איך לארגן שאריות

chayahd99

New member
איך לארגן שאריות../images/Emo35.gif

אתמול קיבלתי סטוק מכובד של שאריות בד. בתור אספנית כפייתית, החלטתי שהגיע הזמן להתחיל לסדר את השאריות, כולל אלו שכבר יש לי, לפי איזשהוא הגיון בריא. הרי לא ייתכן שבכל פעם שאני מתחילה לעשות עבודה, אני צריכה לשפוך את כל שקיות הבדים ולחפש בהם את הבדים שאני צריכה. מצאתי ברשת כמה מקומות שכותבים על איך לסדר את השאריות, אך אשמח לשמוע רעיונות פה בפורום. אם אפשר, תכתבו גם למה אתם מעדיפים סידור כזה או אחר.
מראש

איריס ב1

New member
חיה, חושבת שסידור לפי צבעים נוח מאד

זה טוב כשיש מלאי גדול של בדים חדשים. הבעייה תמיד עם השאריות והחלקים שכבר אי-אפשר לקפל. אני נוהגת לשמור פיסות קטנות של בד מסוים בתוך החלק הגדול יותר, כשהוא עדיין ניתן לקיפול. את כל הקטנטנים , כולם בשקית אחת, ומפשפשת בהם מיד פעם.... אשמח לשמוע הצעות ייעול. בקישור המצורף, פליקר חביב מאד, ישנה כוננית מעוררת קנאה.... אחת התמונות הראשונות שם. http://www.flickr.com/photos/sykossa/

פעם עבדתי אצל 'מעצבת' בתל אביב

בסטדיו שלה היו שמורים שאריות של דברים שנתפרו, אולי בשביל לתקן או למטרה אחרת הכל היה בארגזים ועל כל ארגז היה רשום הצבע אפשר גם לדעתי להדביק על הארגז מרובע קטן של דוגמית הבד זה עוזר

chayahd99

New member
אכסון בשקיות../images/Emo35.gif

יש בעיה לאכסן בדים ושמיכות מוכנות בשקיות ניילון (שלא כ"כ נושמות)

מימינקה

New member
ארגון שאריות

אצלי הבדים מסודרים בארון צר וארוך שכל דפנותיו ומדפיו זכוכית, כך אני רואה מבחוץ את כל הבדים. הבדים מסודרים לפי צבעים, והארון עצמו מהווה קישוט לחדר, (רק במצב שהוא מסודר, כי אם לא, אז גם הבלגן נראה היטב מכל פינה.........) הארון נקנה ב"איקאה" והוא אינו יקר וניתן להרכבה לא מסובכת. מומלץ.

chayahd99

New member
../images/Emo51.gif על כל ההצעות

עוד רעיונות שמצאתי באינטרנט זה סידור לפי הדוגמא / הדפס שעל הבד או לפי סוג הבד.

chayahd99

New member
כן ולא

הכוננית אכן מעוררת קנאה, אבל אני רק חושבת על האבק שמצטבר על הבדים בכל יום ומיד חוזרת לארונות הסגורים.

ayala26

New member
אני מכירה את הבלוג שלה..

לא נראה לי שהבדים שוכבים בכוננית הרבה זמן.. היא יוצרת המון! (לדעתי למכירה) אפליקציות משגעות!

פסיהש

New member
סידור שאריות בדים

את שאריות הבדים אני מקפלת לפי צבעוניות לתוך קופסת נעליים,ומאפסנת בארון סגור כמובן,וכשאני צריכה גוון מסויים אני שולפת את הקופסא בשלמותה.

הדור

New member
הבדים לפי צבע(לא שאין בלגן בעבודה)

יש לי קופסא גדולה שלשם עפות כל השאריות לקרייזי. זה יוצר מהפיסות שבקופסא 65==100 תולה אצל בני אם תגדילו תראו לבית האהבה

למעלה