איך? מה? כמה? סיכום עשור

משמרותי

New member
איך? מה? כמה? סיכום עשור

איך אתם מסכמים את העשור שלכם? העשור שלי היה טלטלה אחת גדולה של שינויים אישיים שעדיין לא הסתיימו... בין השאר גיליתי את האתר הזה שהביא לי היכרות עם אנשים נהדרים,נוצרו חברויות שערו לי לעבור ימים קשים,וגם עזרתי בדרכי הצנועה... ואיך אצלכם? מוכנים לשתף??? אני מניח שרבים מכם גילו ונחשפו למאיר.מוכנים לספר איך,מתי,למה?

עשור פראי

אנשים, לאט לכם, לא לדחוף, הפורום יחזיק גם עוד עשור... כל אחד מוזמן להזמין לפורום חברים מפורומים אחרים ובואו נעשה חפלת מאיר... רק לספר מה הדבר המשמעותי ביותר שקרה לכם בעשור האחרון, גם אם לא קשור למאיר, אבל נחמד יהיה אם כן... ומה לי קרה? בעיקר ההבנה שגם אם יסגרו תפורום הזה...אבא ישאר כאן כנראה עוד כמה עשורים טובים.. איזה כיף

למישהו כאן צורמת כתיבה ביקורתית ומחכימה,

מוזיקה ומילים שמהווים איום על האיקיו הנמוך. אביב גפן מדבר על זה באלבום שלו "חלולים", שיצא עוד בשנת 1998. מאיר אריאל מקפיד להישאר רלוונתי, כסמל תרבות, לזמן ספיציפי בהיסטוריה של המדינה. את התקוות שלי אני כבר תולה במשיח, כי בני אדם רגילים נכשלו. אני רק מקווה שלפחות הוא לא יאכזב אותי.

משמרותי

New member
הפוך בני,אנחנו כן רוצים

ביקורתית ומחכימה,כל זמן שהיא איכותית ובעיקר שומרת על כללי הפורום,שעיקרם דרך ארץ... אז איך העשור שלך,החכמת קצת או רק התייאשת?

משמרותי

New member
הפוך בני, אנחנו בעד כתיבה

ביקורתית ומחכימה,כל זמן שהיא איכותית ובעיקר שומרת על כללי הפורום,שעיקרם דרך ארץ... אז איך העשור שלך,החכמת קצת או רק התייאשת?

למעלה