איך מבטלים את החיפוש הבטוח במחשב

1_JFK_1

Active member
אגב, מה שתמוה בעיני הוא שהמחשב החדש נרכש לפני שבועיים והמחשב החדש (שעדיין לא זרקתי אותו) כולל "רק" וינדוס 7. ושם אין את הבעיה של סינון אתרים. כך שאם הבעיה הייתה של ספקית האינטרנט היא הייתה צריכה להיות חסומה גם במחשב הישן. הבעיה היא כנראה "השדרוג" לוינדוס 11 ואולי זה הגיע מובנה דרך גוגל כך שכמו שצירפתי צילום מסך על מרכז העזרה של גוגל (כמה תגובות למעלה) שם מסבירים איך נועלים חיפוש בטוח אבל לא מצאתי הסבר לאיך פותחים את הנעילה זה מה שמשגע אותי. במחשב הישן לא היה סיפור של "חיפוש בטוח" רק לא יודע איך פותחים את הנעילה זה קשור רק לגוגל לעניות דעתי אבל מה אני מבין.
נסה מה שכתוב כאן. ודא שאתה בלשונית "מחשב".

מצאתי כאן איזה סוגי אפליקציות מגיעות מובנות וחינמיות מטעם גוגל ומייקרוסופט. ואולי אחת מהן מותקנת במחשב החדש בצורה מובנית ואין לי מושג אם כן.

לא מותקנת אצלי תוכנה כזו. לפחות לא מיוזמתי. אבל זכור לי שספקית האינטרנט של הטלפון (לא המחשב) התקינה אצלי לפני כשנה חסימת תכנים לא הולמים כי הילדים לפעמים שיחקו עם הטלפון שלי אבל לפני שלושה חודשים ביקשתי לבטל את סינון האתרים והם ביטלו ואני מתכוון לספקית הסלולרי שאינה קשורה לספקית הרשת הביתית.

nisso167

Member
מנהל
לא מותקנת אצלי תוכנה כזו. לפחות לא מיוזמתי. אבל זכור לי שספקית האינטרנט של הטלפון (לא המחשב) התקינה אצלי לפני כשנה חסימת תכנים לא הולמים כי הילדים לפעמים שיחקו עם הטלפון שלי אבל לפני שלושה חודשים ביקשתי לבטל את סינון האתרים והם ביטלו ואני מתכוון לספקית הסלולרי שאינה קשורה לספקית הרשת הביתית.
מציע לך לפנות אליהם שוב ולוודא שהם אכן הסירו לך את החסימה. יתכן מאוד שזה משפיע גם על מערכת ההפעלה של המחשב, כי כאמור הטלפון והמחשב מסונכרנים. מעבר לזה לי שום פיתרון אחר. מקווה שמישהו מהתומכים המקצוענים (ויש כאן כמה מהם) יוכלו לעזור לך יותר.

ומדובר במחשב ביתי ולא של של העבודה וכמובן גם הטלפון הפרטי שלי. אין קשר לעבודה בכלל.

רוב הזמן נח

Well-known member
ומדובר במחשב ביתי ולא של של העבודה וכמובן גם הטלפון הפרטי שלי. אין קשר לעבודה בכלל.
אם זה לא קשור למחשב אז זה קשור לגוגל. לפי התמונה אתה מחובר לחשבון הגוגל שלך. נסה להיכנס ללינק שנתנו לך

בדפדפן שלא מחובר לחשבון גוגל. אפשר לבדוק עם הדפדפן:

אם זה לא קשור למחשב אז זה קשור לגוגל. לפי התמונה אתה מחובר לחשבון הגוגל שלך. נסה להיכנס ללינק שנתנו לך

בדפדפן שלא מחובר לחשבון גוגל. אפשר לבדוק עם הדפדפן:
הלינק לא עובד לי. כלומר, כשאני מנסה להוריד את התוכנה, רושם לי שהתיקייה הדחוסה אינה חוקית.

ולגבי חשבון גוגל שאני מחובר. גם כשאני מתנתק מחשבון גוגל זה לא ממש עוזר וניסיתי גם זאת.

רוב הזמן נח

Well-known member
הלינק לא עובד לי. כלומר, כשאני מנסה להוריד את התוכנה, רושם לי שהתיקייה הדחוסה אינה חוקית.

ולגבי חשבון גוגל שאני מחובר. גם כשאני מתנתק מחשבון גוגל זה לא ממש עוזר וניסיתי גם זאת.
אז נסה פיירפוקס מכאן:

אז נסה פיירפוקס מכאן:
כתבתי כבר בתגובות קודמות שניסיתי שלושה דפדפנים. כרום, פיירפוקס, ואקספלורר ויש לי את שלושתן מותקנות במחשב.
לצערי , התוצאה היא אותה תוצאה.
תודה בכל זאת.

רוב הזמן נח

Well-known member
מקווה שאתה מתכוון לזה. צילום של שני דפדפנים שהם לא כרום, ולא מחוברים לגוגל.
אחד מהם מחובר והשני לא. אבל לפעמים הדפדפן כאילו לא מחובר ואז מספיק שלוחצים שם להתחבר וזה מתחבר אוטומטית בלי לרשום כלום.

אז צריך לבדוק בדפדפן חדש לגמרי שיודעים שהוא לא מחובר, מהסוגים שהמלצתי קודם.

או פשוט לעשות חיפוש במנוע אחר
גם שם בברירת מחדל זה לא פתוח.

צריך להיכנס ולשנות ..
צילום מסך (61286).png

אחד מהם מחובר והשני לא. אבל לפעמים הדפדפן כאילו לא מחובר ואז מספיק שלוחצים שם להתחבר וזה מתחבר אוטומטית בלי לרשום כלום.

צריך להיכנס ולשנות ..
צפה בקובץ המצורף 64914
אוקי הצלחתי לכבות את החיפוש הבטוח.

עשיתי נכון?

קבצים מצורפים

• 1.png
    1.png
    KB 146.7 · צפיות: 8

רוב הזמן נח

Well-known member

לפעמים יש במחשב כל מיני תוכנות שעושות בעיות וכל מיני חסימות. אצלי יש חלונות 8 של HP שבהתקנה שלו מגיע עם אנטי וירוס נורטון שמתפקד ממש כמו נוזקה. נפתח ומציק כל הזמן שיקנו אותו ומוחק לי סתם כל מיני קבצים כאילו שהם וירוס. עד שאני מסיר אותו.

צריך להיכנס ולשנות ..
צפה בקובץ המצורף 64914
הדפדפן שהמלצת קודם לא נותן לפתוח את קובץ ההורדה כי רושם

צריך להיכנס

קבצים מצורפים

• ‏‏צילום מסך (14).png
    ‏‏צילום מסך (14).png
    KB 292.3 · צפיות: 4
למעלה