך

קודם כל אני מתנצל על שפניתי אליך בלשון נקבה, ... ועוד רצית בכלל להתחיל אתך..חחחחח ועכשיו ברצינות אני לא מחזיק מפוליטיקאים בכלל ותוכל לראות זאת בכמה הודעות שלי בהמשך הדף. בשבילי הם לא קיימים, לא הישראלים ולא הפלסטינים, אחרת לא הייתי נכנס לכאן ומגיב ומנסה לשנות את המצב, אלא הייתי הולך כמו שאר העדר אחרי הרועה. שלא תחשוב שאני חושב אחרת על הפוליטיקאים הישראלים. אך תבין ידידי, ערביי ישראל נמחצים בין הפטיש לסדן לא קל להם מה שקורה לשני הצדדים, ואני יודע שיש גם כאלה ששמחים על מה שקרא היום (ואני כמובן מגנה את זה בכול לשון של גינוי) אך רוב הערבים כאן אינם מסכימים עם דרך הפעולה הזו. וגם לא עם דרך התגובה הישראלית. זו סיטואציה לא קלה בכלל מבחינתם של ערביי ישראל. הם ממש לא יכולים להחליט לאיזה כיוון יילכו. אתה יודע למה, כי הם בני העם הפלסטיני ומרגישים שייכות אליו, אבל באותה נשימה הם מרגישים שייכות למדינה. הקושי שלהם בוא בכך שהם נחשבים לאזרחים סוג ב` או אפילו נחותים מזה. עכשיו בקשר למה שאתה אומר לגבי מלחמה, אתה לא חושב שמשפטך מעיד על יהירות מוגזמת? מה זה אם הם רוצים מלחמה אז אין בעייה? ומניין לך שישראל מנצחת במלחמה כזו? אני מבקש ממך בכל לשון של בקשה שתענה רק אחרי שתחשוב על העניין היטב. הרי ידידי היום המלחמה כבר אינה רובה מול רובה, כפי שאת הבוודאי יודע. אדרבא קקצין במי``ל אתה יודע בדיוק על מה אני מדבר הרבה יותר טוב ממני. כי אני רק חייל בצבא השלום

למעלה