איך יותר זול להגיע מקריות לטירת הכרמל?

aya53

New member

‬ שרשור הכוונה ומודיעין 11/08

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.<br><br>
הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות<br>בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.<br>
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
אני עובדת בטירת הכרמל נוסעת כל יום מקרית מוצקין ברכבת ולוקחת אוטובוס מחןף הכרמל. זה יוצא לי 300 שח בחופשי חודשי של הרכבת ועוד רב קו לאוטובוס בשבוע זה 49 שח בטעינה ל10 נביעות. סה"כ יוצא 600 שח על נסיעות בחודש. אם אני נוסעת באווובוס/מטרונית למוצף

olli3

New member
מנהל
שאלות מודיעין והכוונה יש לשאול בשרשר ההכוונה היומי.

אני עובדת בטירת הכרמל נוסעת כל יום מקרית מוצקין ברכבת ולוקחת אוטובוס מחןף הכרמל. זה יוצא לי 300 שח בחופשי חודשי של הרכבת ועוד רב קו לאוטובוס בשבוע זה 49 שח בטעינה ל10 נביעות. סה"כ יוצא 600 שח על נסיעות בחודש. אם אני נוסעת באווובוס/מטרונית למוצף
שאלות מודיעין והכוונה יש לשאול בשרשר ההכוונה היומי.

הכי זול חופשי חודשי מרחב חיפה באוטובוסים בלבד

הכי זול חופשי חודשי מרחב חיפה באוטובוסים בלבד
(כולל מטרונית) שעלותו 294 ש"ח.
(הכרטיס עם סמל 99 כאן)
עם הכרטיס הזה אפשר לנסוע בקווי אגד בקריות, בחיפה ובטירת הכרמל ובקווי המטרונית בין הקריות לחיפה.
עם הרכבת כמובן הנסיעה מהירה יותר, אבל נכון להיום אין כרטיס משולב עם הרכבת.

למעלה