איך מגיעים

Musi© Gi®l

New member
איך מגיעים

מתחנת הרכבת מלחה למעונות בקרייית יובל- גואטמלה? זה רחוק? חייבים תחבורה ציבורית? או שזה מרחק שניתן ללכת ברגל (עד חצי שעה זמן) ?

ביש5

New member
תשובה

זה לא ממש רחוק אבל זה יקח יותר מחצי שעה ברגל ... ואת תצטרכי לכחת אוטובוס !! מה שאני מציע ויותר זול זהוא לצאת באוטובוס לתחנה מרכזית ואז להחליף אוטובוס לגואטימלה ???? יש לך קליטה ביום רביעי ? ומה את/ה רוצה ללמוד ???

Musi© Gi®l

New member
תגיד לי מישהי שקוראת לעצמה

music girl יכול להיות אתה?! זה לא נראה לי ייצא לי יותר זול לקחת 3 אוטובוסים.

ברגל זה בסביבות החצי שעה

אבל מי שלא מכיר את האיזור עשוי להתברבר מאוד בקלות. ברמת העיקרון יש 4 אלטרנטיבות להציע לך: 1. ברגל - עולים מתחנת הרכבת בכיוון הקניון, עוברים אותו, עולים דרך שכונת מלחה הישנה במדרגות לדרך גולומב. בגולומב תפני שמאלה ולכי ברגל עד הפניה לרח' אורוגואי, ואז תעלי באורוגואי עד הפינה עם רח' גואטמלה, ומשם בגואטמלה עד שתגיעי למעונות. סה"כ מדובר בכחצי שעה של הליכה מהירה. 2. באוטובוס - תעלי עד הקניון ותקחי מן הקניון קו 24א שיסיע אותך עד למרכז המסחרי של קרית יובל, ומשם תוך דקה של הליכה תגיעי למעונות. 3. במונית - תקחי מונית בתחנת הרכבת, וכעבור כ-10 דקות וכ-20 שקלים תגיעי ליעד. 4. תוכלי גם להגיע מאיפה שאת מגיעה באוטובוס בינעירוני לתחנה המרכזית של ירושלים ומשם לקחת קו 18 שיביא אותך לקרית היובל.

Musi© Gi®l

New member
כנראה אני אלך

על האופציה של קו 24 א' אם אני אסע ברכבת תודה אגב, אתמול גיליתי שיש 2 תחנות רכבת בירושלים, איזה יותר קרובה?

התחנה השניה לא ממש מתפקדת

ירושלים מלחה היא התחנה הראשית ואליה כיוונתי. "גן החיות התנ"כי" מתפקדת רק פעמיים ביום, עד כמה שזכור לי - ביתר הזמן הרכבת פשוט חולפת שם בלי לעצור.

Musi© Gi®l

New member
תודה,

בסוף אני אסע באוטובוס, כי יכולים להקפיץ אותי לתחנה שממנה אני יכולה לקחת אוטובוס לתחנה מרכזית של ירושלים ואח"כ קו 18 כמו שאמרת, תודה רבה

למעלה